Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jako na šlechtickém sídle: nádherné apartmány na Lipně pro 2 osoby

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Knížecí cesta Šumava (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Peter Šurkala

Dobrý den máte volný termín 22.8–24.8.
2× Dospělý a dítě 8 let.

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídku je možné využít v termínech 1. 9. – 31. 10. 2018 :) Pěkný den

Tatiana

Dobrý den. Kolik by stál pobyt pro dva dospělí a dvě děti v terminu 3.07–7.07? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Tatiano, je mi líto, ale červenec v nabídce není vůbec uveden. Ubytování je možné do 30. 6. 2018 a 1. 9. – 31. 10. 2018. Pěkný den

Jitka Breindlová

Dobrý den,

Bylo by možné objednat pobyt na fakturu a zaplatit bankovním převodem?

Měla bych zájem o termín 18.-21.9.2018, dva dospělí a dítě (1rok).

Děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem

Jitka Breindlová

Julia Stevik

Dobry den , je možné ubytovat rodinu s 3 malými dětmi? Na jedné fotce vidím jakoby poschodovku? Dekuji za odpověď. S pozdravem J

Hotel Knížecí cesta

Dobrý den, máme i 5-lůžkové apartmány, v takovém případě si udělejte rezervaci na naších stránkách knizecicesta.cz.
Přeji pěkný den,
Karina Šteierová

Lenka Sochorova

Dobry den, bylo by mozne vyuzit nabidku v terminu 7.-9.5.? Dekuji predem za odpoved.

Hotel Knížecí cesta

Dobrý den,
akce na Slevomatu se bohužel nevztahuje na termíny : 28.4 – 1.5 + 5 – 8.5.
S pozdravem, Karina Šteierová

Hotel Knížecí cesta

Dobrý den,
tato akce se nevztahuje na termín 28.4 – 1.5 + 5 – 8.5.2018

S pozdravem,
Markéta Solfronková

Daniela Pavlišová

Dobrý den,
kolik by stál pobyt pro 3 dospělé a 1 dítě (3 roky) na 3 noci? O jaký apartmán z vaší nabídky by se jednalo? Je ještě volný pobyt 5.5.-8.5.? Děkuji za informace.

Hotel Knížecí cesta

Dobrý den paní Pavlišová,
pokud by by li 3 dopělé osoby – doplatek na místě by byl 1845,–kč/jedná se i o snídani + kolo + coffee set/, 3 leté dítě je zdarma…
Akce na Slevomatu se nevztahuje na termíny : 28.4 – 1.5 + 5 – 8.5.

S pozdravem,
Markéta Solfronková

Marcela Plačková

Dobrý den, zaujalo mě ubytování v těchto pěkných apartmánech. Jen mě zarazilo proč, když doplatek za dítě do 12,99let je 490,–/noc, za 13letého syna bych musela doplatit už 990,–? Což je dokonce víc, než za nás dospělé…! Děkuji, Plačková

Hotel Knížecí cesta

Dobrý den paní Plačková,
děkujeme za Váš dotaz…je mi líto,ale podmínky k této akci jsou jasně dané…tj.děti do 13 let platí 490,–kč, nad 13 let pak už opravdu těch 990,–kč.

S pozdravem,
Markéta Solfronková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru