Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nasávací kryolipolýza s možností lymfodrenáže pro ošetření problémových partií

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Anna

Dobrý den, kolik je třeba nasátí na boky? Předem děkuji a přeji pěkný den

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Anno, děkujeme za Váš dotaz. Na oblast boků je zapotřebí minimálně 2 ošetření v délce 50 minut. S pozdravem Micková, The One Wellness club

andrea

Dobry den, mohu si nechat nasat vice casti najednou? Napriklad boky a bricho behem 50 minut nebo musim na kazdou cast prijit zvlast? Dekuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Andreo, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Při jedné návštěvě je možné ošetřit několik tělesných partií najednou. Každou z částí je nutné nasávat vždy na 50 min. Pokud byste chtěl například nasát boky a břicho, tak by se jednalo o 3 × 50 min ošetření. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Jitka Kakaščíková

Dobrý den. Ráda bych si zakoupila voucher na kryolipolýzu. Chtěla bych ošetřit oblast boků. Stačí mi 1 voucher – 50 minut?

The One Wellness club Praha

Dobrý den, paní Kakaščíková, děkujeme za Váš dotaz. Na oblast boků je nutné zakoupit minimálně 2 kupony. Každý bok se ošetřuje zvlášť, poněvadž přístroj disponuje pouze jednou hlavicí. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Monika

Dobrý den,jak se mám prosím objednat na kryolipolízu s lymfodrenáží když se mi tato procedura v balíčku nenabízí a tam kde je volno na kryo., není volno na lymfu?

Děkuji Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, v tomto případě, prosím, kontaktujte přímo The One Wellness club Praha na e-mailu info@towell.cz, kde Vám velmi rádi pomohou s výběrem. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru