Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Letní pobyt v Tyrolsku: plná penze, wellness, 2 děti do 12,9 let zdarma

4,0 / 5 Hotel Kirchenwirt*** Alpy - Rakousko (mapa) 85 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobrý den, byl by volný pokoj od 15.8. – 18.8.2018 pro 2 dospělé + 2 děti? Děkuji

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v daném termínu je hotel již vyprodaný, mohu však nabídnout jiné hotely, které máme na slevomatu. Prosím o upřesnění poptávky a věku dětí na email monika@sky-tours.cz abych mohla ověřit dostupnost.
Děkuji a přeji hezký den!

Ivan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste měli volný termín od 25.8. dva dospělí dvě děti do 6 let na 4 noci . Děkuji

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den Ivane,
děkujeme za Vaši poptávku. Termín prověřím a budu Vás informovat.
Pěkný den!
 Monika

Hotel Kirchenwirt***

Ještě mi napište prosím na mail monika@sky-tours.cz, abych Vaši poptávku evidovala. Během dne bych měla mít zprávu. Pěkný den Monika

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den,
stále jsem od Vás neobdržela poptávku. Z hotelu mám již zprávu, že volno by ještě bylo. V případě, že byste měl zájem o rezervaci termínu, tak mě kontaktujte na mailu. Děkuji a přeji pěkný den!
 Monika

Martin Shabu

Dobrý den,
potřebovali bychom ubytování na dvě noci – 20. a 21. 8. a pak ještě 30. a 31. 8. Dva dospělí a dvě děti. Máte v těchto termínech volno? Děkuji za odpověď.
 Martin

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den, volno v požadovaném termínu zatím mám. V případě zájmu o rezeravaci mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

George Carhartt

Dobrý den, chci se zeptat máte ještě volno pro dvě osoby od 5.7 do 8.7 2018 pro dvě osoby děkuji moc za odpověď.

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den,
také musím prověřit. Budu Vás informovat. Monika

Tereza Wittmannová

Dobrý den, je ještě volný termín v týdnu od 6.-9.8. na 3 dny pro dvě dospělé osoby a dvě děti 4 a 7 let? Dekuji

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den,
bohužel v požadovaném termínu nemám již pokoj pro 2+2 děti volný.
Děkuji za pochopení. Monika (monika@sky-tours.cz)

Nikola

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný pokoj pro 2 osoby od 5.7. do 7.7.? Děkuji za odpověď

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den,
prověřím. Napište mi zatím na mail monika@sky-tours.cz. Během dne bych měla mít zprávu.
Pěkný den Monika

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den Nikolo, tak mám zprávu z hotelu. Ještě by to šlo, ale dejte vědět co nejdříve. Volný je poslední pokoj. Děkuji Monika

Vávrová

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možnost (za příplatek samozřejmě) si sebou vzít psa (mám malého 2kg pražského krysaříka). Vouchery už máme s přítelem koupeny, ptám se jen orientačně, jestli to lze. Děkuji

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den paní Vávrová, je mi líto, ale v hotelu Kirchenwirt nejsou psi povoleni. Pokud máte zájem, tak mi upřesněte termín a napíšu, které další hotely máme, kde by byl pobyt s pejskem možný. Děkuji za pochopení! Monika (monika@sky-tours.cz)

Martina Olšarová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li je volný termín 21.8.-23.8. pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let. A dále, zda-li v ceně je zahrnuta plná penze i pro děti.
 Děkuji

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den, já bych tu měla spíše termín od 22.08., ale zeptám se Vám také na toho 21.08., zda by to ještě šlo.. Ano, děti mají plnou penzi v ceně.
Prosím, napišete mi na mail a prověřím možnost od toho 21.08.. Děkuji Monika (monika@sky-tours.cz)

Petra Fišerová

Dobrý den, měla byste volno od 8.7 na 3 noci pro 2 dospělé a 2 děti ( 7 a 11 let)?

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den paní Fišerová,
děkujeme za Vaši poptávku. Červencové termíny mám pro rodiny 2+2 děti vyprodané a musím pokoje navíc vyžádávat na agentuře. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a vyžádám.
Pěkný den!
 Monika

Eva Kasalová

Dobrý den,
ještě jednou.. případně od 10. 7. na 4 noci… Děkuji

Hotel Kirchenwirt***

i tento termín mám již na ověření a musím vyžádat. Děkuji za pochopení! Monika

Eva Kasalová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na možnost ubytování v termínu od 7. 7. na 4 noci pro 2 dospělé a dvě děti (5 a 9 let). Předem děkuji a s pozdravem

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den paní Kasalová, děkujeme za Vaši poptávku. Prosím, zkuste mi napsat na mail monika@sky-tours.cz a já vám pokoje zatím navíc zkusím vyžádat. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Stanislava Zmudová

Dobry den,
mate este volny termin 2.7. – 7.7. 2018 pre 2 dospelych a 2 deti ( 7,5 roka a 0,5 roka)?
Dakujem.

Hotel Kirchenwirt***

Vážená paní Zmundová,
v tomto termínu mám již pouze dvoulůžkové pokoje. Měla bych ale volný Gasthof zum Löwen, pokud byste měla zájem? Děkuji Monika

martina petrusová

Dobrý den jak jeto s dopravou díky za odpověd

Slevomat.cz

Krásný den, Martino, dopravit se na pobyt je třeba vlastním způsobem. Pěkný večer!

Hotel Kirchenwirt***

Vážená paní Petrusová,
hotel je na strategickém místě, takže se dá dojet také vlakem. Pokud byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit: monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Adam Kysel

Dobrý den, je volný pokoj pro 2 osoby v termínu 5.-8.7. (3noci) ? Dekuji za odpoved.

Hotel Kirchenwirt***

Vážený pane Kysel,
ano, v uvedeném termínu bych dvoulůžkový pokoj volný ještě měla. Pro rezervaci mě prosím kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Po potvrzení rezervace se kupují vouchery. Děkuji a přeji pěkný den Monika
Upravit Další Další

Ivana

Dobrý den, měli bychom zájem o 3 noci od 23.8. – 26.8. . Jsme 2 dospělí a 2 děti (1 a 4 roky). Máte prosím v tomto období volno? Děkuji za odpověď.

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den, Ivano,
děkujeme za Vaši poptávku. Volno bych v uvedeném termínu měla. V případě zájmu o rezervaci, prosím napište na email monika@sky-tours.cz. Po potvrzení rezervace se kupují vouchery. Děkuji a přeji pěkný den
 Monika

Šárka Morávková

Dobry den, Mela bych zajem o 6 denni pobyt po 21.7. 2018. Jsme 2+deti. Mohli byste mi nabidnout nejaky termin?
Dekuji. S.Moravkova

Hotel Kirchenwirt***

Vážená paní Morávková,
děkuji za Vaši zprávu a prosím o upřesnění věku dětí na monika@sky-tours.cz a od kdy do kdy můžete. Děkuji Monika

Jana Bílá

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný termín od 9.7. do 12.7.2018 pro 2 dospělé a 2 děti. Předem moc děkuji.

Hotel Kirchenwirt***

Vážená paní Bílá, v tomto termínu mám pokoje pro rodinu 2+2 vyprodané, ale pokusím se vyžádat další na agentuře. Prosím napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já zkusím poptat. Děkuji Monika

Hanka

Dobrý den,
prosím o informaci, zda máte volné pokoje pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let v období 14. 7. –18. 7. 2018. A ještě dotaz, jak se to s plnou penzí pro děti. Ty jsou také v ceně nebo pouze ubytování pro ně. Děkuji za odpověď. Hanka

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den Hanko,
v tomto termínu mám pokoje pro 2+2 již obsazené a musím vyžádat na agentuře. Napište mi, prosím na mail (monika@sky-toursc.z), abych nezapomněla. Ano, děti mají jak ubytování, tak plnou penzi zdarma. Pěkný den Monika

Vendula

Dobrý den,byli bychom 3 dospělé osoby a jedno dítě 5 let. Kolik by byla cena jednoluzkoveho pokoje popř. Je možnost 3 lůžkového pokoje s pristylkou?

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. V hotelu jsou vždy dvoulůžkové pokoje s 1–2 přistýlkami. Jednolůžkový pokoj bych musela ověřit. Upřesněte mi na mail monika@sky-tours.cz termín a já prověřím a budu Vás informovat. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Jana Paděrová

Dobrý den,mám totaz ohledně místní karty-v jeji cene jsou např.vstupy do detských parku,lanovek atd.Je taková k diospozici a popřípadne za kolik?Děkuji za odpoved.Jana

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den paní Paděrová, pokud máte na mysli Zillertal Card, tak tu je možno na místě zakoupit, případně máme na Slevomatu ještě jednu nabídku, kde je přímo karta v ceně. Jedná se o Gasthof zum Löwen. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak mi napište přímo na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Karol

Dobry den,jak je to s vice nez dvema detmi? Jaka je cena.

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Záleží na věku dětí. Pokoje jsou v hotelu pro max. 2+2 děti, ale pokud jsou děti hodně malé a termín volný, tak poptávám v hotelu možnosti. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz a poptám. Děkuji Monika

Tereza Bártová

Dobrý den,
je možno ubytovat na tří-lužkovém pokoji? zřejmě bychom přijeli ve třech 2 dospělí a dítě do 14 let. děkuji za odpověď Tereza

Hotel Kirchenwirt***

Vážená paní Bártová,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, to možné je, ale potřebovala bych vědět termín. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Lenka

Dobrý den,
je možné vzít s sebou také psa? Děkuji.

Hotel Kirchenwirt***

Dobrý den paní Lenko,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v tomto hotelu není domácí mazlíček povolen, ale v nabídce máme možnosti, kde je pes povolen. Je to například hotel Pinzgauerhof, hotel Pawlik, Pension Schwalbennest. V případě, že byste měla zájem o kalkulaci nebo prověření některého termínu, tak mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Pěkný den Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru