Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Deka z vlastních fotografií – vzpomínky, které vás zahřejí

4,6 / 5 Sablo Praha  (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Monika Pojerová

Dobrý den, zakoupila jsem, ale nepřišlo mi číslo woucheru. Jak mám dokončit nákup? Abych už mohla nahrát fotografie? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, posílám Vám voucher ještě jednou. Zkuste se podívat taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Dana Šafro

Dobrý den,když použiji koláž,lze si vybrat barvu okolí fotografií?Děkuji za odpověď.

Sablo

Dobrý den, ano lze si vybrat barvu koláže.

Lenka Burešová

Dobrý den mám prosbu ohledně produktu objednávku mam hotovou ale fotky jsem nedala žádné co tet mam to stornovat

Sablo

Dobrý den, ano je potřeba vytvořit objednávku včetně nahrátých fotografií.

Děkujeme

Lucy

Dobrý den, Chci se zeptat jaký je materiál. Děkuji

Sablo

Dobrý den, jedná se o česaný fleece. 100% polyester

Pája

Jak velké jsou cca fotky když bych využila maximální možný počet, dokáže program rozpoznat kvalitu fotky, jestli nebude např. příliš rozmazaná při tisku? a doba dodání je tedy 14 dní? děkuji

Sablo

Dobrý den, doba dodání je max 14 dní, ale nyní zvládáme dříve. Ohledně počtu fotografií tak je možné i více a program Vás upozorní pokud bude nekvalitní fotografie.

Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru