Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

8 balíčků od největšího poskytovatele zážitkové střelby pro 1 i 2 osoby

4,6 / 5 NKTEAM shooting (12 poboček) Hradčany  (mapa) 1 315 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Kalinová Petra

Dobrý den,máme koupené vouchery(3× pro 2 střelce),je možný domluvit si termín na střelnici u Mělníka o víkend?V týdnu to bohužel nedáme,děkuji za info

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Střelnice u Mělníka střílí pouze ve všedních dnech. O víkendu je k dispozici střelnice u Terezína nebo u Příbrami.

Petr Novák

Zdenek Havrda

Dobrý den.
Jsou v září v Ostroměři volné termíny? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenku, vzhledem k neustále se měnící dostupné kapacitě, veškeré informace k rezervacím dostanete na tel. 722 198 635. Pěk­ný den

Karel

Dobrý den,
mám dotaz zda je možné přijet na střelnici kdykoliv nebo jen v nějaké vybrané termíny?
Nerad bych si koupil voacher a pak zjistil, že mohu jít střílet třeba jen v jeden určený termín v měsíci.
(Bydlím v Praze, takže bych měl zájem o tu nejbližší střelnici…)
Děkuji za reakci.
Hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Karle, jak je u nabídky uvedeno, termín je potřeba si navolit v rezervačním systému, který naleznete u nabídky v sekci Jak uplatnit. Pěkný den

Jaroslav Fortuna

Dobrý den, mám dotaz, který z balíčků lze využít pro střelbu dvou osob?
Druhý dotaz – střelnice v Čekanicích u Tábora. Má tato střelnice v červenci a srpnu ještě volné termíny a jaké. Děkuji za odpověD. mÁM ZÁJEM O BALÍČEK KDE BUDE MOŽNOST STŘELBY DVOU OSOB A TERMÍN BUDE V ČERVENCI ČI SRPNU NA STŘELNICI U TÁBORA. DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

dobrý den

Balíček pro dvě osoby, to má přímo v názvu : Balíček pro 2 střelce.

Střelnice u tábora je již na červenec obsazena, ale v srpnu bude ještě 16.7. vypsáno cca 60 míst.

Petr Novák

Břetislav Kvapil

Dobrý den, koupil jsem voucher a rád bych si zarezervoval termín na střelnici v Ostroměři. Vím že do 15.8 je zavřená, ale poté jsou vypsané pouze dva termíny. 15.8 a 20.8. (samozřejmě plné) Přitom píšete že střelba probíhá každé pondělí a středu a že termíny vypisujete na dva měsíce dopředu. Voucher jsem zakoupil jako dárek a teď si myslím že si to obdarovaný nestihne do 30.9 vybrat. Je možné se domluvit na nějakém víkendu nebo jiném termínu?
Děkuji za odpověď.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Nikde nepíšeme každé pondělí a středu, ale naopak pouze v pondělí a středu ve vybraných (vypsaných ) termínech. Termíny vypisujeme na dva měsíce dopředu, na stránce máte napsáno, kdy budou vypsány termíny na září. Píšeme, že střelnice Ostroměř střílí pouze v pondělí a střed, proto není možné domlouvat žádný víkend. Dnes 5.7. má Ostroměř ještě volné 4 místa, jinak je zde alternativa pro východní část ČR Žďár nad Sázavou a zde je volno ještě pro 22 osob.

Petr Novák

Tomáš Michálek

Dobrý den , zakoupil jsem dva vouchery : Střelecké balíčky pro 1 i 2 osoby: samé
ráže — Průřez světem zbraní – Excelent

Je možnost tento zážitek mít na střelnici : Střelnice ALFA SHOOTING.CZ je situována u obce Žinkovy, okres Plzeň – Jih.
Otevírací doba: Nepravidelná – dle domluvy

Děkuji za odpověď

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Můžete využít jakoukoliv střelnice ze seznamu. Tedy i střelnici Žinkovy.

Petr Novák

Michael

Dobry den, jak je to se sluchatky a brylemi na strileni? Jsou v cene balicku k zapujceni? Nebo nejsou potreba :-) Dekuji ,–)

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý večer

Vše máte připraveno, Vy jen přijdete a střílíte.

Petr Novák

Ondřej Adámek

Dobrý den,
je normální že na střelnich na moravě je jeden volný termín na celý rok?

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Úplně normální to není a právě proto je tam napsáno, že termíny na září budou vypsány 16.7.
Červen je již obsazen (19.6.), na červenec je tam ještě 28 míst (12.7., 13.7., 14.7.), a na srpen celkem 100 míst. Pak je zde ještě alternativa Žďár a Jindřichův Hradec.

S úctou Petr Novák

Michaela

Dobrý den,

obdarovany by si chtel vystrelit z odstrelovaci pusky, nejvice se mi zamlouva balicek veteran kdy si sam vybere, ovsem nemohi se docist jestli si mize vybrat i tu odstrelovaci pusku. Děkuji M.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

DOBRÝ DEN

V tomto balíčku je možné vybrat i odstřelovací pušku. Na výběr je z 6 odstřelovacích pušek.

Petr Novák

Koki

Dobrý den, nakupuji zde poprvé. Voucher mi přijde e-mailem? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Koki,

ano přesně tak, voucher vám zašleme do e-mailu, který uvedete v objednávce.

Hezký střelecký zážitek :-) Míša

Michal Mx

Dobry den, lze k jakemukoliv balicku dokoupit dalsi naboje? U nektereho to je napsane ze ano a u nekterych to napsane neni, dekuji Michal

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý večer

Náboje je možné dokoupit ke všem balíčkům.

Petr Novák

Andrea Andrea

Dobrý den, měly by jsme zájem o balíček Excelent, dalo by se v průběhu střelby střídat s jinou osobou? Já bych chtěla pouze malé zbraně a partnerka velké :D Děkuji

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Bohužel tento balíček je pro jednu osobu, proto není možné jej dělit mezi dva střelce.

Petr Novák

Lukáš

Dobrý den,
dostal jsem voucher k vánocům ale kvuli zdravotnímu stavu jsem nemohl voucher uplatnit. Platnost mi končí 30.6 a já nemohu najít volny termín na žádný víkend ale nechci aby mi voucher propadl, existuje nejaká možnost ?
Děkuji za Vaši ochotu mi pomoct a Váš čas .
 Lukáš

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Info o rezervacích na tel 722198635.

Petr Novák

Lucie V.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na variantu Základ střelby – tento balíček zahrnuje i nějakou instruktáž (myslím tím něco více než základní ovládání zbraně), nebo probíhá stejně jako ostatní – „průřezy“?
 Děkuji

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Pro tyto informace si zavolejte na 722198635

Petr Novák

Jolana Stará

Dobrý den, při koupi balíčku pro dva za 1999Kč se ještě něco připlácí, nebo je to konečná cena? Děkuji za odpověď.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den
¨
Cena je konečná.

Petr Novák

Petra

Dobrý den,
je voucher možné uplatit i ve střelnici Čekanice u Tábora?
Na mapě je střelnice znázorněna, ale v informacích jí nevidím.

Děkuji.
 Petra

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Můžete využít jakoukoliv střelnici z naší nabídky, tedy i Tábor.

Petr Novák

Natália

Dobrý deň,
prečo sa nedá voucher do 30.6.2018 uplatnit na strelnici v Jindrichovém hradci ale voucher do 30.9.2018 už áno?
Dakujem.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Tato střelnice nebyla v nabídce pro vouchery, do nabídky jsme ji dali teprve od 04/2018 a nemá kapacitu pro vouchery z jiné akce
Vy jste již volala a já jsem Vám řekl to samé,


Petr Novák

Jirka Sasek

Dobrý den, jak dlouho tahle nabídka bude na slevomatu?

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Ještě určitě alespoň do 30.6.

Petr Novák

jarda

dobrý den,co je pravdy na tom že je střelnice ostroměř zavřena?a do kdy nevíte? děkuji za odp.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Ostroměř je zavřena jen přes prázdniny do 15.8.
15.8. budeme již střílet pokud nenastane problém.

Petr Novák

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde a jak zamluvím termín střelby. Mám volat přímo na střelnici kterou si vyberu? Pokud jinak tak jak. Díky

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Rezervace se provádí on-line na stránkách www.strileni.com.

Petr Novák

Lucka

Dobrý den, rádi bychom darovali kamarádovi k narozeninám balíček Luxus. Lze tento balíček uplatnit na střelnici v Tišnově nebo ve Žďáru? Může s ním přijet manželka jako divák? Je zde otevírací doba i o víkendu (v týdnu by se této akce účastnit nemohl). Děkuji za odpověď L.H.

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý večer

Divák může být. Střelnice ŽĎÁR A TIŠNOV o víkendu nestřílí. Zavolejte si a něco vymyslíme.

Petr Novák

Kristýna Kolářová

Dobrý den, je možné to koupit i člověku který nemá zbrojní průkaz je to jako dárek k narozeninám. A já se v tomto nevyznám. Přeji hezký den a děkuji za odpověď. Kolářová Kristýna

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý večer

Střílet může i nedržitel ZP (po ně je to hlavně dělané). Takže klidně kupujte :)

Petr Novák

Jana

Dobrý den,
je možno voucher Excelent uplatnit ve Strelnici u Plzně?? V seznamu střelnic Plzeň je, ale v nabídce na konkrétním voucheru ji nevidím…

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý večer

Můžete si vybrat jakoukoliv střelnici.

Petr Novák

Markéta Hrdinová

Dobrý den, jaká je „otevírací doba“ střelnice? Máte i o víkendu?

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Podle toho jaká.

Petr Novák

Radka

Dobrý den, lze v rámci balíčku Super výběr vybírat i z odstřelova­cích pušek?

NKTEAM shooting (12 střelnic)

dobrý den

Ano, jsou zde i odstřelovací pušky.

Petr Novák

Josef

Je možné tento voucher uplatnit i ve Střelnici v Lomnici u Sokolova? Děkuji Pepa

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Voucher můžete uplatnit na jakékoliv střelnici.

Petr Novák

Tomas Spiroch

Mohu přijít jako divák

NKTEAM shooting (12 střelnic)

Dobrý den

Äno.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru