Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Horská dovča plná výletů: se snídaní či polopenzí pro dva v Peci pod Sněžkou

3,8 / 5 penzion Malá Pláň Pec pod Sněžkou (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Věra

Dobrý večer, máte volný termín pro 2 od 27. ~29.8? Děkuji

penzion Malá Pláň

ano máme Hoffmann

Martina V.

Dobrý den, je k dispozici lednička? Děkuji za info.

penzion Malá Pláň

ne není

Jana Švancarová

Dobrý den. Dnes jsem si koupila pobyt a nejsem si jistá, zda jsem dala termín. potřebuji 7.-9.9.

penzion Malá Pláň

Dobrý den ano termín máte od 7–9.9.2018 s poz­dravem Hoffmann

Radek

dobrý den, když budu mít dítě 11 let a cena voucheru pro dva je 2000 a vy píšete: Od 10 let a každá další osoba na pokoji platí polovinu ceny voucheru. Kolik tedy za dítě připlatím??

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, pokud je cena voucheru 2000 Kč tak za dítě starší 10 let je doplatek 1000 Kč. Tak jak je uvedeno v nabídce. Pěkný den

penzion Malá Pláň

Dobrý den doplatíte 1 000,– s pozdravem Hoffmann

Veronika Z.

Dobrý den, lze uplatnit šeky Šek Dovolená od společnosti Chèque Déjeuner? Děkuji.

penzion Malá Pláň

Dobrý den není možné s pozdravem Hoffmann

silvie škrobankova

mužeme vzit sebou dceru,16 let.bude pro ni přistylka,cena je pul naši ceny to jsem vyčetla,a když muže tak objednat.děkuji

Slevomat.cz

Krásný den, Silvie, ano je to možné :-) Nyní stačí vybrat termín, uvést do poznámky žádost o přistýlku a pobyt zakoupit. Pěkný víkend!

penzion Malá Pláň

Dobrý večer ano můžete sebou vzít dceru cena je jak píšete dcera dostane normální postel ubytuji vás v apartmánu termín si určete sami s pozdravem hoffmann

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru