Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rozveselte pokoje: Licenční povlaky na polštářky s motivy pro malé i velké

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva Zichová

Dobrý den, má povlak zapínání na zip? Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, všechny povlaky jsou na zip.

Věra Mazurová

Dobrý den,
z jakého materiálu je povlak na polštářek? Jde o bavlnu? Děkuji za odpověď. Věra

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, specifikace povlaku jsou následující:
Povlak na polštář

Rozměry: 40 × 40 cm
Složení povlaku: 100 % PES
Doporučené praní povlaku: 30 °C

Lenka Bielčíková

Dobrý den, děkuji za odpověď. Včera jsem Vám poslala e-mail, a chtěla jsem se zeptat – včera jsem uhradila jednu obj., a pak díky bonusu zde jsem se rozhodla ještě přiobjednat. Chtěla jsem se zeptat, zda-li by šly tyto 2 obj. spojit do 1 balíku, že bych neplatila 1 poštovné. Popř. nejlépe ještě spojit s obj. až budou polštářky Kitty, které objednám, jak budou ;-) Jde mi o to, že bych ušetřila dvoje poštovné :-) První obj. je uhrazena, druhou uhradím začátkem týdnem třetí, jak bude Kitty. Moc děkuji. S pozdravem Bc. Lenka Bielčíková, DisS. lenka.bielcikova@seznam.cz

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte čísla Vašich objednávek, určitě Váš požadavek vyřešíme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Lenka Bielčíková

Dobrý den, kdy budou polštářky nebo povlaky Kitty?
Děkuji za odpověď. S pozdravem Lenka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nové motivy polštářků Kitty včetně povlaků se objeví na slevomat.cz v druhé polovině června. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru