Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvarůžkové hody: v bramboráku, smažené i jako tatarák + hranolky a topinky

4,6 / 5 Restaurace U Morousů Olomouc  (mapa) 241 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martin

Dobrý den, bylo by možné připravit 300 g tvarůžků na všechny způsoby s přílohou i pro celiaky? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Michal Kopa

objednal jsem si 300 g tvarůžků na všechny způsoby za 269 Kč a zde píšete, že při uplatnění kreditů je to za 182 k, tak proč jste mi strhli 269 kreditů ? Děkuji Michal Kopa

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, vždy záleží na tom, kolik máte dostupných kreditů. Protože jste měl v době nákupu kreditů dostatek, tak jste měl nabídku uhrazenou pouze kredity. Protože nyní máte 87 kreditů na účtu, tak je to 269 Kč – 87 dostupných kreditů a ukazuje se Vám cena, za kterou by byla nabídka dostupná nyní. Pěkný den

Julie Stříbrná

Dobrý den, je nutné mít u sebe kopii poukazu, nebo stačí v rámci rezervace nahlásit pouze číslo voucheru? Děkuji.

Restaurace U Morousů

dobrý den, stačí číslo voucheru,, Kočárová

Kveta Dvorakova

Dobrý den.Chtěla jsem uplatnit 70 vouchrů na tvarůžkovou mísu, ale nejde mi z 268,–kč odečíst vouchry. Za plnou částku tu nabídku nechci. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo, 70 kreditů, které máte na účtu máte na Kategorii: Degustační menu. Proto Vám nešlo kredity využít v kategorii České restaurace. Stačí tedy kliknout na nabídku Restaurace a bary a poté na Degustační menu :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru