Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fantastický wellness pobyt ve 4* Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary (mapa) 491 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivetka Kalašová

Dobry den, za 14 dni jedu na vikend a chci se zeptat kdyz check out je do 12 hodin v nedeli je mozne si pak v hotelu na nakou chvili nechat tasku s vecma ?

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den paní Kalašová, ano, zavazadlo Vám samozřejmě po odhlášení z pokoje uschováme. Hezký den

Ladislav Čepička

Měla bych zájem o ubytování 2 dospělí a 2 děti 8 a 10 let . Je možná tato kombinace? Jaká pak je prosím cena na 3 noci? Děkuji za odpověď.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den pane Čepičko, vzhledem k věku dětí bude již třeba zakoupit 4 plnohodnotné vouchery, protože vám budeme muset nabídnout dva dvoulůžkové pokoje (buď blízko u sebe nebo přímo propojené). I děti pak budou mít nárok na procedury (i když s drobnou změnou, protože některé procedury nejsou vhodné pro děti). Hezký den

Anna Vlasáková

Dotaz k 5denní pobyt pro 1 osobu:

Dobrý den,
jakou formou se rezervují procedury na konkrétní hodinu / den při příjezdu? Je možné si procedury, které jsou součástí pobytového balíčku rezervovat do např. 2 dnů a poté podnikat výlety do jiných měst?

Děkuji Vám.
 Anna

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, máte-li konkrétní požadavek na termíny procedur, je třeba se předem domluvit s rezervačním oddělením. Rádi samozřejmě vyjdeme vstříc, bude-li to provozně možné. Pěkný den

Jana

Dobrý den,

jaka je otevírací doba bazénu? Je bazén primo v hotelu?

Děkuji.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, od pondělí do pátku je bazén otevřený od 7:00 do 8:00 a poté od 15:00 do 21:30. O víkendu od 10:00 do 21:30. Ano, bazén je přímo v hotelu. Nachází se ve Vile Mercedes, která je s hlavními ubytovacími budovami spojená podzemním koridorem. Hezký den

Jana Výborová

Dobrý den, jako dárek jsem dostala pobyt pro dvě osoby na 2 dny. Ráda bych si přikoupila ještě pobyt na jednu noc (pro 2 osoby). Prosím o radu, jakou variantu pobytu mám zvolit.
Děkuji Jana

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den paní Výborová, pokud chcete pouze na jednu noc, pak si zvolte tuto variantu:
2denní pobyt pro 2 osoby
2 osoby, 2 dny (1 noc) – Období do 14. 10. 2018.
Budeme se těšit na Váš pobyt. Hezký den

Marie

Prosím info zda je u hotelu parkování pro invalidu s průkazem ZTP/P
/ neplacené, děkuji

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, placené parkování je bez výjimky. Hezký den

D.H.

Dobry den, je mozne zakoupit 2 vouchery (jeden na 5 dni, druhy na 3 dny) a vzajemne je za sebou nakombinovat na celkem 8-denni pobyt? Diky za odpoved.

Spa Resort Sanssouci

dobrý den, ano, to je samozřejmě možné. pěkný den

Andrea Pavlíková

Dobrý den.Letos se chystám jet do tohoto hotelu.Přijedu autobusem.Pak mám pokračovat městskou dopravou,můžete mě poradit jakým autobusem?Děkuji.
Andrea Pavlíková

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den paní Pavlíková, záleží na tom, kde budete vystupovat. Pokud pojedete z Prahy, můžete vystoupit již na zastávce Tržnice a zde nastoupit na MHD – autobus číslo 2, který jede směrem Divadelní náměstí. Pokud přijdete na Dolní nádraží, zde je třeba jít na autobus číslo 6, který jede směrem Stará Kysibelská. Pojedete jednu zastávku a na Tržnici přestoupíte na autobus číslo 2 směřující na Divadelní náměstí. Budeme se těšit na Váš pobyt. Hezký den

Naďa Borešová

Dobrý den, chci se prosím zeptat, uvedené ceny jsou bez stravy? Děkuji za odpověď.
Borešová

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den paní Borešová, u každé varianty máte uvedenou informaci o stravě. Hezký den

Jana Doležalová

Dobrý den,
chci zaplatit pobyt z FKSP zaměstnavatele na fakturu, ale objednávka přes Vaše stránky mi to neumožňuje.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, mrkněte prosím do e-mailu. Pokusím se Vám vysvětlit, jak na to. Krásný den přeje, Honza :-)

Vojta

Dobrý den, chci se zeptat proč nejde zarezervovat přes tento portál víkend ale buď pátek a sobota a nebo neděle a pondělí. Díky za odpověď

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, je možné, že Vámi vybraný termín je již ve variantě „Koupit na termín“ vyprodaný. Obraťte se, prosím, na naše rezervační oddělení: reservation@spa-resort-sanssouci.cz. Děkujeme

Dominika Pokorná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volné 3 dvoulůžkové pokoje od 13–15.8 Jsme 3 dospělí 1 dítě do 14let,15let,17let a roční chlapeček. Je možné si rezervovat dětskou postýlku? Děkuji za odpověď

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, ano, rezervace v tomto termínu možná je. Dětskou postýlku si, prosím, domluvte přímo s naším rezervačním oddělením: reservation@spa-resort-sanssouci.cz. Hezký den

Salátová

Dobrý den mohu zaplatit kartou benefit plus ?děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, ano je to možné z kategorie Cestování. pěkný den

Tereza

Dobry den, mely bychom zajem o pobyt pro jednoho, na dva dny; 16.-17.6. Celkem tri mlade damy......byly by k dispozici 3 jednoluzkove pokoje? Dekuji predem.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, ano, pokoje k dispozici máme. Obraťte se prosím na naše rezervační oddělení. Hezký den.

Ilona Jaškova

Dobry den chtela bych se zeptat zda je mozne cast ceny zaplatit z karty Benefit-plus. Dekuji Jaskova

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, je to možné :) Pěkný den, Tibor

Jíšová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na volný termín 15.7.2018 na 3 dny 2 noci a 1 dítě 11let.Nebo jiný termín v červenci a pokoj s balkonem.Děkuji za odpověd.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den paní Jíšová, ano, termín je možné rezervovat. Naše rezervační oddělení vás bude kontaktovat. Hezký den

Michaela Petr Balogovi

Dobrý den a muze do bazenu jít 6mesicni miminko ?

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den paní Balogová, věkové omezení pro vstup do bazénu nemáme. Hezký den

Miloslav Popek

Jsem přiměřeně zdravý důchodce r.1935 a manželku mám na invalidním vozíčku r.1942.Ptám se Vás,jaké možnosti by jste nám v pobytu poskytli,kdy a kolik by to stálo? Díky předem za Vaší vstřícnost.S poz­dravem M.Popek,Ledeč nad Sáz.

Miloslav Popek

K mému dotazu dodávám: jsem autorem dotazu na Vás,což tímto potvrzuji.Dále uvádím,že máme ve vlastnictví osobní auto,s kterým jsem dosud schopen kamkoliv s manželkou dojet. Díky za Vaší odpověď.M.Popek,by­tem Ledeč nad Sáz.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den pane Popku, termín si zvolte dle svých možností v dostatečném předstihu (počet pokojů pro invalidy je omezený) a rezervaci proveďte přímo s naším rezervačním oddělením. Ceny jsou uvedeny u jednotlivých nabídek. Pracoviště procedur nemají žádná zásadní omezení, ale záleží na aktuálním zdravotním stavu Vaší manželky. Hezký den

Jitka Pánková

Dobrý večer, máte pokoje také třílůžkové (ne přistýlku).
Děkuji Pánková

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, ano, je možné takový typ pokoje u nás rezervovat. Před zakoupením voucheru si ale prosím napřed na našem rezervačním oddělení (reservation@spa-resort-sanssouci.cz) ověřte, zda na Vámi požadovaný termín je rezervace možná. Pokojů tohoto typu máme málo. Děkuji a budeme se těšit na Vaši rezervaci.

Alena Žučková

Dobrý den, bylo by možné platbu provést fakturou na adresu zaměstnavatele?

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, ano, možné to je. Spojte se ale prosím s naším rezervačním oddělením (reservation@spa-resort-sanssouci), kde Vám sdělí více informací. Celý proces musí proběhnout rychle, aby nepropadla platnost zakoupeného voucheru přes Slevomat. Děkujeme

Karel HRDINA

Dobrý den,
jaká je teplota voda-vzduch u bazénu?
Děkuji za odpověď.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, teplota vody je 29 stupňů a teplota vzduchu 30 stupňů. Hezký den

Pavel

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat jak bych se dostal k vašemu hotelu kdybych přijel vlakem.
Jsem důchodce, čili nechci taxi – jedná se mně o MHD.
 Díky

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den. Zastávka MHD je přímo u vlakového nádraží a cesta městskou hromadnou dopravou trvá s přestupem cca. 20 minut. Autobusem číslo 13 pojedete směrem Imperial. Na zastávce Tržnice přestoupíte na autobus č. 2 a pojedete směrem Divadelní náměstí. Vystoupíte na zastávce Švýcarský dvůr. V autobuse je možné si zakoupit přestupní jízdenku za 25 Kč.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru