Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Od léta až do podzimu ve Špindlerově Mlýně: pohodová dovolená se snídaní

4,3 / 5 Horská chata Panorama Špindlerův Mlýn (mapa) 158 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Julie Kleinová

Dobrý den,
máte jeden volný pokoj pro 2 osoby a malého psa na 3.-5.8.?
Děkuji předem za odpověď, Julie Kleinová.

Horská chata Panorama

Bohužel na Vámi poptávaný termín máme obsazeno.

Daniela

Dobrý den, chci se zeptat zda nemate problem ani s vetsim plemenem psa. Fena pitbullterier (vychovana). A jestli by byl volny termin pro 2 osoby plus pes od 13.-18. srpna. :) dekuji

Horská chata Panorama

Problem nemáme. doporučuji nákup voucheru na online rezervaci a jednu noc doplatit na místě.

Petra

A bylo by tedy alespoň možné si na snídani vzít vlastní pečivo a dál použít suroviny ze snídaně?
Dále by mě zajímalo, jestli v každém pokoji je tedy alespoň umyvadlo. Děkuji za odpověď.

Horská chata Panorama

Ano to je možné. Umyvadlo je na každém pokoji.

Petra

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, jestli by bylo možné snídaně alespoň z části přizpůsobit bezlepkové dietě, když jsem celiak?
Děkuji za odpověď.

Horská chata Panorama

Bohužel ne.

Zuzana

Dobry den: je, prosim, v hotelu wifi? dekuji

Horská chata Panorama

Pouze v restauraci.

Jana Husková

Dobrý den,
mám zájem o pobyt u Vás ve složení 2dospělí a 4deti ve věku 12,12,14 a 14let, 2pejsci v termínu 16.-21.7. na 3noci. Vouchery nabízíte na slevomatu na 2 a 5nocí, je možno získat u Vás cenu a rezervaci na 3noci ve výše uvedené sestavě prosím?Ideálně 18.-21.7. ale přizpůsobíme se :o) Děkuji Jana Husková

Horská chata Panorama

Volno máme pouze od 16.-19.7. Po zakoupení voucheru (doporučuji online rezervace)
nám zavolejte nebo napište a mi Vám pobyt dle ceniku SLEVOMAT prodloužíme.

Markéta Zajíčková

Dobrý den, mám k vám již zaplacený voucher na termín 7.-12.7. (uvedla jsem do poznámky, že jsem já+dítě15+dítě14). Celkem 3 osoby. Jedno dítě doplatím na místě.
Ráda bych si u vás pobyt s dětmi prodloužila a přijela již 3.7., jenže nevidím možnost ubytování 6.7.? Tento den máte úplně zavřeno?
děkuji za odpověď Zajíčková

Jan Hurt

Dobrý den,

je prosím dostupný termín 05–07/07/2018 pro 2 osoby?

 Děkuji

Horská chata Panorama

Bohužel obsazeno.

Markéta Moulisová

Dobrý večer, moc rádi bychm využili této nabídky na 6 dní…bohužel dle on line rezervace nám to hlásí že poslední týden v červenci máte volno až od soboty 28.7..my bychom ale rádi přijeli již ve středu 25.7…oprvdu už nemáte vlný dvoulůžkový pokoj? děkuji…

Horská chata Panorama

Opravdu nemáme.

Ivana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volno v termínu 3.8. – 5.8.2018? Byli bychom 2 dospělí a pes. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. I.

Horská chata Panorama

Dobrý den, na vámi požadovaný termín máme ještě volno.
Naše volné termíny najdete v online rezervacích (u kažré varianty).

Barbora

Dobrý den,
měli by jste prosím vás volné na termín 8.6.-10.6.2018 2× dvoulůžkové pokoje?
Moc děkuji
Katzerová

Horská chata Panorama

Dobrý den
Na Vámi poptávaný termín máme ještě dostatek volných pokojů.

Barbora Katzerová

Dobrý den,
chtěli bychom jet dva páry.
Mohli by jste mi prosím Vás napsat jestli máte od 8.6. – 10.6. volné 2× dvoulůžko
Děkuji
Katzerová

Hanka Dlouhá

Dobrý den. Četla jsem kolonku u nás se nekouří. Co si pod tím mám představit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, v mých představách to vzbudilo jediný dojem a to že prostory hotelu jsou nekuřácké. :) Pěkný den

Horská chata Panorama

Dobrý den
Znamená to že v prostorách hotelu není možno inhalovat splodiny vznikající hořením
cigaret jakých-koliv značek včetně marihuany a jiných omamných látek.

Jitka

Dobré odpoledne.Můžeme přijet zítra na 3dny pobytu. Od 5.5.-do 7.5.

Horská chata Panorama

Dobrý den
Ano v současné době máme ještě volné pokoje.
R.Tušer hotel Panorama

Lucie

Dobrý den, byli jsme u Vás loni a letos bychom to chtěli zopakovat :)
Jen se chci zeptat, zda je možné vouchery sčítat, tzn. pokud bychom chtěli pobyt na 4 noci ( víkend + všední dny), jestli je možné zakoupit dva vouchery ( 1 na všední dny a 1 na víkend) a spojit dohromady ;)

 Děkuji

Horská chata Panorama

Dobrý den.
ano vouchery je možno sčítat.

František Poslušný

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, je součástí pokoje i sociální zařízení?Děkuji

Horská chata Panorama

Dobrý den
Bohužel sociální zařízení v našem hotelu jsou pouze na chodbě společné.

Anna

Dobry den, chtela bych se zeptat domaci mazlicek je zdarma nebo za poplatek 120,–/noc? U nabidky mate napsane obe dve verze.

Horská chata Panorama

Dobrý den
Velice se omlouváme za chybu. Domácí mazlíčci jsou zdarma.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru