Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výbava na párty: Láhev helia s 30 nebo 50 balónky k nafouknutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Michaela

Dobrý den, jen bych chtěla upozornit na problém který jsem měla s heliovou bombou kterou jsem u vás přibližně před dvěma měsíci koupila. Bohužel, v můj neprospěch jsem bombu objednala s předstihem na synovi 3 narozeniny a když jsme včera heliem chtěli balónky nafouknout, bomba byla prostě prázdná a nenafoukli jsme ani jeden. Ventil byl do poslední chvíle zabezpečen páskou tak jak bomba přišla, vůbec s ní nebylo manipulovat. Děkuji za zkazenou oslavu a ještě že jsem zaplatila 950,– za nic. Nemohu v žádném případě doporučit.

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na info@aga24.cz , zašleme Vám obrázkový postup a věříme že se Vám povede heliovou bombu zprovoznit. Hezký den

Lucie

Dobrý den, bude k prodeji ještě bomba na 50 balónků?
Děkuji za odpověď.
Kovářová

Svet-trampolin.cz

Dobrý den,

ano, obě varianty lahví jsou k dispozici.

Hezký den.

Nikola Soukupová

Dobrý den,

pokud v zítra, tzn. 28.7. 2018 zaplatím, přijde mi zásilka do soboty 4.8. 2018? Potřebuji na svatbu.
 Děkuji

Slevomat.cz

Krásný den, Nikolo, pokud zaplatíte online kartou, zásilka by měla stihnout dorazit :-) Hezký víkend!

Markéta S.

Hezký den, budete ještě obnovovat slevu na variantu bomby pro 50 balónků? Plánujeme svatbu na konci srpna a máme 100 balónků, které se nám nechtějí foukat :D navíc s héliem bude větší legrace. Děkuji za odpověď

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, určitě ano :) Během dnešního dne bychom měli helia znova naskladnit a poté ihned přidávat k prodeji. Hezký den

Libor Laštovička

hezký den, při minulé akci jsem objednal, zaplatil a nějak se dodání zvrtlo. Pošlete mě peníze zpět nebo mě pošlete znovu bombu s plynem??

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, poprosím Vás informujte nás na info@aga24.cz abychom mohli daný problém vyřešit. Hezký den

Radek Kudla

Dobry den. Mame od Vas bombu na 50 balonku. Je mozne vytkouset nafouknout balonek a dalsi az v zari? Nebude uchazet ta bomba?

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, určitě ano. Pokud bombu správně uzavřete, můžete ji použít na vícero použití. Hezký den

Petra Sladká

Pekny den, na strankach mate i bombu pro 50 balonku, ale na slevomatu je vyprodano. Neni mozne nejak objednat tu vetsi pres slevomat?


Dekuji.

 PH

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, v současné době nemáme informaci o tom, že by se vyprodané varianty na Slevomatu doplňovaly, ale zkuste hlídat stránky, třeba se tu objeví :)) Hezký den, Lucka :)

alena krobotova

zaplatila jsem dnes 4,7.,zitra svatek-mohu se spolehnout,ze bombu dostanu?splatnost do 5,7.,,,banka funguje?dekuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Aleno,

splatnost jsem Vám prodloužila, do 17.7.2017. :-).. Což pevně věřím, že částka v pořádku dorazí :-)..

S pozdravem a přáním krásného dne,

Zuzana Halfarova

Dobrý den, balónky mám na svatbu je možné objednat jen v jedné barvě?

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Ke každé heliové bombě je přiložen mix pouze barevných balónků. Hezký den

Ludmila

Jak je možné, že jsem dostala bombu helia poloprázdnou???? Nafoukli jsme pouze 7 balonků..... Jsem strašně naštvaná!!!!! Překazilo nám to plány!!!!

Svět trampolín

Dobrý den paní Ludmilo,

není možné, aby bylo nafouknuto pouze toto množství balónků, prosím kontaktujte nás na email s číslem Vaší objednávky. Děkujeme.

Hezký den.

dagmar

Dobrý den. Jde to použít i na změnu hlasu ? oslavenec bude mít 11 let a balonky u stropu ho neberou a strašně si přeje ty změny hlasu a vše okolo. Mohu to na to použít ?

Svět trampolín

Dobrý den, určitě ano. Hlas to mění skvěle . Hezký den

Bára Mílková

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli muzu helium použit i na foliove balonky ( takové ty čísla)?

Svět trampolín

Dobrý den, helium lze použít na různé typy balónků. Hezký den

Jakub V

Když objednám a zaplatím, kdy mohu očekávat zboží (zásilkovna – Praha), dále čím balonky vázat, dodáváte k nim i provázky?

Svět trampolín

Dobrý den, jakmile obdržíme platbu, zboží ihned odesíláme. Provázky k nim nedodáváme, zákazníci svazují s čímkoliv co uznají za vhodné. Hezký den

J. RIPPOVA

Dobrý den… Je možno koupit jen bombu bez balónků… Jedná se mi jen pro využití změnu hlasů.
Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den. J. RIPP

Svět trampolín

Dobrý den, bomba se dodává pouze s balónky. Hezký den Ingrid

Eva Dyjáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když objednám bombu s heliem i tři měsíce dopředu před akcí, bude potom bez problému fungovat?? Děkuji.

Svět trampolín

Dobrý den, určitě ano Bombu doporučujeme skladovat v chladném prostředí. Hezký den

Klára Ježková

Dobry den,
2 bomby si objednat nemohu?

Svět trampolín

Dobrý den, zkuste zavolat přímo na zákaznické centrum portálu Slevomat. Hezký den

František

Dobrý den,když dnes objednám zboží,je možné ho doručit do soboty dopoledne do Kolína nebo Prahy?díky

Svět trampolín

Dobrý den, pokud zaplatíte kartou, budeme dané zboží ještě dnes expedovat. Hezký den

Markéta Dudyová

Dobrý den, je možné si vybrat barvu balónků?

Svět trampolín

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Barvu balónků si bohužel vybrat nelze. Ke každé héliové bombě je přidán barevný mix. Hezký den

Radka Prochazkova

Dobry den, mam dotaz: co s tou prázdnou bombou potom mame udelat? Kam se ma odnest? diky za radu.

Svět trampolín

Dobrý den, prázdnou bombu prosím odevzdejte na sběrný dvůr. Hezký den

Anna

Proč toto helium „nefunguje“ na foliové balonky?

Svět trampolín

Dobrý den, hélium na fóliové balónky funguje, záleží na tom jak moc je balónek velký a těžký. Hezký den

Veronika Abdulová

Dobrý den, budete mít prosím ještě i větší bombu helia? Bohužel je vyprodaná :-( Zakoupila bych ještě pro otce na oslavu 60 narozenin, ale potřebovala bych větší. Děkuji

Svět trampolín

Dobrý den, největší bombu kterou prodáváme je na 50 balónků. pokud máte zájem, prosím kontaktuje nás na info@aga24.cz . Hezký den

Hana

Dobrý den, po prvním použití bomby třeba spotřebují jen cca 10 balónků a zbytek chci za dalších cca 1 rok nafouknout,rok od prvního otevření bude stále normálně fungovat? Děkuji

Svět trampolín

Dobrý den, pokud bombu správně uzavřete, mělo by hélium v bombě vydržet. Hezký den

Adelhaida Zimcik

Dobrý den, menší objem bomby je přesně na 30 plně nafouknutých balónků? Nebo myslíte, že vystačí i na více balónků, pokud by se nefoukaly plné? Popř.na kolik balónků tento objem asi vystačí, stačí info zhruba. Děkuji

Svět trampolín

Dobrý den, tento objem vystačí na cca 30 balónků. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru