Nabídku Odstranění mimických vrásek botoxem mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odstranění mimických vrásek v obličeji pomocí botolutoxinu

4,7 / 5 CBP KLINIKA Brno  (mapa) 12 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Míla

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda si mohu pohlídat, zda mi opravdu celá dávka 15 ml byla aplikována a bude mi napíchána všude tam, kde to bude potřeba. Mám mikrovrásky pod očima, drobné na čele a mám sklon k mračení, kde je nemám, tam preventivně po kapce proti vzniku. Takto si to nechávám aplikovat u konkurence, kde mi to takto bylo doporučeno, protože mám vesměs jen mikrovrásky, kam stačí většinou jen kapička. Vím tedy, že těch 15 dávek mi vždy vystačí bohatě na všechny partie včetne oblasti meziobočí, kde si botoxu mohu nakonec nechat aplikovat nejvíce.

CBP klinika Brno

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Přesná aplikace je samozřejmostí. Vše vám vysvětlí lékař a ukáže.
Cbp klinika

B.

Dobrý den, prosím o upřesnění.. jedná se o botox nebo kys.hyaluronovou? Píšete:Odstranění mimických vrásek kyselinou hyaluronovou (15 jednotek botoxu)
Nebo je to kombinace? i na stránkách kliniky je to rozděleno. děkuji

CBP klinika Brno

Dobrý den, jedná se pouze a jen o botox. Bohužel zadání bylo špatně napsáno :(. omlouváme se .

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru