Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Měsíc ve fitku: kruhový i funkční trénink a prvky výcviku s vysokou intenzitou

4,8 / 5 F45 Training Prague 1 Praha  (mapa) 152 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Eva M

Dobry den,
rada bych se zeptala na podminky aktivace u poukazu pro 2 osoby: je aktivace nutna pro oba ve stejny den, nebo je mozna aktivace pro kazdeho v jiny den?
Mnohokrat dekuji, Eva

F45 Training Prague 1

Dobrý den, aktivace je možná v různé dny. Hezký den. Tereza

Eva Balogová

Dobrý den,
Chci se zeptat, jak to probíhá? Co jsem tak pochopila z různých videí, že spousty lidí v jedné místnosti dělají různé cvičení. Kolik je tam trenérů na tolik lidí? Co když nebudu vědět co mám dělat? Já jen abych tam nekoukala jak zmatená včela.
Děkuji.

F45 Training Prague 1

Dobrý den,
na začátku trenéří demostrují a vysvětlují všechny cviky. Celkem jsou tam dva fitness trenéři a video-trenér, podle kterého cvičíte (na pěti obrazovkách). To znamená, že vždy víte, co máte cvičit a trenéři hlídají správné provedení cviků. Když byste i přes to nevěděla, co máte dělat, tak stačí zavolat na nejbližšíto trenéra a ten vám vše znovu vysvětlí. Hezký den. Tereza

Majka

Dobrý den,

„žádný trénink není stejný“ – ve smyslu, že se nikdy nebudou opakovat dvakrát stejné cviky nebo v tom, že se mění celková sestava apod., ale přitom se některá cvičení opakují? Zvládnou se začátečníci s bídnou fyzičkou „chytit“ a naučit se všechny nové cviky správně provádět, a to zvláště v rychlém tempu? Mám trochu pochybnosti, jestli se zvládnu tolik novinek rychle vstřebat a naučit – vím, že nesprávně prováděné cviky můžou nadělat pěknou paseku…

Další otázka – v rozvrhu máte například „Bears“ či „Athens“ apod. – nejsou k dispozici nějaká videa z hodin, aby člověk získal konkrétnější představu, či popis v čem se odlišují a komu se doporučují? :-)

Předem díky a pěkný den!

F45 Training Prague 1

Dobrý den,
pokaždé se mění celá sestava. Na stejný cvik narazíte třeba dvakrát měsíčně, když chodíte každý den.
Těžko posoudit takhle na dálku, jestli byste trénink zvládla. Pokud jste někdy v životě aktivně sportovala, tak na 99% ano. Pokud jste v životě nedělala nikdy žádný sport a v 50 chcete začít, tak bych Vám spíše doporučila 5–10 hodin s osobním trenérem, který by vás naučil správnou techniku dřepu, kliku, jak zvedat činky a pododbně. Pak už se u nás budete cítit jistější.
Pondělí, středa, pátek jsou tréninky zaměřené na kardio. Úterý a čtvrtek máme silový trénink a sobota a neděle jsou kombinace. 1000 videí najdeta na youtube.com stačí zadat F45+název hodiny. Hezký den. Tereza

MArketa Okafor

Dobrý den,
jsem fitness začátečník a ob 4 je to vhodné i pro mě

F45 Training Prague 1

Dobrý den, co prosím znamená termín ob 4?

Markét

Dobrý den,
pokud jedna osoba již tento voucher zakoupila a je spokojená a trénink mi doporučila, je možné zakoupit voucher pro dvě osoby mnou, pro mě i pro Zuzku, která k vám už chodí v rámci voucheru? :) Děkuji!

F45 Training Prague 1

Dobrý den,
osoba, která je u nás v registraci, využila akci 2 týdny zdarma nebo použila slevomatový voucher bohužel nemůže využít jakoukoli promo akci znovu. Děkuji za pochopení a přeji hezký den. Tereza

Radka

Dobrý den, vypadá to zajímavě. Pokud bych se rozhodla do F45 chodit i mimo tuto nabídku, jaká je pak cena? Jde o členství nebo je možné platit jednotlivé lekce? Děkuji.

F45 Training Prague 1

Dobrý den, máme u nás měsíční členství a permanentku na 10 vstupů. V akci vidíte půdodní cenu. Přeji hezký den. Tereza

Markéta

Dobrý den, je trénink vhodný i pro osoby s pohybovými omezeními (problémy s bederní páteří)? Lze individuálně nastavit vhodnější varianty tréninku? Děkuji.

F45 Training Prague 1

Dobrý den, proberte prosím Váš zdravotní stav se svým lékařem, aby zvážil, jestli je pro vás cvičení vhodné. Trenéři v případně problémů radí jiné varianty cviků. Otázkou je jak moc velké je vaše omezení. Hezký den. Tereza

Pavlína Mladá

Dobrý den, platnost voucheru je do konce srpna, chápu správně, že pokud si voucher aktivuji např. 10.8., mohu docházet na lekce i na začátku září (do vypršení 30 dní)?

F45 Training Prague 1

Dobrý den, ano voucher musíte uplatnit do konce srpna. Pokud si voucher aktivujete 10.8, tak můžete chodit do 9.9. Hezký den. Tereza

Erika Lajdová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli můžu nastoupit v září? Jsou cvičení i dopoledne? Musím přijít každý den? Cvičení probíhá ve skupince s trenérem?
 Děkuji

F45 Training Prague 1

Dobrý den, voucher je nutné uplatnit do 31.8.2018 a to je také poslední den, kdy je možné si aktivovat 30 dní cvičení. Od září plánujeme 3 dopolední lekce: pravděpodobně 7–7:45, 7:50– 8:35 a 11:30–12:15. Můžete přijít jednou za měsíc nebo 60×, to je úplně na vás. Cvičení probíhá ve skupině se dvěma trenéry + videotrenérem. Hezký den. Tereza

Anežka Pavlíková

Dobrý den, chápu to správně, že měsíc tréninků se počítá od první návštěvy (např. 30 dní od prvního tréninku) a ne od zakoupení voucheru? Mám na červenec už jiný fitness program, takže bych Vaši akci chtěla využít v srpnu, je to možné?

F45 Training Prague 1

Dobrý den, chápete to zcela správně. Je to 30 dní od první návštěvy. Těšíme se na vás v srpnu :-) Hezký den. Terka

Jan R.

Dobrý den,
jak se,prosím dozvím rozvrh jednotlivých tréninků?
Na hlavní stránce F45 je vše „ostatní“,to podstatné (časy+rozpis) však nemohu nalézt..
Děkuji za „nápovědu“
Jan R.

F45 Training Prague 1

Dobrý den, rozvrh je zde: https://f45training.cz/Prague1/schedule/
Musite chvilku počkat, než se stránka načte.
Ideální je si rovnou ve storu stáhnout naší appku: F45 Training a z té se hlásit na jednotlivé lekce. Hezký den.

Petra

Dobrý den.píšete,ne­odkládejte rezervaci,kapacita je omezena?nestane se mi,ze si koupím voucher a pak budou všechny mnou vybrané lekce obsazeny?mam zájem převážně o dopolední a odpolední hodiny.dekuji,Petra

F45 Training Prague 1

Dobrý den, touto větou je myšleno, že je ideální se přihlásit na tréninky alespon 2 dny dopředu. Pokud se rozhodnete 30 min před hodinou, tak může být kapacita již vyčerpána. Snažíme se, aby lekce byly naplněny ze 3/4, aby byla vždy možnost jít cvičit ve vybraný termín. Pokud bude kapacita některých lekcí často vyčerpaná, tak otevřeme další hodinu navíc :-) Hezký den a těšíme se na Vás. Terka

Magda

Dobrý den,
je toto cvičení vhodné i pro začátečníky?

F45 Training Prague 1

Dobry den, ano. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Tereza Hlaváčová

Dobrý den, jsou nějaká omezení při zakoupení poukazu pro dvě osoby? Ke možné docházet na lekce samostaně? Děkuji.

F45 Training Prague 1

Dobrý den, na lekce můžete chodit nezávisle a klidně 3× denně. Hezky den. Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru