Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Krásná pro každou příležitost: Kurz líčení s vizážistkou pro laiky i pokročilé

4,9 / 5 Studio Návod na krásu Praha - Chodov  (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Barbora

Hezký den, měla bych zájem (ješte s kamarádlou) o kurz líčení. Měla byste volný termín v sobotu 9.6 někdy dopoledne?

Tereza Nikodemová

Dobrý den milá Báro, tento termín je již bohužel obsažený ale pokud bych Vám mohla nabídnout jiný, napište mi prosím na e-mail tereza@navodnakrasu.cz a já Vám pošlu nabídku volných termínů…děkuji a přeji krásné dny. Tereza N.

diky

Dobry den, kolik je na kursu lidí? Je možné si domluvit i individuální sezení (pro 1 osobu)?

Tereza Nikodemová

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz…je možný i individuální kurz. Jen až budete objednávat termín, napište mi, že máte zájem být na kurzu sama. Děkuji a přeji krásný den. Tereza N.

Alena

je v ceně voucheru i aplikace a stínování očních stínů? potřebuji naučit, jak se líčit – padající oční víčka. A termín už je nějaký vypsaný nebo to se domlouvá až po zakoupení?

Tereza Nikodemová

Dobrý den paní Aleno, děkuji Vám za dotaz..v ceně voucheru je i stínování očních stínů..Termíny se domlouvají až po zakoupení voucheru, děkuji Vám a přeji krásný večer. Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru