Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezbolestné odstranění pih, znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Praha - Břevnov  (mapa) 104 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den, za jak dlouho je možné tuto aplikaci podstoupit po 14 dnech opalování u moře? Děkuji za odpověď.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, zákrok je možné podstoupit cca do týdne od posledního dne opalování. S pozdravem M. Kráčmarová

Hana Amalka

Dobrý den, je možné odstranění znamének i v odpoledních hodinách? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano zákrok je možné podstoupit i v odpoledních hodinách. S pozdravem M. Kráčmarová

Martina Lacinová

Dobrý den, odstraňujete i vystouple pihy? Mam ji v podpaží.
Děkuji za odpověď.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano vystouplé benigní útvary odstraňujeme. S pozdravem M. Kráčmarová

Iva

Dobrý den,
je možné odstranit i znamenka větší velikosti? Zůstávají po odstranění nějaké jizvy? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, na velikosti znaménka nezáleží vždy záleží na druhu. U některých větších znamének může vzniknout plochá jizvička. S pozdravem M. Kráčmarová

Petra

Dobrý den, kolik znamánek či bradavic je možné nejvíce najednou odstranit? Máte volné termíny teď v srpnu? Děkuji za info.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud znaménka po vyšetření půjde odstranit, tak je počet na Vás. V srpnu máme ještě pár volných termínů. S pozdravem M. Kráčmarová

Eva Andělová

Dobrý den, bojuji s bradavicemi na chodidle, již jsem vyzkoušela všemožné vodičky, vypalování a dokonce jsem si jednu nechala vyříznout. Vodičky a různé babské rady nepomáhají. Vyříznutí nebylo úplně nejhořší,výsledek zatím nemohu dostatečne posoudit, je to nedávno, ale chtěla bych zkusit nějakou šetrnější metodu. Myslíte, že by Vaše ošetření bylo na toto vhodné?
Děkuji
Andělová

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pomoci CO2 laseru bradavice na chodidle odstraňujeme. Jen je nutné počitat s 2 týdenní dobou hojení. S pozdravem M. Kráčmarová

Romana Digrínová

Dobrý den,
odstraňujete i bradavičky těsně pod okem? Děkuji.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano pomocí CO2 laseru lze odstranit bradavičky v očním okolí. S pozdravem M. Kráčmarová

Ondřej Povolný

Dobrý den, je možné touto metodou ošetřit i již vyříznuté piny, po kterých zůstaly vystouplé jizvy? Nebo lze pouze kompletní odstranění ještě neodstraněných pih? Děkuji.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale touto metodou nelze odstranit jizvy po již odstraněných znaménkach. Dokážeme provézt korekci jizvy pomocí frakčního laseru ale na tuto metodu se voucher nevztahuje. S pozdravem M. Kráčmarová

Markéta Egrmaierová

Dobrý den, odstranujete prosím znaménka i u dětí? Syn 12 let má na nose ploché znaménko a stále roste…rádi bychom ho odstranili. Velice děkuji. Egrmaierová

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale znaménka odstraňujeme u dětí od 15 let. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru