Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Výlet do Drážďan: doprava autobusem, plavba s večeří a živou hudbou

4,4 / 5 CK Jukej Drážďany - Německo (mapa) 34 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alena

Dobrý den, voucher je nutné uplatnit do 20.7.2018 nebo mohu vybrat i z pozdějších datumu na výběr?? Dekuji

CK Jukej

Dobrý den, můžete vybrat ze všech termínů, které jsou uvedené v možnostech. Děkujeme za zájem!

Danča Barešová

Dobry den jsou pro termin 18.8. jeste volna dve mista? Potrebuji dva vouchery ale nechci aby se mi stalo ze uz druhy koupit nepujde. Dekuji moc za odpoved

CK Jukej

Dobrý den a děkujeme, místa volná jsou..... Ck Jukej

Hana Bradová

Dobřy den, je ješte volný termín teď v pátek 2 místa? Jestli ano stihnu to koupit a zařídit do toho pátku? Hanka

CK Jukej

Dobrý den, ano – máme volno. Nejrychlejší cestou objednání je platba kartou. Děkujeme za zájem!

Lenka Vajnerova

Dobry den chtela jsem se zeptat zdali autobus nabira lidi i nekde jinde?Jestli je odjezd pouze z Prahy?Dekuji za odpoved

CK Jukej

Dobrý den, zastávky jsou na trase Praha – Lovosice – Ústí nad Labem. Děkujeme.

Petra

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, dokdy se musí uhradit kupon v termínu 22.9? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, je potřeba postupovat podle podmínek Slevomatu, ale místa na tento termín jsou… Děkujeme! CK Jukej

Nikola

Dobrý den, co se děje v případě, že autobus nebude plně obsazený? Zajímá mě nabídka 28.7 nebo 21.7 na kterou už tu dotaz byl. Popřípadě má cenu jet sama?

CK Jukej

Dobrý den, v případě nenaplnění minimální kapacity zájezdu je klientům nabídnut náhradní termín a pokud si nevyberou, je vrácena platba. Termín 21.7. 2018 má již minimální kapacitu naplněnou. Na téměř každém našem zájezdu je několik samostatně cestujících, určitě to tedy cenu má. Děkujeme za zájem.

Lukáš Hargaš

Dobrý den, od jakého dopravce se jede 21. 7.? Díky

CK Jukej

Dobrý den, s největší pravděpodobností . dle počtu klientů – pojede patrový bus firmy Číla. Děkujeme za zájem. Ck Jukej

Lukáš Hargaš

Dobrý den, již mám zakoupen voucher na 21. 7.
Lze nějak zjistit počet účastníků, aby se nestalo, že nebude počet účastníků splněn?

CK Jukej

Dobrý den, tento termín se jistě pojede. Děkujeme za zájem. CK Jukej

Janovská Jindřiška

Dobrý den,
doprava autobusem platí i pro zpáteční cestu z Děčína do Prahy ?

 Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano, autobus začíná a končí v Praze. Děkujeme.

HATOVÁ OLDŘIŠKA

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje doprovodné duo (hudba) na lodi. Díky za info Hatová Ol.

CK Jukej

Dobrý den, bohužel jména hudebníků v dané termíny nemá CK od plavební společnosti k dispozici. Děkujeme. CK Jukej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru