Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kompletní servis klimatizace včetně doplnění chladiva

4,7 / 5 Brevis Pneu Brno - Tuřany  (mapa) 195 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Michaela

Dobrý den, letos mi přestala fungovat klimatizace (příčinu nevím), ale poslední servis klimatizace byl cca před 5 lety. Je tedy vhodné koupit voucher nebo mám prvně zjistit, jaká je příčina nefunkčnosti? Dě­kuji

Brevis Pneu

Dobry den, prosim zavolejte mi a probereme dany ukon dekuji

Jiří

Dobrý den, mám Renault Laguna 2 a měnil jsem chladič a vysoušeč, takže klima je prázdná. V okruhu by mělo být 650g chladiva, což je spojené s doplatkem. Chci se zeptat, zda před naplněním by mělo proběhnout natlakování, nebo postačí vakuování systému a případná netěsnost by se odhalila? Pokud je nutné tlakování, jaká je další časová dotace popř. další finanční náklady. Děkuji

Brevis Pneu

Dobry den, system se vetsinou tlakuje dusikem cca na 20 baru coz nedelam z duvodu mozneho poskozeni cidel. Ja pri vymene dilu tlakuji chladivem a pak zjistim netesnosti profesionalnim detektorem. Samozremosti jsou nova tesneni. Pro dalsi informace mi prosim zavolejte. Dekuji

Ivan Hálek

Vyměňujete také filtr klimatizace? Kolik to potom stojí? Děkuji

Brevis Pneu

Dobry den ano menim, ale je lepsi zavolat ceny se lisi podle aut
 Dekuji

Ladislav Korvas

Dobrý den, u klimatizace mám únik. Pokud si koupím voucher, budete ochotni mi do systému napustit mnou doneseny přípravek na utěsnění klimy a pak ji dopustit chladivem?

Brevis Pneu

Dobry den, utesneni pripravky neprovadim, protoze nam ucpavaji filtry u plnicek. Skody mohou v nekterych pripadech jit do desetitisicu.

Adam Faik

Dobry den, koupil jsem vuz v bazaru a nejspis je buchlej chladic vpredu. Je nejaky postup, ze bych si koupil voucher na slevomatu pro doplneni a kontrolu? Nebo se mam nejdrive stavit? Asi to budete mit vice ve voku.

Brevis Pneu

Dobry den, prosim drive se stavte dekuji

Majka

Dobrý den, jak dlouhá je zhruba objednávací lhůta? A kolik stojí vyčistění filtru klimatizace? Děkuji.

Brevis Pneu

Dobrý den,
Objednavaci doba je cca tyden. Cisteni filtru neprovadim, protoze to nema zadny efekt. Kazdy rok se ma dat novy filtr pro spravny chod vasi klimatizace.

Pavel Loub

Dobrý den, kolik by byl doplatek za dezinfekce klimatizace?

Brevis Pneu

Dobry den, Mame kapslovou 350Kc nebo strojni za 550Kc strojni varianta je doprovazena ultrazvukovymi razy a po probehnuti ozonovani se jeste vyparuje kapsle, ktera odstrani zbytky ozonu a dorazi nezadouci bakterie

Tereza Vega

Dobrý den,
Co v případě, že zjistíte netěsnost, jste schopni opravit? Pokud ano, prosím o přibližnou cenu

Brevis Pneu

Dobry den, plnicka vetsinou netesnost nezjisti. Pokud chladivo unika postupne je lepsi auto ,,odmaslit’’ a zjistit unik. Pak se nasledne vycisli cena za dil nebo opravu

Jirka

Dobrý den, jaký je příplatek za dezifenci klimatizace? A jakým způsobem ji dezinfikujete?

Brevis Pneu

Dobry den, Mame kapslovou 350Kc nebo strojni za 550Kc strojni varianta je doprovazena ultrazvukovymi razy a po probehnuti ozonovani se jeste vyparuje kapsle, ktera odstrani zbytky ozonu a dorazi nezadouci bakterie

Josef

Dobry den,jakym zpusobem kontrolujete tesnost v systemu.Dekuji za odpoved.

Brevis Pneu

Dobry den, toto by bylo na mensi slohovou praci a proto je lepsi mi zavolat. Dekuji

Josef

Dobrý den,jakym zpusobem kontrolujete tesnost systemu,dekuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru