Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Virtuální zážitky pro malé i velké

4,5 / 5 VIRTUALROOM.CZ Praha - Stodůlky  (mapa) 240 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Nikol Berousková

Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy mi voucher přijde. Chtěli bysme k vám zajít o víkendu, tak mě zajímá jestli mi do té doby přijde na email.

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikol, v případě platby online platební kartou Vám voucher pošleme během chvíle a nebo ho najdete také ve svém účtě na Slevomatu v sekci Mé nákupy. V případě platby převodem Vám voucher zašleme jakmile se nám připíšou peníze na účet. Pěkný den

Iveta Lonková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat do kd lze voucher využít? Děkuji Iveta

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, voucher je možné využít do 31. 10. 2018. Pěkný den

Lenka

Dobrý den,

chtěli bychom dorazit tuto sobotu kolem 12 hod. , ale budeme v 5 lidech. Jedná se o dámskou rozlučku. Bude možné se během těch 110 min vystřídat v 5-ti? A jak dlouho trvá jedna hra?
 Děkuji

virtualroom.cz

Dobrý deň Lenka,

prosím zarezervuje si termín na virtualroom.cz/re­zervovat kým je voľný. Na jeden voucher Max 4 ľudia, jedna stanica. Odporúčame si zarezervovať dve po 50min. Pripadne 2×110, tak by každý mal po 44min. Hraci čas je od 5min do 40h+. Záleží od hry. Multiplayer hry môžete hrať do nekonečna.

Pekný deň prajem,
 Andrej

Andrea

Dobry den,

kolik her je mozne si zahrat ve dvou lidech proti sobe? Kazdy hrac v jine mistnosti. Je mozne na 1 voucher mit zarezervovane 2 mistnosti (kazdy hrac by mel pul hraci doby), aby si mohli zahrat proti sobe?

 Dekuji

virtualroom.cz

Dobrý deň Andrea,

multiplayer okolo 26, jeden voucher jedna stanica.

Pekný deň prajem,
 Andrej

Veronika Vecerova

Dobry den, nahodou pristi stredu 12.9. kolem 18:00 nemate volno?Koupila bych voucher, ale potrebovali bychom jit v tento den, dekuji za odpoved, Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, dostupné kapacity zjistíte snadno v online kalendáři zde: http://virtualroom.cz/rezervovat/ :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru