Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elegantní pánské košile John & Paul – česká výroba až po knoflíčky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hubert Palán

Zdravím, mám míry:
krk 42 cm
hrudník 112cm
pas 98 cm
Jakou mám u vás velikost?
S košilemi jsem neměl problémy, vzal jsem velikost 42, projmutou a bylo to OK.
Děkuji, Hubert

Gentleman Store

Vážený pane Paláne,
Moc se omlouváme, ale na Vás pravděpodobně velikost nemáme. I naše největší by Vám byla příliš malá. Košile jsme totiž začali vyrábět primárně pro hubené muže, kteří by jinak měli problém sehnat padnoucí košili, a proto pro některé „normálně stavěné“ nemáme velikost. Budeme přidávat novou (větší) velikost, ale až v řádu měsíců…
Mějte se fajn, Pavel Králíček

Jan Lodl

Dobrý den, chci se zeptat. Trochu nechápu vaši tabulku velikostí, nebo máme trochu odlišné představy, co je chlap jako hora. Pokud se nepletu, konfekční velikost košile určuje obvod kolem krku. A ve vašem podání je největší 42, nezlobte se, ale to je spíše střílík… Košile se šijí přímo podle zaslaných rozměrů?

Gentleman Store

Dobrý den,
Máte pravdu, že naše největší velikost Chlap jako hora nepokryje všechny typy postavy. Soustředíme se spíše hubenější část spektra mužů, nicméně máme v plánu přidat novou velikost, která bude větší než stávající Chlap jako hora. Ale ještě nám to pár měsíců zabere.

Košile jsou konfekční, nikoliv na míru – velikosti dle tabulky máme na skladě a obratem odesíláme.

Mějte se fajn
Pavel Králíček

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru