Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotoobraz z vlastní fotografie

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Nikola

Dobrý den,
dnes jsem si objednala voucher na 5 fotoobrazů. Až nyní mě napadlo, zda vůbec stihnu objednat obrazy, když zítra nabídka končí.. Nebo je to jen platnost na slevomatu a pak platnost voucheru delší? Děkuji, s pozdravem
 Nikola

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, nebojte stihnete. Nabídka už sice skončila, ale voucher můžete využít do 15.6.2018. Krás­ný den

Lucie

Dobrý den, chtěla bych objednat 7 ks na jednu dopravu. Jak mám prosím objednat. Děkuji

99print.cz

Dobrý den, paní Lucie,

Nahrejte při objednání všechny ks do jedné objednávky, budete mít jedno poštovné do 10ks.

Pěkný den
 Pavel

Alena

Dobrý den, bylo by možné využít služeb jiné dopravní společnosti?
S PPL mám velmi špatné zkušenosti: řidič se neobtěžuje zavolat na mobil ani zazvonit na zvonek a zboží označí za nedodané z důvodu nepřítomnosti adresáta (ikdyž na něj čekám celý den doma) a pak balíčky složitě hledám přes dispečink, často jsou kdovíkde na depu. :-(
Za odpověď předem děkuji.

99print.cz

Dobrý den, paní Aleno,

Máme pro přepravu smlouvu jen s PPL. Jiný způsob nebo dopravce nepoužíváme.

Pěkný den
 Pavel

Michaela Beranová

Dobry den, potrebovala bych rozmer 40×60 cm je mozne i tento rozmer za cenu vetsiho? Dekuji

99print.cz

Dobrý den, paní Michaelo,
Ano, je to možné, můžete s voucherem objednat menší formát.

Pěkný den
 Pavel

Miroslav

Dobrý den, píšete, že fotografie má mít velikost max. 8MB. Já bych chtěl na plátno fotografii, která má velikost skoro 10 MB. Mohu ji tedy zaslat jiným způsobem nebo to nelze? Nechci snižovat kvalitu fotografie. Děkuji.

99print.cz

Dobrý den, pane Miroslave,

Soubory nad 8Mb zasíláte pomocí služby uschovna.cz který je popsán u akce, na voucheru a také na našich stránkách.

Pěkný den
 Pavel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru