Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jděte si za svým cílem: Motivační mapa Map Your Dreams

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

S.

No mě zarazilo to, že u bílé mapy máte psán černý popisovač a u černé mapy taky černý popisovač, A na dotaz Renáty jste potvrdily, že k černé mapě je černý fix – viz vaše odpověď: ''
Map Your Dreams
před 13 dny
U černé varianty mapy je popisovač černý – lakový popisovač.
MAPyourDREAMS '' 

  • proto jsem se ptala jak se černou barvou píše na čené pozadí..

  • ale dnes už mapu mám doma, a naštěstí je u ní fix bílý :-)
Slevomat.cz

Dobrý den, omlouváme se za chybu v odpovědi. Jsme rádi, že je vše v pořádku :) Pěkný den

S.

a jak se na černou mapu kreslí a píše černým fixem?????

Map Your Dreams

Na černou mapu se používá speciální lakový popisovač bílý. Na černé mapě bílé písmo nebo obrázky krásně vyniknou :)

MAPyourDREAMS

Jana Nosková

Dobrý den, bude možné ještě koupit blackboard? Děkuji

Map Your Dreams

Dobrý den,

bohužel skladové zásoby blackboard jsou již vyprodané. V současné chvíli je černá motivačtní mapa ve výrobě, však do konce akce na slevomatu ji nestihneme vyrobit.

MAPyourDREAMS

Radek Tejml

Dobrý den,
objednáno. Ale v rychlosti jsem přehlédl, že mi přijde whiteboard. Ale mě se líbí ten Vám promovaný blackboard. Můžete mi prosím objednávku opravit na blackboard? Děkuji.

Map Your Dreams

Dobrý den,

v Praze máme mapy skladem, poproste kolegyni, aby Vám dala černou mapu místo bílé. Budeme ji o tom také informovat.

MAPyourDREAMS

Blanka Sedláková

Dobrý den, nikde jsem se nedočetla zda lze smazat popisky nebo je zápis trvalý? Děkuji za odpověď.

Map Your Dreams

Dobrý den,

zápis je trvalý. Mapa je vyrobena nesmazatelně, neboť si člověk stanoví své cíle a ví, že do daného data musí své přání splnit a to ho motivuje k lepším výkonům. Jinak by mohl svá přání stále jen posouvat.

MAPyourDREAMS

Linda

dobry den je mozne u vas zakoupit pripadne i ram?

Map Your Dreams

Dobrý den,

bohužel rámy neposkytujeme. Pokud byste pořizoval rám, tak určitě kupte rám jako takový, né se sklem či nějakou fólií. Základem motivační mapy je denně se do ní dívat a vpisovat své cíle.

MAPyourDREAMS

Renáta

Dobrý den,když si zvolím bílou variantu, je popisovač černý, to chápu, ale když zvolím černou variantu, je popisovač stále černý…neměl by být bílý, aby to bylo k přečtení na černé tabuli?
 Děkuji

Map Your Dreams

U černé varianty mapy je popisovač černý – lakový popisovač.

MAPyourDREAMS

Radmila Kučerová

Dobrý den. Když je to český výrobek, je i v češtině?

Map Your Dreams

Dobrý den,

samozřejmě v češtině. Na verzi v Aj se zatím pracuje.

S pozdravem

MAPyourDREAMS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru