Nabídku Neperoxidové bělení zubů včetně remineralizace mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Zářivý úsměv snadno a šetrně: Neperoxidové bělení zubů s remineralizací skloviny

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 69 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Chci si objednat voucher, lze ho prosím zaplatit benefitplus kartou? Děkuji za odpověď

The One Wellness club Praha

Dobrý den pane Petro, moc děkujeme za váš dotaz, avšak toto musíte přímo směřovat na zákaznickou linku slevomat.cz. Peníze posíláte přímo jim. Myslím si, že je to určitě možné. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Stephan van Duren

Hello, thanks for the answer earlier. Last question: how do I know whether to buy the 2 or 3 treatments voucher? Thank you.

The One Wellness club Praha

Hello dear, It depends on your tooth pigmentation and color. We recommend you 3 treatments for the best whitenning effect. Have a nice day Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Stephan van Duren

Hello, for how long will this treatment keep my teeth whiter? Thank you.

The One Wellness club Praha

Good morning, thank you for your query. It depends on consuming pigment foods. The effect will last 6–12 months. Have a nice day Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Marie

Dobrý den,
Jaká je účinná složka gelu, když ne peroxid? Jak to funguje?
Děkuji za odpověď

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Marie, moc děkujeme za vás dotaz a zájem o naše služby. Zde je přesně složení neperoxidového gelu: Glycerin, Sodium Bicarbonate, Carbomer, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Fluoride, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Punice Granatum (Pomegranate) Extract, Chamomila Recutita (Chamomile), Flower Extract, Flavor. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Bára

Dobrý den, mám lehce citlivé zuby? Zvládnu tuto proceduru? Trochu bolesti vydržím ,ale abych bolestí nevstávala z křesla. Poradíte mi, zda je pro mne tato aplikace bělení zubů vhodná?

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Báro, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V tomto případě bychom ošetření určitě doporučili podstoupit. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Martina Horáková

Dobrý den,
koupila jsem si voucher, ale nevím, jak se objednat – ve vašem rezervačním systému nemůžu bělení zubů najít. Poradíte mi prosím, jak na to?
Děkuji.

The One Wellness club Praha

Dobrý den, bělení zubů je nabízeno pouze na pobočce The One Wellness club (nikoliv na Estetické centru To Well). Můžete nás v případě potřeby zkontaktovat na e-mailu info@towell.cz. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Lenka

Dobrý den, mám lehce odhalené krčky u některých zubů, je tento způsob bělení pro mě vhodný? děkuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Lenko, moc děkujeme za Váš email. Ano tento způsob aplikace bělení zubů je pro vás vhodný. Budeme se snažit, aby gel do odhalených krčků nezasahoval. Budeme se těšit na vaši návštěvu. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Martina Svěchotová

Dobrý den, je bělení vhodné na velmi citlivé zuby?dekuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den, pro klienty s velmi citlivými zuby bělení zcela nedoporučujeme. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru