Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2–3denní odpočinek v penzionu 30 km od Prahy vč. snídaně nebo polopenze

4,2 / 5 Rozmarná Róza Střední Čechy (mapa) 161 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Věra Š.

Dobrý den, mám máte volný termín 16.-17.6 Tedy tento víkend? DĚKUJI.

Rozmarná Róza

Dobrý den, je mi líto, ale tento termín máme již plně obsazený. Děkuji

Ivan Pavlík

Dobrý den,

prosím o informaci, zda máte ještě volný dvoulůžkový pokoj v týdnu od 25.l6. do30.6.2018

Rozmarná Róza

Dobrý den, v tomto termínu máme ještě volné pokoje. Pro rezervaci pokoje prosím volejte na číslo 777243099 nebo napište na email zikanova.lucka@seznam.cz. Děkuji. Přeji hezký den

Eva Uhrová

Dobrý den,měla bych zájem o 7–8.8.2018 jedna noc pro 2 osoby + pes NO.
A máte prosím pokoj v přízemí? Fena má klaustrofobii ze schodů :-)
Děkuji,Eva

Rozmarná Róza

Dobrý den, v termínu 7.-8.8. máme ještě volné pokoje. Je mi líto, ale všechny jsou v patře. Přeji hezký den

Veronika Gustinová

Dobrý den, je u vás možnost uskladnit kola během pobytu? Děkuji

Rozmarná Róza

Dobrý den, ano máme prostor na uskladnění kol.

Jana Markantová

Dobrý den měla bych zájem o 2 jednolužkové pokoje prosím o nabídku děkuji

Rozmarná Róza

Dobrý den, cena za osobu a noc je 550,– bez snídaně a se snídaní 650,–. Pro podrobnější informace mě kontaktujte na čísle 777243099. Děkuji

Lenka Čermáková

Dobrý den,dají se spojit dva vouchery a máte ještě volné pokoje od 25–29.6 pro dvě osoby a případně cenu děkuji za odpověď Lenka

Rozmarná Róza

Dobrý večer, ano dají se spojit dva vouchery a na tento termín máme ještě volné pokoje. Pro rezervaci můžete volat na číslo 777243099 nebo psát na email zikanova.lucka@seznam.cz . Děkuji.

Dana

Dobrý den, máte prosím volné dva pokoje v období od 8.6. do 10.6.?
Děkuji.

Rozmarná Róza

Dobrý den, je mi líto, ale tento termín máme již plně obsazený. Děkuji za pochopení.

Luboš

Dobré ráno,
máte volný pobyt od 31.5. – 2.6. 2018 ? Rád bych zakoupil voucher.
 Děkuji

Rozmarná Róza

Dobrý den, ano tento termín máme ještě volné pokoje.

Stanislava Kohoutova

Dobry den,mate volno 26.-27.5..? Koupila bych dva wouchery.Diky,Ko­houtova

Rozmarná Róza

Dobrý den, je mi líto, ale tento termín máme již plně obsazený. Děkuji

Zeyfiyan Renata

Dobrý den,
můj předchozí dotaz(1dosp.+1jedno dítě) se týkal varianty 3 dny ( dvě noci).Omlouvám se,že jsem to neupřesnila.

Děkuji.

Rozmarná Róza

Dobrý den, ubytování pro dospělou osobu za noc se snídaní je 650,– a u dítěte záleží na věku. Do tří let jsou děti zdarma, 3–14 let cena jako za přistýlku 320,–za noc se snídaní. A nad 14 let cena jako za dospělého.

Zeyfiyan Renata

Dobrý den,

jaká by byla cena pro 1 dospělého a 1 dítě?

 Díky.

Rozmarná Róza

Dobrý den, na Slevomatu nabízíme variantu pro 2 dospělé osoby. Ostatní varianty jsou na domluvě. Děkuji.

Zdenka

Dobry večer, je v nabídce také polopenze na 2 noci? Pokud ano v jaké cenové relaci? 2 dospělí a 2 děti 6 a 11 let. Děkuji

Rozmarná Róza

Dobrý den, je mi líto, ale polopenzi v nabídce nemáme. Pouze ubytování se snídaní. V naší restauraci je možné si jídlo vybrat z bohaté nabídky. Tým Rozmarné Rózy

Martina Pecinová

Dobrý den,
když si chci zakoupit voucher na 2 noci.....byli bychom 2 dospělí a 1 dítě(14let)…kolik by stálo dítě?…Popřípadně platí se až za dítě částka na místě?Děkuji

Rozmarná Róza

Dobrý den, dítě do 14ti let je za cenu přistýlky, to je 320,–. A platí se na místě při příjezdu na ubytování.

Monika Cicová

Dobrý den,mám ještě jeden dotaz,mohou k vám psí? Děkuji za odpověd.
Hezký den
 Monika

Rozmarná Róza

Dobrý den, mohou k nám psi. Poplatek za pejska je 130,– za noc. Děkuji. Hezký den

Monika Cicová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda máte třílůžkový pokoj,a kolik stojí na 2 noci.Chtela bych jet s manžel a 18 letym synem.Dekuji za odpověď.
Krásný den.
 Monika

Rozmarná Róza

Dobrý den, ano máme. V případě využítí voucheru ze Slevomatu na 2 noci pro 2 osoby se snídaní za 1749,– je další osoba za 650,– na noc se snídaní. Takže byste na místě za třetí osobu na pokoji doplácela 1300,–. Přeji hezký den

Eva Suchá

Dobry den,chci se informovat zda mate volny pokoj ze 7.5–8.5,dekuji Eva

Rozmarná Róza

Dobrý večer, na tento termín máme poslední volný dvoulůžkový pokoj.

Petra Myšková

Dobrý den,
máte prosím volné 2 pokoje (aby se do jednoho vešla dětská postýlka) v termínu 15.-17.6., případně do 18.6.? Jsme tři dospělí a tři děti (1 rok, 3 roky, 6 let).
Děkuji.

Rozmarná Róza

Dobrý den, na tento termín máme ještě volné pokoje. Volný je i pokoj kam se postýlka vejde. Pokud máte zájem o rezervaci můžete psát na zikanova.lucka@seznam.cz nebo volat na číslo 777243099. Děkuji

Pospisilova Renata

Dobry den kolik by u vas vysel pobyt na 5 pro dve dospele osoby a dve deti veku 8 let a 4 roky? Dekuji

Rozmarná Róza

Dobrý den, ubytování za osobu a noc bez snídaně 550,–, se snídaní 650,–. Dítě věk 3–14 let je za 320, – za noc.

Magda

Dobrý den. Pokud bychom přijeli na kolech, je možnost u vás někde kola uschovat? A můžeme si vzít 2× voucher s večeří a pobyt si tak prodloužit?

Rozmarná Róza

Dobrý den, máme prostor k uschování kol. A samozřejmě vouchery je možné jakoliv kombinovat a pobyt si tím prodloužit.

Ema

Dobrý den, chtěli bychom s sebou vzít babičku na 3 dny (2 noci) – kolik bychom dopláceli? Děkuji.

Rozmarná Róza

Dobrý den, za 2 noci se snídaní by to bylo 1300,– za třetí osobu.

Alice Lillová

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat za jakou cenu by byl 16 letý syn na přistýlce a kolik by platil za polopenzi. Děkuji.

Rozmarná Róza

Dobrý den, přistýlka je 320,– se snídaní. Cena normálního lůžka je 650,– na osobu a noc se snídaní. Omlouvám se, ale polopenzi neposkytujeme. V nabídce máme pobyt pro 2 osoby na 1 noc se snídaní a romantickou večeří. Ostatní ubytování je pouze se snídaní. V naší restauraci je možné si zajít na večeři. Věřím, že si z našeho pestrého menu vyberete. Rozmarná Róza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru