Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské bavlněné harémové kalhoty – jednobarevné nebo se vzorem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Romana

Dobrý den , mám zájem o ty červené se vzorem, ale nevidím je v nabídce 😔

Stylovekousky.cz

Dobrý den, je mi líto, ale růžové vzorované jsou již vyprodané. Děkuji za pochopení. Hezký den Tereza Říhová Stylovekousky.cz

Pavlína

Dobry den. Chci se zeptat, jestli mate take vetsi velikosti nebo jestli mate velikosti jen na hubene zeny. Dekuji za odpoved.

Stylovekousky.cz

Dobrý den, velikost je univerzální, kalhoty sedí až na velikost XXL. Šířka pasu, kterou uvádíme je x2. Děkujeme za dotaz. Tereza Říhová Stylovekousky.cz

Kateřina Jandlová

Dobrý den, uvádíte u kalhot pas 35–60 cm, to je v klidovém stavu nebo napnute? Mám v pase necelých 70 cm, ale přes boky vic.. Budou mi?

Stylovekousky.cz

Dobrý den, 35 cm je v klidovém stavu a 60 cm jsou kalhoty napnuté, obě délky se počítají x2. Kalhoty jsou velmi volné a boky mají široké. Pokud máte v pase 70 cm, kalhoty Vám určitě budou. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová stylovekousky.cz

Jana Smékalová

Dobrý den, jsem hodně vysoká, nebudou mi kalhoty krátké při mé výšce 182cm?

Stylovekousky.cz

Dobrý den, doporučuji přeměřit, kalhoty mají celkovou délku 100 cm. Spíše bych ale řekla, že budou krátké. Dívka na které jsou foceny měří 170 cm. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová stylovekousky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru