Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nepřehlédnutelná sluchátka Meatfly Sambora II

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

vladislav kornalík

je možné používat sluchátka k televizi?

MeatFly

Dobrý den,
pokud Vám bude délka kabelu 1,2m vyhovovat, tak v tom není problém…
S pozdravem
Tým Meatfly.cz

Juraj Chovanec

Jsou tyto sluchátka určena pro děti?Děkuji Chovanec

MeatFly

Dobrý den,

sluchátka nejsou primárně (velikostně) určeny pro děti. Ale dle vlastních zkušeností, děti ( 3 a 5 let) tyto sluchátka vlastní a používají bez problémů na cestách (v autě nebo vlaku)…

S pozdravem

Meatfly.cz

Lukas P.

Zdravím Vás, žena už delší dobu mluví o těchto sluchátkách jelikož meatfly má velice ráda a nyní narazila na tuto akci. Jediný problém je, že jsme v zahraničí, konkrétně ve Velké británii a tak jsem hledal na netu,zda se tu nedají sehnat ale nikde jsem na ně tady nenarazil. Tak jsem se rozhodl, že se zeptám, zda je možnost zaslání do zahraničí a pokud ano, kolik by to případně stálo.
Vřele děkuji
S pozdravem
Lukáš P.

MeatFly

Dobrý den,
teoreticky by se daly sluchátka odeslat do GB, ale cena je prostřednictvím kurýrní spol. GLS vysoká a to 730,–kč vč DPH. Doporučili bychom si zakoupit sluchátka, nechat zaslat na adresu do ČR a přeposlat např. Českou poštou, kde by mohla doprava stát výrazně levněji…S pozdravem Meatfly

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru