Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pro nadšence eurovíkendů: Stírací mapa Evropy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Široká

Děkuji nechci, chtěla jsem jen mapu Evropy a myslela jsem,že platební pokyny tj. VS, BÚ mě příjde do e-mailu, ale zatím ne. Děkuji za zprávu, Široká

Módní šperky

Dobrý den, zkuste se obratit přímo na podporu Slevomatu, či udělat novou objednávku, možná jste uvedla špatný email, mohlo to skončit do spamu, nedokončila jste objednávku, těch důvodu může být více

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, objednávku máte v pořádku vytvořenou. Platební údaje jsem Vám zaslal ještě jednou do e-mailu. Zkuste se podívat i do složky Spam nebo Hromadné, kam se občas e-mail zatoulá. Údaje pro platbu najdete také ve svém účtu v sekci Mé nákupy – Objednávky, dole na stránce poté je kolonka Mé nákupy a poté se před Vámi zobrazí nedokončená objednávka s platebními údaji. V případě, že by se Vám ani tak nepodařilo údaje dohledat, kontaktujte nás na vip.podpora@slevomat.cz. Pěkný den, Tibor

Lu Kra

Dobrý den, vím, že není v nabídce,ale dá se sehnat i stiraci mapa jen České republiky? Děkuji Lucie K.

Módní šperky

Dobrý den, bohužel tuto mapu vůbec neprodáváme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru