Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

All inclusive light pobyt v Alpách s wellness, děti do 9,99 let zdarma

4,3 / 5 Gasthof zum Löwen Alpy - Rakousko (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobry den,

Mate volno od 27.9–30.9. Pro dve osoby?

Předem děkuji

Gasthof zum Löwen

Dobrý den, Lenko,
ano volno bych měla. V případě zájmu o rezervaci mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Monika

Jiří Bouček

Dobrý den, chci se zeptat máte ještě volno pro dvě osoby od 5.7 do 8.7 2018 pro dvě osoby děkuji moc za odpověď.

Gasthof zum Löwen

Dobrý den pane Boučku,
musím prověřit. Prosím napište mi na mail monika@sky-tours.cz. Snad již budu mít odpověď
 Monika

Gabina

Děkuji, napíšu.

Gasthof zum Löwen

děkuji.

Gabina

Dd, je volný termín od 9.7. popř. od 10.7. Pro dvě osoby na 3 noci. Děkuji G. Chalupová

Gasthof zum Löwen

Dobrý den paní Chalupová,
ano volno bych ještě měla. Poslední pokoje… V případě, že budete mít zájem o rezervaci, tak mě neváhejte kontaktovat.
Pěkný den! Monika (monika@sky-tours.cz)

Tom

Dobrý den, hledám pobyt v této oblasti, ale chtěl bych 5 dní/6 nocí. A jsem vázaný termínem mezi 26.6. a 2.7. Je možné z této nabídky nějak nakombinovat (třeba dokoupit jednu noc navíc)? Děkuji předem za odpověď.

Gasthof zum Löwen

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Ano, delší pobyt je možný. Prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit! Monika

Lenka Škorpová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda je možné ubytování od 4.6.-8.6. pro 2 dospělé a 2děti 3roky?Děkuji Škorpová

Gasthof zum Löwen

Dobrý den,
ano, volno bych měla. V případě zájmu o rezervaci prosím, napište na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den!
 Monika

Hovorkova

Dobrý den, je v ceně slevova karta na vstupy a atrakce, není to tam napsané, ale psali jste,že u této nabídky to nabízíme v ceně, děkuji Hovorková.

Gasthof zum Löwen

Dobrý den paní Hovorková,
děkujeme za Vaši poptávku. Ne u této akce není karta v ceně. Na Slevomatu byla před časem akce na ubytování + karta, ale tato akce skončila. Kartu si můžete zakoupit na místě v turistickém office nebo na pokladně lanovek. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit monika@sky-tours.cz. Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru