Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažijte pátou dimenzi: lístek na libovolný film do 5D Cinema MAXIM

4,7 / 5 5D Cinema Maxim (14 poboček) Jihlava  (mapa) 1 376 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Antonín Tony

Dobrý den. Prodej konci dnes a platnost je do pátku ? Bylo by možné prodloužit platnost voucherů, prosím?

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano platnost voucherů je do pátku 15.6.2018, bohužel již není možné platnost prodloužit. Děkujeme. Hezký den

Lubica Polláková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, koupila jsem si 3 lístky a dnes jsem zjistila, že 5D CINEMA v Ústí nad Labem už není v provozu. Protože dělám od pondělí do pátku nemám možnost jít do jiného města. Lístky mi asi propadnou nebo co mám udělat ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lubico, děkujeme za zprávu. Prouzkoumal jsem nabídku a podle kolegů v rámci této akce Ústí nebylo vůbec avizováno. To ale nevadí. Za jeden voucher se Vám vracejí finance na Váš účet v rámci vrácení do 14 dnů. U dvou starších, kde již nešlo provést storno se Vám připíšou kredity na Váš účet u Slevomatu a které můžete poté využít na další nákupy. Pěkný den

Eva Cetkovská

a proč tam není Mladá boleslav?

5D Cinema Maxim

Dobrý den, kino v Mladé Boleslavi je již zrušené.

Karla Senčáková

Dobry den,je psano,ze voucher je mozne uplatnit nedele az patek.tudiz od nedele do patku?I pres vsedni dny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, od neděle do pátku nebo neděle až pátek znamená…v neděli, pondělí, úterý, středu, čtvrtek a pátek :) Pěkný den

Andrea

Dobrý večer,
je nějakým způsobem možné prodloužit platnost voucheru o pár týdnů? :) Chtěla bych ho koupit jako dárek, ovšem jeho platnost má vypršet v době oslavy.
Děkuji.

Slevomat.cz

Krásný den, Andreo,
klikněte zde: https://www.slevomat.cz/podnik/4944-5d-cinema-maxim na „upozornit na nabídky tohoto podniku“. Pokud nabídku obnovíme i v pozdějším termínu, neuteče vám :-) Pěkný zbytek dne!

Jarmila Hebká

Dobrý den, mohu voucher na 5d kino uplatnit i v sobotu? děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, jak je v nabídce uvedeno – Voucher můžete uplatnit pouze ve dnech neděle až pátek. Krásný den

Milan

Dobrý den, rád bych dnes navštívil 5S kino ve Frýdku Místku. Pokud si teď koupím lístky, dostanu voucher hned?

Milan

5D

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, pokud platbu provedete platební kartou, tak ano :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru