Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Letní pohoda v Praze: 4* hotel se snídaní a volný vstup do bazénu i sauny

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Duo Praha**** Praha (mapa) 142 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Koukalová

Dobrý den, mohu si koupit tento voucher, ikdyž mi nebylo 18 let? Ani kamarádce se kterou hodlám jet na výlet do Prahy,do tohoto hotelu. Předem děkuji za odpověď.

Radim Bezouška

Dobrý Den, Dají Se Vouchery Sčítat? Myslím Tím Že Varianta Na Dvě Noci Je Už Vyprodaná A Zbyla Pouze Varianta Jedna Noc, Když Koupím Dva Můžu Rezervovat Dvě Noci Po Sobě Za Cenu Dvou Voucherů? Děkuji Bezouška

Slevomat.cz

Dobrý den, Radime,omlouváme se za pozdější reakci. Nabídka již byla bohužel ukončena. Zkuste se podívat i na další nabídky na Slevomatu. Třeba Vás nějaká zaujme :) Přejeme krásný den

Jana Mrkáčková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín 11.8. 2018 , dvojlůžkový pokoj + pes.
Děkuji moc za odpověd.
Mrkáčková Jana

Slevomat.cz

Dobrý den,
v tomto termínu již bohužel volno není. U nabídky je ale možná online rezervace, takže se sama můžete mrknout, v jakých termínech je stále volno. :)

S pozdravem
Slevomat

MARTIN

zdravim mate volny termin 4–5.8 nebo 25–26.8 2 osoby + dite 11let

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, aktuálně volné termíny na srpen jsou 19.8 – 20.8 a 26.8 – 27.8. Pěkný den

Veronika Niesnerová

Dobrý den.Obědnala jsem dceři přes váš portál tenhle hotel.Peníze se z učtu odešetli ,ale nedošel zatím na email žádný voucher.Potřebuji ho k ubytování,Dě­kuji Jiřina

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

René Cankov

Dobrý den, zarezervoval jsem si pokoj a chtěl bych se zeptat jestli mi stačí potvrzeni zákonných zástupců, když mi neni 18 let. Děkuji

Vanda Kulhavá

Dobrý den, prosím o zjištění zdali by byla možnost kuponu na 26–28.7 HOTEL DUO PRAHA za 2700kc.Dekuji a přeji hezký den. Vanda Kulhavá

Slevomat.cz

Dobrý den, Vando, volný termín je pouze 27.7 – 28.7.2018. Pěk­ný den

Lenka Hanušová

Dobrý den,poukaz je pro 2 osoby, může být druhou osobou dítě (11 let)?
Již jsme u vás byli a bylo to naprosto fantastické, rádi bychom si to zopakovali.

Hotel Duo Praha****

Dobrý den, ano, to lze.
S pozdrave Gabriela

Antonin Kojda

Dobrý den , kdy bude v prodeji září a v kolik je snídaně v neděli v 8:10 nám jede vlak jestli ji stihneme děkuji za info…

Hotel Duo Praha****

Dobrý den, v záři bohužel tento pobyt nebude možné si zarezervovat. Snídaně se podávají od 6,30. S pozdravem Gabriela

Eva Popovičová

Dobry den, chtěla bych jeden pokoj pro2 dospělý a 1 dítě 8 let,a pokoj2 dospělí 2 děti 5 let a8 let, je to možné? Bylo by to na dvě noci od 19.8., děkuji

Hotel Duo Praha****

Dobrý den, ano je to možné. Doplatek za dítě je 250,–Kč / noc. V případě pokoje pro 2 dospělé a 2 děti je již nutno si připlatit za vyšší kategorii Suite, která však poskytne lepší komfort. Cena je 250,–za dítě a noc a příplatek za kategorii je 500,–/noc. S pozdravem Gabriela

Lucie Gaborcikova

Dobrý den máte prosím volný pokoj v termínu 20.7_22.7 pro dvě osoby? předem děkuji

Andrea

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je možné objednat termín 20.-22.7. systém hlásí že je termín volný, ale objednat lze buď čtvrtek až sobota nebo sobota až pondělí. nelze objednat variantu pátek až neděle. děkuji za odpověď.

Kateřina

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda jde k 3 dennímu pobytu přikoupit ještě jednu noc, tudíž 4 dny a 3 noci a kolik by to stálo. Děkuji

Tomás

Dobrý den, chci se zeptat zda lze k voucheru na 3dny přikoupit den navíc.. děkuji.

Jakub

Dobrý den,
chci zakoupit pobyt jako dárek. Může se termín domluvit později? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, v rámci této nabídky jsou k dispozici pouze online termíny, které je potřeba uhradit okamžitě. Pěkný den

Markéta Häckel

Dobry den,prosim Vas chtela bych se jen ujistit, kdyz si pobyt zakoupim zda bude opravdu pokoj odpovidat fotce.Rada bych tedy pokoj s manzelskou posteli a vanou.(od 6.8 a zakoupila bych si 2 vouchry celkem na 4dny).Dekuji za odpoved.

Jitka

Dobrý den, je možné vouchery sčítat, tzn. koupit dva na 1 a 2 noci a tím pádem
by byl pobyt na 3 noci?
Byl by volný termín 1.-4.8.2018 a jednalo by se o 2 pokoje?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, vouchery je možné sčítat :) Nejdříve je potřeba se však domluvit s hotelem na volných termínech, aby bylo volno pro oba termíny. Pěkný den

Martin

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli půjdou objednat termíny i na Září.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, v rámci této nabídky nikoliv. Nabídku je možné využít do 31.8.218. Pěkný den

Hana

Dobrý den, chci se zeptat, jaký máte check in a check out. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, check in je od 14:00 – check out je do 10:00. Pěkný den

Lenka

Dobrý den, je možné koupit voucher na 2 noci pro 2 osoby, ale využít to pro jednu osobu a 4 noci?

Slevomat.cz

Hezký den, Lenko,

bohužel takto využít voucher možné není ani jákoli jiná změna voucher není možná, je pouze možné zakoupit voucher v takové podobě, jak ho u nás vidíte. :)

Krásný víkend

Květa Moravkova

Dobrý den.Chtela jsem objednat 3denni pobyt od6.7 do8.7.Bohužel je uz částečně rezervovaný.Nevim co to znamená?Dekuji Moravkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo, dne 7.7. jsou již kapacity hotelu vyčerpané. Proto nejde zvolit Vámi vybraný termín. Pěkný den

Patrik

Dobrý den chci se zeptat jestli můžu vzít děti 2 věk 13–7 let děkují

Slevomat.cz

Dobrý den, Patriku, jak je u nabídky uvedeno – tentokrát je nabídka koncipována bez dětí. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru