Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Parádně upečená vepřová kolena s pečivem a oblohou pro dva hladovce

4,8 / 5 U Pečeného kolena Praha - Michle  (mapa) 1 198 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Dominika

Dobrý den, kdy plánujete obnovit akci? :)

U Pečeného kolena

Dobrý den,zatím neplánujeme.

Eda

Dobrý den, je možné zabalit zbytek, který nesníme? Děkuji.

U Pečeného kolena

ano

Alena

a pro kolik osob to je? Pro 3 nebo 4? Děkuji

U Pečeného kolena

dvě kolena pro dvě osoby ,ale pokud nemáte velký hlad nají se i více

Sabi

a když přijdeme dva a nesníme to, zabalíte nám to sebou? Děkuji

U Pečeného kolena

ano

dali

Dobry den. Stale trva to, ze ta 2 kolena si nesmi dat 1 clovek?

Posledne jsem prisel sam, ac jsem planoval s pritelkyni (na posledni chvili musela odrici) – a na miste mi rekli, ze 2 kolena 1 cloveku nemohou vydat. I kdyz jsem jim rikal, ze mam desny hlad a v pohode vetsinu snim sam a odnesu si jen zbytek. Pak se sli poradit do kuchyne/k vedoucimu a ja cekal jak maly kluk, zda dostanu najist nebo mne vyhodi!!!!!! . Nakonec mi je dali. Udajne musi prijit 2 lide, aby se sleva zaplatila utratou za piti – ale ja si dal 2 velka piva, pritelkyne by si pripadne dala 1 male, moc rozdil v tom nevidim.

Takze shrnuto – vase kolena miluju, jsou rozhodne nejlepsi jaka jsem kdy a kde jedl, takze bych k vam znovu sel. Ale pokud musim povinne sehnat 2., kdo tam se mnou pujde, protoze sam 2 kolena nemohu dostat, tak to mne odrazuje – muset se spolehat, ze s pritelkyni proste musime najit spolecny termin (kdyz i rezervace terminu neni jednoducha), protoze sam tam nesmim, je docela opruz.

Diky za info.

U Pečeného kolena

Dobrý den nic takového neplatí ,pokud sníte obě kolena.Většinou se stává že přijde jeden člověk a pak chce jedno koleno zabalit ,což voucher neumožňuje.

dali

Diky, to jsem rad. Asi byla obsluha spatne poucena, ja jsme chtel obe kolena prinest pro sebe.

Samozrejme planuju prijit ve 2, ale nechci byt ve stresu, kdyby to nevyslo. Kolena si v pripade nutnosti samostatneho prichodu dam rad sam – mozna nedojim uplne vse, ale urcite bych nechtel rovnou zabalit 1 porci s sebou. Tak se tesim.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru