Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ruční mytí vozu, tepování, impregnace kůže a další péče v Time Wash Cars

4,4 / 5 Time Wash Cars Praha - Hloubětín  (mapa) 134 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
jakub

Děkuji za rychlou odpověď, zakoupil bycyh program 3, potřebuji hlavně vnitřek vozu, luxování, plasty, mezidveří… bohužel zde reagujete rychleji, telefon neberete. Můj dotaz je, že mi tlačí čas, a potřebuji čištění vozu realizovat ideálně příští týden úterý-čtvrtek… jak jste na tom

Time Wash Cars

Zde to je určeno pro dotazy. Nikoliv na objednávky ! Pokud jste se nedovolal budou Vám volat zpět. Usuzujeme tedy, že jste volal dnes minimálně 20×, zavoláme na pobočku at na číslo, které na pobočku volalo několikrát at urgentně zavolají zpět.

jakub

Je u programu číslo 3 i mytí mezidveřních prostor?

Time Wash Cars

Dobrý den Jakube, ano u programu 3 je včetně mytí mezidveřních prostorů.

Martin Pospíšil

dobrý den, bylo by možné využití toto pondělí 4.6. ? Časově nejsem omezen, auto u vás může být celý den

Time Wash Cars

Dobrý den, objednávky se řeší po mailu nebo telefonicky. Již jsme Vám odpověděli. Hezký zbytek dne

Jana Hošková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, je-li možné nějakou metodou odstranit škrábance na karoserii Děkuji.

Time Wash Cars

Dobrý den, určitě to lze u firem jako je lakovna nebo firem zabývající se rozleštěváním karoserie.

Vilma Dražanová

Dobrý den, mám šanci voucher uplatnit do konce platnosti? Jaké jsou prosím „čekací doby“ při objednání?
 Vilma

Time Wash Cars

Dobry den, objednávací doba je různá. Záleží na měsíci, na počasí, začátek či konec týdne. Řešení objednávky je záležitost telefonní nebo e-mailové komunikace. Doporučujeme kontaktovat provozovnu a s tou řešit tento dotaz. Zde je to určené pro zákazníky, kteří před zakoupením chtějí nějakou informaci. S pozdravem tým TIMEWASHCARS

Bara

Dobry den, rada bych zakoupila program 4.Na webovych strankach jsem nalezla priplatek 249,– za vysouseni vozu.Vztahuje se sleva na DM kartu (Tesco pripadne) 40% i na tuto doplnkovou sluzbu?

Time Wash Cars

Dobry den, slevy se nesčitaji a i přesto je tam uvedeno sleva pouze na mycí programy nikoliv na doplňkové služby.

Michal Řeřicha

Dobrý den. Jaký vosk používáte?

Time Wash Cars

Dobry den, vosky jsou různé. V základním mytí je vosk základní. Děláme však vosky od 500,–Kč do 15.000,–Kč. Pro výběr vosku je lepší osobní rozhovor a vidět karosérií, abychom mohli doporučit nejlepší variantu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru