Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jarní relax v Beskydech s neomezeným wellness, polopenzí a turistikou

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Bauer Beskydy (mapa) 124 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Johny Pětka

Dobrý den,

mohu se zeptat, z čeho se vypočítává ta cena? Na webu (http://hotelbauer.cz/cs/relaxacni-pobyt-pro-pary-v-srdci-beskyd/) je uváděná cena 4500 bez tenisového kurtu. Přeci tenisový kurt nestojí 2500/hod. A ještě je poskytnuta sleva 20% na masáže.

 Děkuji

Petra Gricová

Dobrý den,

od kolika let hlídáte děti. Dcera ma 15 měsíců. Tak zda vadí plenkové miminka:-)

Romana

Dekuji za odpověď, položila jsem trochu špatně otázku, spíš od kolika?

Tereza

Dobrý den, máte prosím volno od 14.7. – 15.7.2018 pro dvě osoby, jednu noc. Děkuji

Romana

Dobrý den jak staré děti hlidate?

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, hlídání probíhá v dětském koutku a je určeno dětem do 12 let. Pěkný den

Hana

Dobrý den, bude nabídka i na prázdninové měsíce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, nemáme informace ohledně přidávání letních měsíců nebo další nabídky. Můžete si nastavit upozornění na nové akce obchodníka a tak Vám případná další nabídka neunikne. Pěkný den

Michal

Dobrý večer je možno uplatnit poukaz v hotelu Bauer ze soboty 26.5 do neděle 27.5?

PELCL ALES

DOBRÝ VEČER.BYLA BY MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V TERMINU OD 5.8 NA TŘI NOCI PRO DVA DOSPĚLÉ A JEDNO DITĚ 13.LET

Slevomat.cz

Dobrý den, ubytování je možné využít pouze do 30.6.2018. Pro individuální poptávku jiných termínů, můžete kontaktovat přímo hotel na e-mailu recepce@hotelbauer.cz nebo telefonní čísle 602 730 012. Pěk­ný den

Denisa Netopilova

Dobrý den,mám dotaz zda máte volno v termínu na dvě noci od čtvrtka 10.5. ,11.5. pátek ,sobota odjezd.jedna se o variantu 3dny/2noci od 10.5..jsme dva dospělí.dekuji s pozdravem Netopilová

Miluše Haasová

Dobrý den, míme dotaz, zda by bylo volno v termínu od neděle 6.5.2018 do 8.5.2018 ( 3 dny 2 noci ) pro dvě osoby s polopenzí a wellnessem.
Děkuji za informaci Haasová

Roland Frais

Dobrý den,ty kredity jsou k čemu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Rolande, kredity můžete využít jako slevu před zaplacením objednávky u výběru typu platby :) Pěkný den, Tibor

pavel

Zaplacené to ještě nemám, ale nevim jak vybrat datum?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, před zakoupením voucheru si ověřte dostupnost vámi preferovaného termínu. Rezervaci pak s kódem voucheru potvrďte co nejdříve na e-mailu recepce@hotelbauer.cz nebo telefonu +420 602 730 0­12. Pěkný den, Tibor

Marcela Š.

Dobrý den, máte prosím volno od 11.6.-13.6. 2018
Dvě osoby, jedna noc. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, pro ověření volných kapacit kontaktuje přímo hotel na e-mailu recepce@hotelbauer.cz nebo telefonu 602 730 012. Pěkný den, Tibor

Irena

Právě jsem si u Vás objednala pobyt na 4 dny 3 noci a napsalo mi to od neděle do úterý udělala jsem někde chybu děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, vidím, že objednávka není ještě uhrazena, takže můžete vytvořit nákup ještě jednou. Pokud byste potřebovala poradit, klidně nám napište na vip.podpora@slevomat.cz. Pěkný den, Tibor

Veronika D.

Dobrý den, máte prosím volno od 23.5.-24.5.? Dvě osoby, jedna noc.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, pro ověření volných kapacit kontaktuje přímo hotel na e-mailu recepce@hotelbauer.cz nebo telefonu 602 730 012. Pěkný den, Tibor

Lasutova

Dobrý den,

pokud bychom zakoupili variantu 4 dny (3 noci) a chteli pobyt o den nebo dva prodlouzit, jaky by pote byl doplatek za noc vcetne snidane? Dekuji a zdravim

Slevomat.cz

Dobrý den, ohledně individuální poptávky kontaktuje přímo hotel na e-mailu recepce@hotelbauer.cz nebo telefonu 602 730 012. Pěkný den, Tibor

Bára

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možnost využití privátního vstupu do wellness? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Báro, pro bližší informace ohledně využití wellness hotel preferuje kontaktování přímo na e-mailu recepce@hotelbauer.cz nebo telefonu 602 730 012. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru