Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

K vodě bez obav: vodotěsné pouzdro na mobil a jiné cennosti

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jiřina

Dobrý den,
je možné použít dané pouzdro pro mobil velikosti 140 × 70 mm. Určitě se tam vejde, ale aby byl obal funkční. Děkuji za odpověď.

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, bez problémů. Vejde se do něj telefon do velikosti 6".

J. Hájek

Josef Březina

Dobrý den, rád bych si vyzvedl osobně, ale píše mi, že doručení bude až 11.7. Nemáte skladem?

AZ-Mobily

Dobrý den,

většinou máme zboží přímo na prodejně, toto je termín, do kdy bude objednávka nejpozději připravena. V drtivé většině případů je to však mnohem dříve.
Napište nám prosím číslo objednávky.

J. Hájek

Petra

Dobrý den,
jaký je rozměr prusvitne plochy bez rámečku? Jde mi o to, aby rámeček nezasahoval do predniho fotaku a blesku. Zadní strana je průhledná nebo barevna? Také kvůli žádnému foťáku. Dekuji

AZ-Mobily

Dobrý den,
13,5cm (od spodního okraje 15cm)x7,5cm.

Rámeček má 1,5cm po obvodu, je pouze z přední strany. Zadní strana je celá průsvitná. U transparentní varianty je průhledná.

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Baruš Šedivá

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat kdy mi zboží přijde, objednala a zaplatila jsem už 11.5.18 a dneska je 21.5.18 a furt nic tak by mě zajímalo kde se stala chyba.

Děkuji

s pozdravem

 Šedivá

AZ-Mobily

Dobrý den,

balíček očekávejte zítra od České pošty.

Díky

J. Hájek

Tomáš Holubek

Dobrý den,proč tento výrobek není v kategorii „mobil“, chtěl jsem na něj uplatnit kredity a bohužel jsem neuspěl.
s pozdravem
Tomáš Holubek

AZ-Mobily

Dobrý den,

s dotazem se prosím obraťe přímo na pracovníka Slevomatu. My, prodejci toto bohužel neovlivníme.

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru