Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Opalovací másla s kokosovým olejem české značky Vivaco pro rychlé zhnědnutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Anikó Molnárová

Dobrý den, zboží som si objednala dňa 26.6. na Zásilkovnu, ale zatial som nič nedostala, môžem sa spýtať, kedy mi maslo doručíte?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Molnárová, objednávku jsem Vám zkontrolovala a podle všeho by již měla být ve vašich rukou :) Kdyby se náhodou něco dělo, napište nám prosím email na vip.podpora@slevomat.cz, abychom případně problém pomohli pořešit :)) Věřím ale, že už je vše v pořádku. Hezký den, Lucka

Jana

Když bude máslo v teple, zkapalni? Jde mi o to aby nevyteklo. Děkuji za odpoved

Vivaco

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Másla doporučujeme zanechávat v chladnějším prostředí, protože v teple zkapalní.

Tomáš Suchánek

Dobrý den. V novinkách uvádíte opalovací mléko 15, 20, 25 a když si navolím 2× 20 v ceně 159,00 Kč, tak nejsem schopen to odeslat, mohu znát důvod, když ostatní objednávám normálně je poslednéí objednávka sušených švestek po 1000 gr, tak obdržím potřebné data k platbě a u této nabídky mě to nelze.
S pozdravem
Tomáš Suchánek, sr.

Vivaco

Dobrý den,pane Suchánek, zadala jsem Váš dotaz na zákaznickou podporu Slevomatu a čekám na odpověď.

S pozdravem
Vivaco s.r.o.

Miroslava

Dobrý den,jsem alergická na alkohol a tak bych ráda věděla,zda jej neobsahuje. Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Miroslavo,

zde je přímo složení výrobku: Petrolatum, Octocrylene, C12–15 Alkyl Benzoate, Octisalate, Butyl Metholxydiben­zoylmethane, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Cocos Nucifera Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Beta-carotene, Panthenol, Parfum

Přeji hezký zbytek víkendu

Zdeňka Ř.

Dobry den. Co je ve vyrobku pouzito jako uv filtr? Dekuji.

Vivaco

Dobrý den,

UV filtr je označený ve složení uveden jako Octocrylene.

Děkujeme za dotaz.

Zdenka

Dobrý den, jsou opalovací másla vhodná i na obličej?
Děkuji, Zdenka

Vivaco

Dobrý den, paní Zdenko, děkujeme za zájem o naše oblíbená opalovací másla Aloha. U produktu není specifikováno, zda jej používat na obličej či nikoli. Ale pokud nemáte citlivou pleť, tak produkt můžete použít také na obličej.

Deni

Dobrý den…náhodou nemáte v nabídce i něco do solarii?? Dekuji

Vivaco

Dobrý den, děkujeme za zájem, akce na solární produkty již na Slevomatu proběhla. Můžete si ale vybrat z naší stálé nabídky:

 https://www.vivaco.cz/solarni-kosmetika-2051-list

Tomáš Hajzner

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli by byla možnost vyzvednout zboží přímo na vaší prodejně na ulici Technologická v Olomouci?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, ano, i tato varianta je uvedena v nabídce :) Pěkný den

Iva

Dobrý den,
když dnes objednám a zaplatím kartou, jste schopni mi zboží dodat nejdéle do pátku 1.6. ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, bohužel dodání se nestihne. Dodací lhůta je 5 – 6 pracovních dní. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru