Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Symbol věčné lásky: Nesmrtelný květ růže v dárkové krabičce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra Hoffmannová

Dobrý den,
včera jsem obdržela růžičku žluté barvy. Byla jsem více než zklamaná.
Téměř unavený květ byl z jedné části skříplý do krabičky a skutečnost oproti fotografiím, které uvádíte, byla jiná. Roztomilá krabička vč. okrasného obalu byla jaksi ošoupaná, působí dojmem již použitého zboží. Nepovažuji se za rýpavého člověka, avšak jelikož jde o dárek, který mám předat 16.6 je pro mě tato situace silně nepříjemná.
Požádám Vás tedy o radu, jak situaci vyřešit, aby byl dárek perfektní. Zaslání fotografií přijatého zboží není problém.
Děkuji Petra

Módní šperky

Dobrý den, můžete nám poslat fotogarfie na e-mail. Co se týká „okrasného obalu“, ten přidáváme zdarma a nelze tedy reklamovat něco co jsme Vám případně přidali navíc.

Monika Mejzlíková

Dobrý den chtěla bych se zeptat,když růžičku objednám dnes nebo zítra a okamžitě jí zaplatím,jestli přijde do 5.6.? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, bohužel toto Vám nedokážeme zaručit. Pěkný den

Módní šperky

Dobrý den, záleží na Vámi požadované barvě,většinu barev máme skladem

Petra

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, do kdy trvá akce na Slevomatu za 149,–.
Chtěla bych růži pro dceru na 16/6, avšak přijde mi ji zbytečné nyní kupovat.
Bohužel netuším, jak dlouho dopředu je máte přichystané, zda na datu objednání vůbec záleží.
Děkuji Petra

Módní šperky

Dobrý den, bohužel ani my ani Slevomat neví přesné datum. Jakmile o produkt nebude zájem, akce se ukoční a již se třeba nemusí ani opakovat.

J. Zezula

hana miklova

Dobry den.opravdu muzu ocekavat az17.5?drive ne?

Módní šperky

Dobrý den, máme skladem, posíláme obratem

Jiří Válka

Dobrý den.Je možné růži dodat do 11.5.2018.Děkuji za odpověď.Válka

Módní šperky

Dobrý den, máme skladem, můžeme rovnou odesílat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru