Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Léto v Krušných horách: 3–4 dny se snídaní i relaxem, dítě do 14,9 let v ceně

4,3 / 5 Hotel Ochsendorf Krušné hory (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bernátková

Dobrý den,prosím,kolik bych platila za jednu dospělou osobu a 6lete dítě
Děkuji za odpověď

Hotel Ochsendorf

Dobrý den,
Na tento voucher bohužel slevu poskytovat nemůžeme.
S pozdravem
David Neumann

Pavla Myslíková

Dobrý den, vešla by se na pokoj s přistýlkou cestovní postýlka? Jsme dvě dospělé osoby a dvě děti 1 rok a 4 roky. Děkuji a přeji příjemný den Pavla

Hotel Ochsendorf

Dobrý den,
Ano, cestovní postýlka pro dítě by neměl být problém.
S pozdravem
David Neumann

Eva Píchová

Dobrý večer, V rámci Slevomat.cz jsou nabízeny dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, myslím si, že by pobyt nebyl komfortní. Pokud mi napíšte termín, ve kterém u nás chcete využít voucher, mohu zjistit dostupnost rodinného apartmánu. S pozdravem David Neumann
Dobrý den, konkrétní termín zatím nemáme, můžeme se přizpůsobit vaší nabídce, jen prosíme aby se jednalo vždy o max.2
pracovní dny + víkend (PÁ,SO,NE, SO,NE,PO, NE,PO,ÚT, ĆT,PÁ,SO) v době od 25.7. do 6.8.2018.
Děkuji velice za vstřícnost.

Hotel Ochsendorf

Dobrý večer paní Píchová,
Nastalo pár změn v rezervacích a rodinné apartmá bude volné od 25.7. do 6.8. Prosím ale o včasnou rezervaci, druhý z apartmánu je prodaný po celou dobu.
S pozdravem
David Neumann

Václav M.

Dobrý den.
Velice rádi bychom se u vás ubytovali, máme dva pejsky zlaté retrívry,
jsou maximálně vychováni a poslušní, nebyl by to problém?
Moc děkuji za odpověď.
Merxbauer Václav

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, ubytování se zvířaty je možné po domluvě za příplatek 100 Kč/noc. Je však potřeba domluvit se s recepcí hotelu nejlépe na čísle 602 395 885 nebo e-mailu info@hotelochsendorf.cz . Pěkný den

Věra Krulišová

Dobrý den, bylo by prosím možné ubytovat rodinu o 2 dospělých a 8 a 10 leté děti?
Jak se doplácí další dítě nad rámec voucheru?

Děkuji

Krulišová V.

Hotel Ochsendorf

Dobrý večer,
V rámci Slevomat.cz jsou nabízeny dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, myslím si, že by pobyt nebyl komfortní.
Pokud mi napíšte termín, ve kterém u nás chcete využít voucher, mohu zjistit dostupnost rodinného apartmánu.
S pozdravem
David Neumann

Jana Bernášková

Dobrý den, je možné spojit dva vouchery a udělat si z nich pobyt na 5 nocí?

Hotel Ochsendorf

Dobrý večer, Ano, tato varianta pobytu je možná.
S pozdravem
David Neumann

an

Dobrý den,2 osoby může být myšleno matka a syn plus jedno dítě do 14,99?Děkuji Darina

Slevomat.cz

Hezký den, Darino, klidně to může být myšleno takto :) 2 osoby + dítě do 14,99, poskládání je na Vás :) Hezký den, Lucka

Zdeněk Dudák

Dobrý den, mám 3 děti ve věku do 7 let. Nikde jsem neviděl, zda jsou děti do 6 let zdarma nebo je třeba připlatit?
 Děkuji

Hotel Ochsendorf

Dobrý den, u dětí do 7 let je ubytování zdarma bez nároku na lůžko.

S pozdravem
David Neumann

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru