Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3–5denní pobyt ve Špindlerově Mlýně s polopenzí a neomezeným wellness

4,5 / 5 Alpský Hotel Špindlerův Mlýn (mapa) 175 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Akimova

Dobry den ,mate iste volny termin 24.08–26.08 ? Potrebuji 2 pokoje pro 4 lidi .
Dekuji za odpoved.

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Akimová

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 24. 8. – 26. 8. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete-li si vytvořit předběžnou rezervaci, kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Petra Rylichova

dobrý den,potřebovala bych na 11náctýho do 16ctýho někam jed s malozu desetiletou holkou kolik by nás to stálo?

Alpský Hotel***+

Dobrý dne, paní Rylichová
Děkujeme za Váš zájem o naše služby.
V poptávaném termínu 11. 8. – 16. 8. 2018 (5 nocí) v Alpském hotelu volnou kapacitu ještě máme. Přejete-li si zaslat cenovou nabídku, popřípadě vytvořit předběžnou rezervaci, kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Svátová Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volnou kapacitu ubytování od 6.8.-9.8. pro 2 dospělé a 2 děti věk 3 a 5 let.
Velice děkuji za odpověď Svátová Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity penzionu. Pěkný den

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Svátová

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 6. 8. – 9. 8. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete-li si vytvořit předběžnou rezervaci čtyřlůžkového pokoje, kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Markéta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volné dva dvoulůžkové pokoje v termínu od 6.-9. nebo od 7.-10. srpna? Předem moc děkuji za odpověď

Alpský Hotel***+

Dobrý den, paní Markéto

V poptávaném termínu 6. 8. – 9. 8. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete-li si vytvořit předběžnou rezervaci, kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Monika Kynčlová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda máte volný termín na víkendový pobyt pro dvě osoby od 10.8. – 12.8.
Předem Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem

Kynčlová Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí rozkliknout vybranou variantu a poté kliknout na Koupit na termín. Před Vámi se zobrazí kalendář s volnými termíny hotelu. Bohužel Vámi vybraný pobyt je již obsazený. Nejbližší aktuálně volné datum je od 11.8. – 13.8.2018. Pěk­ný den

Markéta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda byste měli volný jeden dvoulůžkový pokoj od 6.7–8.7.? Děkuji

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Markéto

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V Alpském hotelu***+ mohu nabídnout termín 7. 7. – 9. 7. 2018.
V případě dotazů či připomínek mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz

Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Cernohousova

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli mate nejake volne terminy od 1.7 do 6.7.2018. Pro dve osoby na 4noci. Dekuji Cernohousova

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Černohousová

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 1. 7. – 5. 7. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete-li si vytvořit předběžnou rezervaci, kontaktujte mě na: sales@hotelklik.cz

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

Mgr. Žaneta Klampflová, DiS.
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Petra Kovácsová

Zdravím,je možné platit voucher bankovním převodem?

Alpský Hotel***+

Dobrý den, paní Kovácsová
Bankovní převod je jedna z možností platby.

Žaneta Klampflová

Petra Kovácsová

Dobrý den je možné si u Vás rezervovat pobyt pro 2 osoby na termín 23.7–27.7.2018.Děkuji za odpověď Petra Kovácsová

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Kovácsová

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 23. 7. – 27. 7. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete-li si vytvořit předběžnou rezervaci, kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem,

Mgr. Žaneta Klampflová, DiS.
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Miroslav Fáborský

dobrý den prosím o potvrzení rezervace pobytu v termínu 16–20,7,2018 pro 2 osoby

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážený pane Fáborský

Vytvořila jsem Vám předběžnou rezervaci:

Alpský hotel***+
Termín: 16. 7. – 20. 7. 2018 (4 noci)
Počet osob: 2 dospělí
Pokoj: dvoulůžkový pokoj

Prosím o zaslání kódu Vašeho voucheru nejpozději do 7 dnů (tj. do 30. 6. 2018) na: sales@hotelklik,cz.
Následně obdržíte potvrzení rezervace.

Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Hana Vichová

Dobrý večer, včera mi byl od Skrz.cz zaslán mail o prověřování volného termínu a případné předběžné rezervaci pokoje v Alpském hotelu, Mám zájem o termín 30. 7. 2018 – 2. 8. 2018 – dvě dospělé osoby. Měl mi být potvrzen dnes (20.6.). Doposud (už je 22:22) jsem potvrzení termínu nedostala. Ani na mail, ani v SMS. Proč to tak dlouho trvá? Děkuji za odpověď. S pozdravem Hana Vichová

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Víchová
Omlouvám se za vzniklé nepříjemnosti, ale portál Skr.cz mě ohledně Vaší poptávky nekontaktoval.
Předběžná rezervace Vám může být potvrzena až na základě zaslané poptávky na: sales@hotelklik.cz. Kontaktujte mě, prosím, zde. Obratem Vám předběžnou rezervaci potvrdím.
Předem děkuji a jsem s pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Eliška Chytilovác

Dobrý den, ráda bych se informovala, jestli mátě ještě volný termín pro 2 osoby 5.-8–7.? Děkuji za odpověď.

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Chytilová
Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.
V poptávaném termínu 5. 7. – 8. 7. 2018 v Alpském hotelu*** máme již plně obsazenou kapacitu. Mohu nabídnout hotel Tři růže***+ (viz https://www.slevomat.cz/akce/1294270-letni-aktivni-pobyt-ve-spindlerove-mlyne)
V případě dotatazů mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz
S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager

Radka Kozáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte v termínu 20.-22. 7. 2018 volnou kapacitu pro 4 osoby?
Děkuji za odpověď.

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Kozáková

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 20. 7. – 22. 7. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete si vytvořit předběžnou rezervaci?
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz
Žaneta Klampflová
Sales manager

Eva Zrnová

Dobrý den, máme malého pejska, může u Vás do jídelny? Děkuji za odpověď. Zrnová.

Alpský Hotel***+

Dobrý den, paní Zrnová
Pejsci mají v našich hotelech do jídelny a restaurace vstup zakázán.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz
Děkuji za pochopení…
Žaneta Klampflová
Sales manager

Jiří Marek

Dobrý den, je volný termín od 9.7.-13.7. pro 2 osoby

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážený pane Marku

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 9. 7. – 13. 7. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete si vytvořit předběžnou rezervaci?

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz
S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager

Káťa Nová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je vstup do wellness opravdu ničím neomezený? A v jakých časech je možné ho navštívit? Děkuji za odpověď.

Marcela Šandová

Dobrý den, máte prosím ještě volný termín pro 2 dospělé od 8.7. – 10.7.18 nebo 9.7. – 11.7.18? Děkuji za odpověď.

Alpský Hotel***+

Dobrý den, vážená paní Šandová

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

V poptávaném termínu 8. 7. – 10. 7. 2018 v Alpském hotelu***+ volnou kapacitu ještě máme. Přejete si vytvořit předběžnou rezervaci?
Kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager

Krejcova

Dobry den, mame u vas rezervovany hotel v terminu od 12.-15.6. Bohuzel nam do toho neco vlezlo. Je mozne prosim termin posunout 17.-19.6? Predem dekuji za odpoved

Alpský Hotel***+

Dobrý den, paní Krejčová
V poptávaném termínu 17. 6. – 19. 6. 2018 je v hotelu Alpský již plně obsazenou. Mohu nabídnout termín 5. – 8. 2018.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz

Žaneta Klampflová
Sales manager

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru