Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pohádková Vysočina: pronájem stylové roubenky v Hlinsku až pro 8 výletníků

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Stylová roubenka Vysočina (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
JANA Kudlačková

A jaky terminy jsou na vyber

Stylová roubenka

Dobrý den, všechny volné termíny jsou vidět na on-line rezervaci. Také mi můžete zavolat-777 315 045. Děkuji Holfeuer

JANA Kudlačková

Dobry den mohu se zeptat na termin 25–28.7.jestli je volny.dekuji za odpoved

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši chaloupku. Bohužel prázdniny jsou už celé obsazené. Mohu Vám nabídnout jiný termín? Holfeuer

Růžena caslavkova

Dobrý den,měla bych zájem o voucher,máte volný termín od 23.7.? Dekuji

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši roubenku. Bohužel prázdniny jsou plně obsazeny. Mohu Vám nabídnout jiný termín.

Pěkný večer, Holfeuer

zatloukal vojtech

ZATLOUKAL VOJTECH zajimal by nas termin 21,6–24,6 pokud je volny chtel bych ho zamluvit dekuji

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši chaloupku. Tento termín je bohužel obsazen. Mohu Vám nabídnout jiný? Holfeuer

Hana Nedvědická

Dobrý den,
byl by volný termín 5 – 8.7.? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Stylová roubenka

Dobrý večer, děkuji za zájem o naši roubenku. Tento termín je bohužel obsazen, pokud by Vás ještě zajímalo i jiné datum, tak se můžete podívat na on-line rezervaci. Holfeuer

Durajova Daniela

Dobry den chtela jsem se zeptat jestly mate volno od12.7.do 15.7 a jestly je moznost zaplatit prispevkem z prace dekuji

Stylová roubenka

Dobrý večer, děkuji za zájem o naši chaloupku. Ano, tento termín je volný – mám Vám ho zamluvit? Volné termíny také vidíte na on-line rezervaci. Holfeuer

Marcela Krčmářová

Dobrý den, rozumím dobře že cena 4500 je stanovena za pobyt čtvrtek.- nedele?
Pokud bychmom mohli přijet až od pátku do nedele, kolik by nás pobyt, prosím, stál?

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši roubenku. Tato akční cena je stanovena na tři dny, od pátku by byla cena bohužel stejná. Pokud Vás zajímá nějaký konkrétní termín, zavolejte mi na tel.777 315 045­. Holfeuer

Machova Jana

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda by byli v červnu ještě volné termíny od čtvrtka do neděle.Moc se nám vaše Roubenka líbí.Děkuji za odpověď Machová Jana

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši chaloupku. Termínů v červnu je volných ještě dost. Můj telefon je 777 315 045, prosím zavolejte. Holfeuer

Zuzka Burešová

Dobrý večer, velice nás zaujala Vaše nabídka pobytu, měli byste volný termín v týdnu 18.6.- 24.6.? (Nejlépe na víkend). Děkuji za odpověď. S pozdravem Burešová

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši chaloupku. Ano, tento termín je volný, mám Vám ho zamluvit? Holfeuer

Andrea Zavřelová

Dobrý den,je u roubenka venkovní posezení a gril?
Děkuji Zavřelova

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši chaloupku. Ano, posezení a gril máme. Holfeuer

Petra

Dobry den,muzu se zeptat jestli mate volny termin 7.-10.6.?Dekuji H.

Stylová roubenka

Dobrý den, děkuji za zájem o naši chaloupku. Tento termín je volný. Mám Vám ho zamluvit? Holfeuer

Jan Hasek

Dobry den uz sme u vas byli i se psem,pes je u vas jiz nepovolen?dekuji Spozdravem Hasek

Stylová roubenka

Dobrý den, pejsci k nám pořád můžou. Děkuji Holfeuer

Stylová roubenka

Děkuji za připomínku, nevšiml jsem si toho, že to máme zadané v akci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru