Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

1denní výlet do Norimberku a místní ZOO s delfináriem a možnost prohlídky města

4,6 / 5 CA Orbit travel Norimberk - Německo (mapa) 450 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Janoušková Lenka

Dobrý den jsou volná místa v sobotu 21.7.2018,odjezd z Prahy.Jsme 4.
 děkuji

CA Orbit travel

Dobrý den,

ano, v tomto termínu jsou zatím stále ještě volná místa, můžete tedy nabídku zakoupit. Děkuji za dotaz.

Julia

Dobrý den.
Prosím upresnit zajezd 26.5.2018 Norimberg Zoo, jesle jsou 2 volne mista?
 Děkuj.

CA Orbit travel

Dobrý den,

ano, v tomto termínu jsou zatím stále ještě volná místa. Můžete tedy zájezd zakoupit. Děkuji za dotaz.

Wolna

Dobrý den, dočetla sem se, že voucher je jednotny jak dítě tak dospělý, znamená to i dítě do 2 let věku,? Díky za info

Slevomat.cz

Dobrý den, u nabídky není žádná výjimka. Takže dítě v jakémkoliv věku je za cenu voucheru dospělého. Pěkný den

Karolina Pikhartová

Dobrý den, máme zájem o zájezd, nicméně jsme z moravy a nemáme se jak na 6 hodinu dostat do Prahy. Proto se Vás ptám, jestli byste nechtěli některé termíny dát nástupní místo z Moravy. Samozřejmě je jasné, že by se cena zájezdu zvýšila.
S pozdravem K.P.

CA Orbit travel

Dobrý den,

děkuji za Váš podnět, nicméně v aktuální letní sezóně s variantou s odjezdem z Moravy nepočítáme. Děkuji za pochopení.

Jana Dvořáková

Dobrý den, chtěli bychom se synem objednat zájezd 2.6. 2018. Je možné nastoupit do autobusu v Karlových Varech? Velmi Vám děkuji. Jana Dvořáková

CA Orbit travel

Dobrý den,

tento termín je již bohužel vyprodán. Nástup v Karlových Varech bohužel není možný. Nástup je možný pouze v Praze, Berouně, Plzni a Rozvadově. Děkuji.

Liudmyla

Dobrý den,
prosím Vás, kolik bude trvat cesta celkově, myslím z Prahy do Norimberku?
Kolik je vstupne?
Dá se nastoupit v Teplicích?
Děkuji.

CA Orbit travel

Dobrý den,
cesta trvá přibližně 4 hodiny. Vstupné je 14 € pro dospělou osobu a 6 € pro děti 4–13 let. V Teplicích bohužel není možné nastoupit. Nástupní místa jsou: Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov. Děkuji.

Petra

Dobrý den,

vstup je v ceně?

Děkuji

CA Orbit travel

Dobrý den,

vstup v ceně není, platí se v autobuse průvodci.

Evženie Němečková

Bohužel jsem nikde nenašla, v kolik hodin je odjezd z Prahy. Děkuji.

CA Orbit travel

Dobrý den,

6:00 – odjezd z Prahy, Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice. magistrála Wilsonova.

Hana Sládečková

Dobrý den, mám jeden důježitý dotaz. Jsem na vozíčku a ráda bych se zůčastnila tohoto zájezdu. Mám průkaz ZTP-P a tak potřebuji doprovod. Je možné se vašeho zájezdu zůčastnit a pokud ano jak by to bylo s cenou? Zůstává stejná a nebo bych měla možnost mít nějakou slevu? Jako takové u tohoto průkazu mám já i můj doprovod dopravu zdarma. Je samozřejmé, že tady to tak nebude, ale jestli bych měla nějakou slevu. A jakým způsobem bych měla případně tento zájezd objednat, aby jste věděli že se jedná o mě. Děkuji za odpověď.

CA Orbit travel

Dobrý den,
varianta voucheru je pouze jedna a to za cenu 649 Kč. Každá osoba, která se zájezdu účastní, musí mít vlastní voucher. Bohužel tedy není možné Vám poskytnout dodatečnou slevu. Děkuji za pochopení.

Jaroslav Řezáč

Může se nastupovat i jinde na cestě? A nebo je jen Praha nástupním místem?
Děkuji za odpověď.

CA Orbit travel

Dobrý den,

pokud místo leží přímo na trase autobusu, není problém abyste nastoupili i jinde než v určených nástupních místech. Je třeba si to ale předem dohodnout s námi emailem nebo telefonicky. Děkuji za dotaz.

Marcela Slováková

Dobrý den,
bude nabídnutý termín další termín v srpnu, 25.8.? Děkuji.

CA Orbit travel

Dobrý den,
termíny máme vypsané až do poloviny října tohoto roku a termín 25.8. nabízíme, nicméně zde na Slevomatu bylo možno prezentovat termíny maximálně do 18.8.2018, tudíž termín 25.8. se možné objeví v další nabídce zde na Slevomatu. Děkuji za dotaz.

Ilona Jánská

Je možné si koupit zájezd a jet vlastní dopravou?

CA Orbit travel

Dobrý den,
bohužel z organizačních důvodů to možné není. Děkuji za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru