Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tři pohodové víkendové dny na Vysočině: jídlo a neomezený vstup do wellness

4,4 / 5 Penzion Bodlák Vysočina (mapa) 221 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vítězslav Synek

Dobrý den. Je na pokojích Tv a v koupelně ručníky ? děkuji za odpověď.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Ano, samozřejmě.
S pozdravem penzion Bodlák

Hana Fučíková

Dobrý den , prosím o info , zda máte ještě dva volné dvoulůžkové pokoje v říjnu a v jakém termínu. .Děkuji Hana Fučíková

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Je mi líto, ale poslední volné pokoje jsou již pouze v termínu 30. 11. – 2. 12. 2018. Jinak jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Jiří Zejda

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je volný termín od 29.-31.8 2018? děkuji za info

Penzion Bodlák

Dobrý večer.
Děkujeme za Váš zájem.
Bohužel, v tomto termínu je plně obsazeno. Volné termíny jsou uvedeny na Slevomatu v kalendáři – označené zeleně.
S pozdravem penzion Bodlák

Lukáš Kočenda

Dobrý den, chtěl jsem se informovat jestli máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 24,25,26.8.2018 dě­kuji Kočenda

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Je mi líto, ale v tomto termínu jsme plně obsazeni.
Volno je pouze v termínech, které jsou na Slevomatu v kalendáři označené zeleně.
S pozdravem penzion Bodlák

Marek Dvořák

Dobrý den. Jsme 3 manželské páry. Můžete mi napsat které víkendy máte ještě volné, v listopadu. (Říjen už asi máte obsazený, že?) Děkuji Dvořák

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za váš zájem.
V termínu 9. – 11. 11. 2018 jsou volné poslední tři pokoje a v termínu 23. – 25. 11. 2018 je zatím také volno.
Přeji krásný den.

Kamila Lorencová

Dobrý den, chtěli bychom přijet ve třech, je možné využít voucheru ze slevomatu? Děkuji za odpověď.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za Váš zájem.
Kontaktujte nás, prosím, telefonicky.
S pozdravem penzion Bodlák

Dagmar Mrhačová

Dobrý den budeme u vás ubytovaní a chtěla bych se zeptat jestli si máme vzít župany na přejití do bazénu .
Jsou na pokojích televize? Děkuji Mrhačová

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Ano, župany doporučujeme vzít s sebou.
Televize je na pokoji.
S pozdravem penzion Bodlák

Dagmar Mrhačová

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli termín 25.8.-27.8. ubytování s polopenzí pro dva a to dvakrát. Chtěli bychom přijet i s rodiči. Děkuji Mrhačová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za váš zájem. V tomto termínu jsou dva poslední pokoje, takže pokud máte zájem, zakupte ihned:-)
S pozdravem penzion Bodlák

Katarina Hrdlickova

Dobry den je to len vykendovy pobyt??mali by sme zaujem aj na termin od 12.9. Do 14.9. Dakujem

Penzion Bodlák

Dobrý večer. Děkujeme za Váš zájem.
Je mi líto, ale volná místa jsou pouze ta, která jsou v kalendáři označená zeleně. Jinak jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Pavlína

Dobrý den, je volno v termínu 17.-19.8.? 2 dospělé osoby a 12 leté dítě?

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem. Bohužel, jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Tereza Procházková

Dobrý den, objednala jsem si u vas pobyt, nevadi, ze je to rezervovano na jmeno moji mamky (lisi se jen krestni jmeno)? naposled kdyz jsem kupovala pobyt tak to bylo na ni a ja to zapomnela prepsat 😊

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Samozřejmě to není problém.
Moc děkujeme.
S pozdravem penzion Bodlák

Kondratova Iveta

Srpnovy vikend jsme si rezervovali, jen bychom dva vorsry potrebovali uhradit z FKSP fakturou. Slo by to?

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Potřebujete-li vystavit fakturu, napište nám na náš mail vše potřebné.
info@penzionbodlak.cz
S pozdravem penzion Bodlák

Kondratova Iveta

Dobry den, chtela bych se zeptat ve kterem terminu by bylo jeste volno pro sest osob v zari. Nebo v rijnu.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Momentálně je volno v termínech: 22. – 24. 9. 2018, 19. – 21. 10. 2018 nebo 26. – 28. 10. 2018 (poslední tři pokoje).
S pozdravem penzion Bodlák

Jakub Mokrý

Dobrý den,

Měl bych dotaz zdali by jste měli volný termín od 21.8 do 23.8 pro 4 osoby 2 vouchery. děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za váš zájem. V srpnu je volno již pouze v termínu 25. – 27. 8. 2018.
S pozdravem penzion Bodlák

Nikola

Dobrý den, chěla bych se zeptat, zda je možné zajistit přistýlku po 5 dospělou osobu. Děkuji Klozová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem. Máte-li na mysli jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový s přistýlkou, pak ano, je to možné. V případě zájmu se, prosím, s námi spojte.
S pozdravem penzion Bodlák

Stanislav

Dobrý den termín 1.-4. září,2 lůžkový pokoj,polopen­ze.Děkuji Stanislav Lze platit Benefity?

Penzion Bodlák

Dobrý večer.
Děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale tento termín je plně obsazený.
Volná místa najdete v kalendáři na Slevomatu označená zeleně.
Benefity neznáme.
S pozdravem penzion Bodlák

Tereza

Dobrý den,chtěla jsem se zeptal zda máte volný termín od 14–16.9. Pro šest osob děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem.
Je mi líto, ale v tomto termínu jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Pavel Šálek

Dobrý večer, chtěl bych pobyt dát jako dárek k 50. narozeninám kamarádovy jak mám prosím postupovat při objednání. Chtěl bych to jako překvapení tak je jasný ,že po něm nemůžu chtít číslo občanky nebo jiný data.
Děkuji za odpověď.
 Pavel

Penzion Bodlák

Dobrý den pane Pavle.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Číslo občanky ani jiné údaje nejsou u objednání potřeba.
Klidně můžete koupit poukaz na Vaše jméno a jen do poznámky uveďte, že je to pro kamaráda. S pozdravem penzion Bodlák

Luďka

Dobrý den, Prosím mám dotaz, od kolika hodin je možnost ubytování se. Děkuji.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Ubytování je možné od 14 hodin. S pozdravem penzion Bodlák

Tereza Kopecká

dobry den, mate prosim volny pokoj pro dve osoby ve terminu 10.8 – 12.8..? A lze voucher platit i benefity na zaklade vystaveni faktury se splatnosti do 14 dni?

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za váš zájem. Je mi líto, ale jsme plně obsazeni. V srpnu máme volno již pouze v termínu 25. – 27. 8. 2018.
Fakturu zaměstnavateli případně vystavit lze.
S pozdravem penzion Bodlák

Šárka Chvojková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je volný termín pro 4 dospělé osoby 12.-14.10.2018. Děkuji, Chvojková.

Penzion Bodlák

Dobrý den paní Chvojková.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Ano, v tomto termínu zatím volná místa jsou.
Přejeme krásný den.
S pozdravem penzion Bodlák

Dagmar Mrhačová

Dobrý den mám dotaz které dny máte volné v září, chtěli bychom přijet na tři dny s polopenzí děkuji Mrhačová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem. V září máme volno v termínu 22. – 24. 9. 2018 nebo 29. 9. – 1. 10. 2018.
S pozdravem penzion Bodlák

Simona Buresova

Dobrý den, mate jeste volne pokoje pro 4 dospele a 4 deti v terminu 16.-22.7?
Dekuji Buresova

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale jsme plně obsazeni. S pozdravem penzion Bodlák

Dagmar Mrhačová

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jdou spojit dva vouchry. Chtěli bychom u vás pobýt déle. Bylo by to v září 4.9.-9.9.ubytovani s polopenzí. Děkuji Mrhačová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale volno máme pouze o víkendu, jinak jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Boňula Smolíková

Dobrý den. Měla bych zájem o ubytování jedné osoby od 20.7. – 22.7. bylo by to možné?? Děkuji mockrát.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale nejbližší volný termín je 11. – 13. 8. 2018. Jednolůžkové pokoje nemáme.
Přeji krásný den.

Pavlína hubkova

Jsme dva dospělí a dvě děti věk 5 a 6. kolik by to stalo

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za váš zájem.
Je mi líto, ale děti do 18 let u nás nelze ubytovat z důvodu otevřeného výčepu s alkoholem.
S pozdravem penzion Bodlák

Jaroslava Slavíková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli máte volné víkendy v srpnu. Potřebovali bychom dva dvoulůžkové pokoje. Jsme čtyři dospělí. Děkuji Slavíková

Penzion Bodlák

Dobrý den paní Slavíková.
Moc děkujeme za váš zájem.
V srpnu máme volno v termínu 11. – 13. 8. 2018.
S pozdravem penzion Bodlák

Monika Vačlenová

Dobrý večer, byla by možnost ubytování 28.-30.9.? Nabídlo mi to pobyt až od soboty 29.9. Děkuji za odpověď. MV

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale ubytování je možné pouze od soboty do pondělí, jinak jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Světlana Pechoušková

Dobrý večer ,chtěla jsem se prosím zeptat, jestli máte možnost pobytu v termínu 11.7.-14.-7. 2018? Děkuji za odpověď.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Ve Vámi uvedeném období máme volno pouze v termínu 14. – 16. 7. 2018. Jinak jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Lenka Špásová

Dobrý večer,je prosím volný termín 29.6–1.7.2018 ,nebo jiný víkendový termín a lze prosím pobyt hradit z fondu FKSP?děkuji Lenka

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Tento termín, bohužel, nenabízíme. Všechny volné termíny najdete na Slevomatu – v kalendáři označené zeleně.
Platba z fondu FKSP možná je.
S pozdravem penzion Bodlák

Jana

Dobrý večer, ráda bych objednala voucher s platbou bankovním převodem, ale v nabídce tato možnost není. Bylo by to možné nějak vyřešit? Nemám možnost online platby kartou. Děkuji.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za Váš zájem.
Napište nám, prosím, vaše tel. číslo (info@penzionbodlak.cz), my se s Vámi spojíme a vše domluvíme.
S pozdravem penzion Bodlák

Jan Tlustý

Dobrý den,

tento voucher chci dát jako dárek a nemám nejmenší představu o tom, kdy ho obdarovaná osoba bude chtít využít. Jde udělat koupě na nějaký termín s tím, že si to dotyčná osoba přebookuje?

Děkuji za info a přeji příjemný večer

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane. Teoreticky to takto provést jde. K přebookování ale musí dojít nejméně 14 dní před zakoupením termínu a zároveň na nově zvoleném termínu musí být volné kapacity. Také upozorňuji, že voucher zakoupený na konkrétní termín nelze stonovat (jako tomu bývá u otevřených voucherů bez termínu), pouze měnit termín. :) Zdraví Janča

Lenka Němečková

Dobrý den, měli byste volný termín od 30.6. – 2.7. pro dvě osoby. Předem děkuji za odpověď.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za Váš zájem.
Ano, v tomto termínu zatím volno je.
Přejeme krásný den. S pozdravem penzion Bodlák

Sabina

Dobrý den, mám zájem o tento pobyt v září. Budete mít volné termíny? Děkuji za odpověď.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem. Všechny volné termíny najdete v naší nabídce na Slevomatu – v kalendáři jsou označené zeleně. Na září tam je termín 1. – 3. 9. 2018 nebo 15. – 17. 9. 2018.
Přejeme krásný den.
S pozdravem penzion Bodlák

miroslav nedoma

dobrý den .Chtél bych se zeptat obědnal jsem voucher přes slevomat a dělal jsem to poprvé tak me zajímá jestly je rezervace dokončená na termín 4.-6.5
děkuji za odpoveď

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Vše proběhlo v pořádku a už se na vás moc těšíme.
S pozdravem penzion Bodlák

Anna Pavlasová

Dobrý den,mám dovolenou od 9.7. do 15.7. máte ještě volné termíny prosím.Děkuji.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem.
Momentálně jsou otevřené pouze termíny uvedené na Slevomatu. Pokud budeme otevírat termín ve Vámi uvedeném období, bude to určitě sobota – pondělí. Pošlete-li nám Váš mail – budeme Vás rádi informovat, že se termíny objevily na Slevomatu. S pozdravem penzion Bodlák

Lucie Kapustová

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt ve vašem penzionu v září. Máte ještě nějaký volný termín? Zde jsou termíny max. do července. Děkuji Kapustová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem.
Momentálně jsou otevřené pouze termíny uvedené na Slevomatu. Pokud budeme otevírat nějaký termín v září, bude to určitě sobota – pondělí. Pokud nám pošlete Váš mail – budeme Vás rádi informovat, že se termíny objevily na Slevomatu. S pozdravem penzion Bodlák

Martin

Dobry den
Nejde mi zaplatit kartou vocher . bylo by mozne se s vami domluvit a popripade zaplatit na miste? dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, bohužel platba za voucher není možná na místě. V čem máte problém s platbou? Napište nám na vip.podpora@slevomat.cz a rádi Vám s tím pomůžeme. Pěkný den, Tibor

Ondrej

Dobrý den,

je prosím vás nějaký příplatek za dítě 2 roky

díky mo za info

Ondřej Kratina

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Moc děkujeme za váš zájem.
Je mi líto, ale náš penzion není vhodný a není zařízený na pobyt s dětmi.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.
Penzion Bodlák

Alena

Dobrý den. Chci se zeptat jak si zakoupit on line pobyt na 5dnů a 4 noci, když se tam objevují jen 3dny/2 noci? Děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem.
Je mi líto, ale nabízíme pouze víkendové pobyty, jinak jsme plně obsazeni.
S pozdravem penzion Bodlák

Petra V.

Dobrý den, jak lze nejlépe využít/nakombinovat voucher pro tři dospělé osoby, tak aby jsme všichni využili všech služeb? Kolik by případně platila třetí osoba? Děkuji za odpověď.

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za váš zájem.
Pro tuto kombinaci nás, prosím, kontaktujte telefonicky. S pozdravem penzion Bodlák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru