Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Vstup do Muzea voskových figurín pro rodiny i jednotlivce

3,8 / 5 Wax Museum Praha - Staré Město  (mapa) 995 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
stana

Dobrý den, chci se zeptat kde najdu vystaveného Roberta Pattinsona. V Praze mi bylo řečeno že je v Českým Krumlově tak sem si tam udělala výlet (300km) a tam mi paní pokladní řekla že za 6 let co tam dělá tam nikdy nebyl tak kde je??? Děkuji za odpověd´. Kratochílova

Petra Svobodová

Dobry den,mohu woucher pouzit i pro wax muzeum cesky krumlov.diky

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher je možné využít na pobočce Celetná 555/6, Praha – Staré Město, 11000. Pěkný den

Monika Lisková

Dobrý den,je muzeum přístupné s kočárkem? Případně je možné jej někde nechat? Děkuji.

Jana Dosedělová

Dobrý den, kolik je prosím u vás k vidění figurín? Děkuji.

Wax Museum

Dobrý den, muzeum má celkem tři patra a je zde k viděni přes 80 figurín.
Děkujeme.

Jana Dosedělová

Dobrý den, Muzeum voskových figurín – Wax muzeum a Grévin – to jsou dvě odlišná muzea? Jiné figuríny ?? Ted se v tom trochu ztrácím – plánujeme o víkendu návštěvu Prahy a syn si moc přeje vidět hlavně Einsteina :-D Poradíte?

Wax Museum

Dobrý den, přesně tak, Wax Museum Prague a Grevin jsou dvě rozdílná muzea která ale sídlí ve stejné ulici. Figurínu Einsteina v našem muzeu máme, Grevin asi taky, takže výběr je pouze na vás:)
Děkujeme a těšíme se na návštěvu

Wax Museum

Dobrý den, přesně tak, Wax Museum Prague a Grevin jsou dvě rozdílná muzea která ale sídlí ve stejné ulici. Figurínu Einsteina v našem muzeu máme, Grevin asi taky, takže výběr je pouze na vás:)
Děkujeme a těšíme se na návštěvu

babka

dobry den som babka po 60 a mam dve vnucky 11 a8 rokov aku zlavu si mozeme uplatnit

Wax Museum

Dobrý den, můžete si zakoupit 1 x vstup pro seniory a 2× dětský vstup.
Děkujeme a těšíme se na návštěvu.

Ringo

Dd.varianty slev musím objednat,nebo se dají uplatnit i na místě?

Wax Museum

Dobrý den, musíte si je zde objednat a pak na místě uplatnit.
Děkujeme a těšíme se

Dominika

Dobrý deň. Som zo Slovenska a chcem sa spýtať či pre študentskú zľavu stačí predložiť kartu na vlak, na ktorej sú všetky údaje s fotkou a potvrdením že som študent. Ďakujem

Wax Museum

Dobrý den, studentská karta na vlak nám bude určitě stačit. Těšíme se

Lofflerova

Dobry den .11.6.2018 jsem si objednala a zaplatila 2 vztupenky pro dospele a nic mi do ted neprislo.jak je to mozny???

Slevomat.cz

Dobrý den, poslal jsem Vám voucher ještě jednou. Podívejte se do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne :) Najdete ho taky ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Karla Melicharová

Dobrý den. je nějaké cenové zvýhodnění pro držitele ZTP ? Děkuji :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, u této nabídky není další zvýhodnění pro osoby s ZTP. Pěkný den

Klára

Dobrý den,
student 16 let má prosím cenu jakou?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Hezký den, Kláro, cena pro studenta je ve variantě za 79,– při doložení studentské karty nebo karty ISIC. Krásný víkend

Lenka Klikorková

Musí se prohlídka musea objednat nebo se může přijít kdykoli?

Wax Museum

Dobry den, objednani predem neni nutne, muztete prijit v podstate kdykoli.
Tesime se!

Zuzana Beránková

Jak uplatnit kredit platný do 31. 5.?
Děkuji
 ZB

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, kredity, které máte k dispozici slouží na sekci Degustační menu. Stačí tedy kliknout na Restaurace a bary a v levém sloupci rozkliknout Degustační menu. Poté před výběrem typu platby zvolíte uplatnit kredity. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru