Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Každé pondělí čerstvá řezaná kytice pro hezčí den

4,1 / 5 Butterfly flowers Praha - Strašnice  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Fredík Omrd

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli mi kytici předem sestavíte nebo mám možnost si vybrat z jakých květin se puget bude skládat?

Butterfly flowers

Dobrý den, každý týden sestavujeme jinou kytici. Možnost výběru není možná. Pokud máte nějaké speciální přání/preference, je možné je napsat do poznámky při objednávce a pokusíme se výkvět, pokud to bude možné.

Honza Majtan

Dobrý den,tak jste schopni mi kytici předat na uvedené místo

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, pro individuální informace k odvozu kontaktujte přímo provozovnu na e-mailu: info@butterfly-flowers.cz, nebo telefonním čísle 702 880 474. Pěkný den, Tibor

Dagulka

Dobrý den,
cena 395 Kč je za jednu kytici nebo za měsíc, tj. za 4 kytice?

Butterfly flowers

Dobrý den,
uvedená cena je za 4 kytice.
Hezký den

Jitka

Dobrý den,
areál budov na Invalidovně je velký. Kde přesně se květiny dají vyzvednout ?
A v kolik hodin ? Děkuji

Butterfly flowers

Dobrý den,


pokud si vyberete vyzvednutí ve Futuramě, stačí při objednávce zadat budovu a jméno firmy. Doručení (zdarma) proběhne ráno mezi 9–10 hodinou, kurýr zavolá z recepce.


Druhá možnost je domluvit po telefonu/emailem konkrétní čas předání na vrátnici budovy E podle Vašich časových možností. Ideálně mezi 9 a 17 hodinou.


Hezký den přeje tým Butterfly Flowers

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru