Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kolekce plecháčků a hrnečků s kreslenými motivy pro maminku i babičku

4,9 / 5 AHOME 188 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tomáš Přehnálek

Dobrý den, 13.6. jsem si u Vás objednal zboží s doručením do 20.6., dneska máme 25.6. a zboží stále nemám u sebe. Opakovaně jsem se Vás snažil kontaktovat telefonicky – nikdy jsem se nedovolal, elektronicky – e-mail se pokaždé navrátil zpět.

Ahome

Dobrý den pane Přehnálku,
již jsme spolu mluvili telefonicky. Za vzniklé zpoždění se omlouváme a dle domluvy Vám jej budeme kompenzovat dárkem navíc.
Omlouváme se za toto zdržení a přeji Vám pěkný den

Tomáš Přehnálek

Dobrý den, minulý týden jsem si u Vás objednal z této nabídky hrníček, ale doposud jsem neobdržel žádné informace o objednávce. Včera jsem se Vás snažil telefonicky kontaktovat, ale bohužel bez úspěchu. Mohu se tedy prosím zeptat, jak dlouho u Vás standardně tedy trvá vyřízení objednávky a zaslání zboží k zákazníkovi ? Děkuji

Ahome

Dobrý den,
standartně odesíláme objednávku do 2 dní. Pokud se nemůžete dovolat, prosím kontaktujte nás na info@ahome.cz s číslem Vaší objednávky a objednávku prověříme.
Děkuji a přejeme pěkný den

Jana Šulcová

Dobrý den, byla by možnost originálního vlastního obrázku (namalovaného dítětem pro babičku) nebo jen ty konkrétní motivy co jsou v nabídce. Potřebovala bych ten vlastní motiv aby šel + nějaký vlASTNÍ TEXT… DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

Ahome

Dobrý den,
ohledně motivů na míru nás prosím kontaktujte na mailu info@ahome.cz
Děkuji a přeji pěkný den

Lenka Boumová

Dobrý den když dnes objednam a zaplatím kartou je možné abych v pátek vyzvedla? Lze v Brně? Nějak se mi nepodařilo dohledat ,děkuji

Ahome

Dobrý den, prosím pošlete nám mail s číslem objednávky, jakmile zaplatíte. Pokud to bude během dopoledne, stihneme dnes odeslat, tedy bude zítra doručeno. Osobní odběr bohužel nenabízíme.
Přejeme Vám pěkný den

Veronika

Dobrý deň, na instagrame som videla od vás aj slovenské verzie plecháčikov bolo by možné ich objednať?

Ahome

Dobrý den,
slovenské plecháčky najdete zde:
https://www.zlavomat.sk/akcia/643060-darcek-ktory-potesi-plechove-hrnceky

Přejeme Vám pěkný den

Alena Vávrová

Dobrý den, šla by sleva uplatnit na hrníček Dobré ráno dedečku? Děkuji.

Ahome

Dobrý den,
bohužel slevy jsou platné pouze na hrnečky v nabídce.
Přejeme Vám pěkný den

Petra

Dobrý den, bylo by možné udělat i hrníček pro dědu nebo tatínka? S pozdravem Petra

Ahome

Dobrý den,
tyto hrnečky najdete na našich stránkách.
Přejeme Vám pěkný den

Nikola

Budete jeste nekdy opakovat akci na zamilovane hrnecky se jmeny? Bohuzel jsem ji prosvihla :(

Ahome

Dobrý den Nikolo,
v tuto chvíli nedovedu říct. Jistě ne v nejbližší době. Všechny zamilované najdete na našich stránkách.
Přejeme Vám pěkný den

Barunka Malá

Dobrý den, chci se zeptat, zda ouško po nalití horkého nápoje pálí? Předem děkuji za odpověď.

Ahome

Dobrý den,
ouško nepálí, nemusíte se bát.
Přeji Vám pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru