Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Výlet na květinového korzo do Keukenhofu i do večerního Amsterdamu

4,4 / 5 CK Jukej Amsterdam - Nizozemsko 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin

Dobrý den, určitě to chápu a je mi jasné, že s tím máte zkušenosti. Máme právě zájem o korzo. Jen se chci zeptat, zda-li tedy bude i degustace a možnost zakoupit sýry i když na to moc času ve Volendamu není nebo to bude vynecháno? Děkuji

CK Jukej

Degustace se koná vždy i s možnými nákupy hned po krátké návštěvě promenády ve Volendamu. Poté odjíždíme na sýry a dřeváky. Děkujeme.

Martin

Dobry den, v kolik je prosim odjezd z Volendamu do Keukenhofu a kde bude degustace syru, kdyz syrova tovarna ma otevreno az v 10:30 hodin. Do kolika hodin je tedy Keukenhof, protoze zavira v 19:30 hod. Program, kdy je korso mi prijde casove nemozny. Mam o zajezd zajem.

CK Jukej

Dobrý den, program květinového korza jezdí naše CK několik let, takže program máme najetý. Berte prosím na vědomí, že tento termín je především o návštěvě korza, bus zde stojí 9 hodin a do Amsterdamu odjíždí v cca 19 – 20 hodin. Z Amsterdamu poté odjíždíme domů po cca 3hodinové návštěvě. Děkujeme.

Alena

Dobrý den,
jsou ve vašich autobusech zásuvky k dobytí telefonu? Děkuji, Alena

CK Jukej

Dobrý den, bohužel ve většině busů nejsou…děkujeme. Ck Jukej

Liudmila Shestakova

Dobry den,

tak prosim aktualizujte text co nejdrive, protoze me tenhle zajezd zajima, zalezi na rozvrhu dne, ktery nabizite :)

Dekuji,
Liudmila

CK Jukej

Dobrý den, program jsem Vám uvedla níže, a je také na našich stránkách:
https://www.jukej.cz/products/a20-22-4-2018-holandsko-na-otocku-kvetinove-korzo-2018-syry-a-amsterdam/
Předpokládám, že v pondělí ráno bude opraven. CK Jukej

Liudmila Shestakova

Dobry den,

me zajima jestli stihneme uvidet flower parade v KEUKENHOF? Protoze pisete, ze tam stravime jen 2–3 hodiny a parade projde pres park kolem 15:30.

Dekuji,
Liudmila

CK Jukej

Dobrý den, omlouváme se za chybu v textu, již pracujeme na opravě. Během korza jsme v Keukenhofu 9 hodin, poté odjíždíme do pozdního večera do Amsterdamu. CK Jukej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru