Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotografií vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Praha - Libeň  (mapa) 1 518 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lena S.

Dobrý den, mohu se zeptat, co znamená a proč je v obsahu objednávku „manipulační poplatek“ třicet devět korun? Pokud si nechám poslat fotografie službou Zásilkovna, vyjdou mne takřka o další stokorunu dráž.

Lagoon Foto

Dobrý den, manipulační poplatek ve výši 39 Kč se hradí ke každé zakázce, částečně pokrývá náklady na provoz serveru. Doprava do Zásilkovny je 49 Kč, celkové náklady na odesání zakázky je dohromady 88 Kč což není ani jedna stokoruna :). R. Beranová

Drucilla Loki

Zdravím, zrovna jsem odeslala objednávku a i přes zadání kodu voucheru mi stále systém i potvrzovací mail ukazuje plnou cenu. :-(

Lagoon Foto

Dobrý den, napište mi prosím na e-mail beranova@lagoonfoto.cz číslo zakázky nebo celé jméno pod jakým byla zakázka odeslaná, zakázku prověřím a pošlu Vám opravenou cenu, pokud je zadán správně kod a zvolená služba, systém cenu odečítá. Pod tímto jménem uvedeným zde jsem žádnou zakázku nenašla. R. Beranová

Lenka Rajtmajerova

Dobrý den chtěla bych se zeptat proč jsem měla 51 cizích fotek po zaregistrování na výrobu mich fotek mě to nevadí ale jde mi o fy lidí ze je mozne aby se jejich soukrome fotky dostali na stránku cizího člověka. A ještě jeden problém do emailu jste mi zaslali moje přihlašovací údaje i s viditelným mim heslem co se mi osobne vůbec nelíbí kdokoli se mi naboura do emailu uvidí me heslo!

Lagoon Foto

Dobrý den, to co zde je popisováno není technicky možné. Potvrzovací e-mail po registraci do našeho systému byl programátory upraven. Nyní se v něm už neobjeví Vaše přihlašovací údaje, i když byly zasílány pouze na Váš e-mail. Vaše přihlašovací údaje budou pouze uloženy do databáze v šifrovaném tvaru pro Vaše opětovné přihlášení do systému lagoonfoto.cz. R. Beranová

Hanka Slavíková

dobrý den, mám nakreslené portréty jen tužkou, tedy černobílé, jak to bude vypadat na formátu 30×40?

Lagoon Foto

Dobrý den, nelze takto říci, záleží jak budou data naskenována, zašlete data k posouzení na grafika@lagoonfoto.cz R. Beranová

Aneta S.

Dobrý den,

je možné objednat si například 3 kusy voucherů= 300 kusů fotografií a platit jen jedno poštovné a balné?

Lagoon Foto

Dobrý den, ano pokud nahrajete všechna data do jedné objednávky a uvedete slevové kody v jedné objednávce. Poplatky se platí z množství objednávek nikoliv z množství voucherů, s pozdravem R. Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru