Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zážitková plavba z Děčína do lázeňského Kurort Rathen a zpět, oběd i večeře

4,5 / 5 Labská plavební společnost Německo (mapa) 134 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alexandra Gats

Dobrý den, mam dotáz ohledně terminu, jak si muzu rezervovat konkretni datum? To plavete každý den do 6.10? Děkuji za infp
Alexandra G.

Slevomat.cz

Dobrý den, Alexandro, nejpozději 20 dní před koncem platnosti voucheru zašlete na e- mail plavbydresden@seznam.cz vybraný termín plavby, vaše jméno, telefon a kód voucheru. Voucher bude uplatněn při závazné rezervaci termínu plavby. Termíny plaveb v roce 2018 – 30. 7., 9. 8., 23. 8., 22. 9., 6. 10. Pěkný den

Roman Čeliš

Dobrý den toto není dotaz ode mne ale konstatování že tuto nabídku můžete zrušit, jelikož kvůli malému stavu vody lodě nejezdí.Včera jsme měli plout z Děčína do Bad Schandau a společnost se ani nenamáhala dát vědět, že je to už tři dny zrušeno.Info nám poskytlo ÍČKO v Děčíně.Prav­děpodobně do konce měsíce ne-li déle se jezdit nebude pokud se hladina nezvedne po dešti.S pozdravem Čelišovi Liberec

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, situaci jsme ověřovali u partnera, který nám potvrdil, že se jezdí v běžném režimu. Pěkný den

Monika Hosmanová

Dobrý den, je volný ještě termin 30.7. pro 2 osoby? Děkuji Hosmanová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, veškeré informace ohledně termínů je potřeba řešit výhradně na e-mailu plavbydresden@seznam.cz. Pěkný den

andrea

Dobrý den chtěla bych se zeptat chtěla bych to třeba jako vánoční dárek da se to i koupit na příští rok?dekuju

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, těší nás Váš zájem. Tuto nabídku je možné využít do 6. 10. 2018. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Michaela

Dobrý den chtěla jsem se optat na termín 9.8 nebo 23.8 jsou ještě volná místa,?A jsou potřeba eura v německu nebo se dá všude platit kartou?díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, veškeré informace ohledně termínů je potřeba řešit výhradně na e-mailu plavbydresden@seznam.cz. Je dobré mít nějaké eura s sebou. Pěkný den

Alena

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak je to s nápoji během cesty. Předpokládám, že na lodi bude bar, kde si lze kdykoliv během plavby koupit nealko a např. kávu. Je to tak? Máte někde ceník? A jak s pitím v době jídla?

Renata Láznická

Dobrý den.Mám dotaz,lze u Vás uplatnit kartu ZTP/P? Děkuji za odpověď Láznická.

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, v rámci této nabídky zvýhodnění na ZTP/P není. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru