Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Do zbraně: dobrodružství na střelnici, varianta i pro děti, 15 míst uplatnění

4,6 / 5 DobrodružstvíNaStřelnici.cz (10 poboček) Čelákovice  (mapa) 137 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Silva

Dobrý den, ráda bych koupila balíček 6 zbraní a 29 nábojů (zbraně speciálních jednotek) pro přítele k narozeninám. Chtěla jsem využít střelnici v Brně, ale na u ní nejsou žádné volné termíny. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli se nenajde nějaké místo o víkendech, kdykoliv od 9.6. Nebo nějaké odpolední termíny kdykoliv od 8.6. Narozeniny má v červnu, proto bych mu to ráda dala někdy během června, možná i ještě začátkem července.
Děkuji za odpověď.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
V Brně termíny uvedeny nejsou, protože jsou zcela zaplněny. Na střelnici v Brně střílíme výhradně dlouhé zbraně. Váš přítel by si tam střelbu s pistolí neužil. Vaší pozornosti doporučuji střelnici v Bystré – 35 minut od Brna po svitavské silnici v termínech 16. 6. – sobota a 7.7. to je taky sobota. Dále 20.10. – pátek na střelnici v Lysicích, 15 minut od Brna. Nepochodíte-li již na Slevomatu, (je vyprodáno) koukněte na naše stránky. Hezký den přeje a zdraví Kamila z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Jana

Dobrý den, nebudete v brzké době doplňovat nabídku na Slevomatu? Zaujal mě Váš nejdobrodružnější balíček, chtěla jsem ho pořídit jako dárek, ale bohužel už je vyprodaný :-( Děkuji za odpověď. Hezký den

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Jednáme se Slevomatem. Jednání jsou intenzivní a pomalu směřují ke zdárnému konci.
Tereza, Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Gabriela

Dobrý den, kolik účastníků je počítáno na jeden termín? A kolik účastníků bude na 1 instruktora? Moc děkuji za informaci.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.

Na Váš dotaz nelze odpovědět paušálně odpovědět.
 

  1. na některé střelnici je kapacita 20 osob a na některém střelišti, na některé střelnici, pouze 1 osoba. Na každé střelnici je to jiné. Napište mi, kde chcete naše Dobrodružství prožít a jaké a odpovím Vám přesně. 
  2. Na dva střílející bez zbrojního průkazu připadá jeden vysoce kvalifikovaný a zkušený instruktor. Pokud je účastník Dobrodružství držitel zbrojního průkazu příslušné skupiny a při úvodní bezpečnostní instruktáži naprosto jednoznačně a bez jakýchkoliv pochybností prokáže své schopnosti danou zbraň ovládat, a dodrží-li platné zákony a nařízení, a dále dovolují-li to podmínky a provozní řád dané střelnice, zejména bezpečnostní nařízení, může takový účastník střílet sám.
Omlouvám se za pozdní odpověď, celé dva dny jsme byli všichni na střelnicích.
Vojtěch Marek, majitel Dobrodružství na střelnici.cz
Jaroslav F

Dobrý den, prosím o upřesnění, pochopil jsem to správně, že 1 balíček mohou využít 2 osoby. Střelnice Čelákovice. Druhá osoba může být též střelec ne pouze přihlížející. 1 balíček – max. 2 střelci ? Děkuji Jaroslav F

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Určitě dvě osoby, pokud splní všechny zákonné požadavky, mohou na jeden balíček střílet:-) Tereza,, Dobrodružství­NaStřelnici

Jaroslav

Dobrý den, mám dotaz jeden poukaz-baliček pouze pro 1 osobu nebo je možnost + 1 balíček pro 2 osoby. Děkuji Jaroslav

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den, Dobrodružství se mohou účastnit dvě osoby na jeden balíček. Vojta , Dobrodružství­NaStřelnici

Lukáš Holý

Zdravím Vás,

Ozývám se po pár dnech omlouvám se, že se opět ptám, ale závisí na tom narozeninový den pro přítelkyni :).
Ze všech balíčků bych potřeboval právě ten pro začátečníky, jelikož se mi tam žádný poměr cena/výkon/zku­šenosti nehodí.
Je ještě šance, že se Slevomatem vyjednáte další navýšení balíčku prosím?
Předem pěkně děkuji.

LH

 L

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den, pokud na tom záleží narozeniny Vaší přítelkyně, zavolejte na tel 383136302 a dohodneme podrobnosti. Vojta , Dobrodružství­NaStřelnici

Aleš Valeš

Dobrý den. Docela by mě zajímalo to minutové akční video… to tam budou ty dva výstřely z kulasu nebo dva výstřely ze sapíku? ;o)
Netřeba odpovídat, jen jsem chtěl pošťouchnout za nesmyslnou nabídku.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Jen si klidně šťouchněte. O „akčním“ videu není nikde zmínka. Nikdo nikde nikdy nikomu nic takového neslíbil. Každému účastníkovi Dobrodružství, který s tím souhlasí, video chce a podepíše nám souhlas podle Zákona, posíláme krátký (cca 1 – 2 min.) videozáznam jeho střelby. Ze čtyř kamer, které máme standardně na každé střelnici z bezpečnostních důvodů umístěné, pořídíme krátký sestřih. Věřte, že to dá docela dost práce. Ale výsledek obvykle stojí za to. Je to služba, kterou poskytujeme v ceně balíčku. Přeji překrásný zbytek víkendu. Vojtěch Marek, majitel Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Lukáš Holý

Zdravím,

v případě, že dojde k navýšení balíčků pro začátečníky mám určitě zájem o koupi.
Malý dotaz: byl by volný termín 2.6.2018 v Kro­měříži?

Předem díky.
Lukáš Holý

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Jednáme se Slevomatem o navýšení počtu balíčků. Mrkněte na slevomat za několik dnů. Po víkendu myslím už to bude rozhodnuté. Děkuje a zdraví......Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Monika

Dobrý den,
jak hodně „dětský“ je balíček pro děti?
Ráda bych zakoupila voucher pro 20 letého syna, ale balíček pro začátečníky je vyprodán.
 Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Pro dvacetiletého syna doporučuji balíček Zbraně speciálních jednotek. Pokud chcete něco příjemného, tak balíček Nejpříjemnější zbraně. Největší výběr najdete na naší stránce https://www.dobrodruzstvinastrelnici.cz/e-shop/. Zdraví…Vojta z Dobrodružství na střelnici.

Lukáš Holý

Zdravím,

prosím vás je šance, že balíček pro začátečníky bude doplněn nebo už je beznadějně vyprodán?
Předem díky.

S pozdravem
Lukáš Holý

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Jednáme se Slevomatem o doplnění balíčku. Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Natalia Nikolaeva

Zaplatila jsem dva krat strelnice- lux. Zbrani 26.04, ale do dneska nemam vaucer, dekuji.Natalia Nikolaeva

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Natalie. Na našem webu objednávku ani platbu neevidujeme. Pokud jste objednávala na Slevomatu, je třeba se obrátit na Slevomat přímo. Pokusím se to vykomunikovat za Vás, ale pokud neznám číslo Vaší objednávky, myslím, to neklapne. Zdraví…Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Marie

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Můj přítel má rád zbraně z druhé světové války. Máte tam nějaký voucher pro něj? Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Marie. Máme speciální balíček WW II. Jak se bránilo a útočilo. Podívejte se na Dobrodruzstvi­NaStrelnici.cz
Zdraví Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Veronika Janáčková

Dobrý den.
Ještě se chci zeptat, zda by si jako diváky syn mohl vzít i kamarády. Je to počtem nějak omezeno? Děkuji. Veronika

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Veroniko. Jako diváky si syn vzít kamarády může, pokud mluvíme o počtu rozumném pro bezpečný provoz střelnice. 3–4 je přijatelné. Ke zbraním a na palebnou čáru je rozhodně z bezpečnostních důvodů nemůžeme pustit. Je také nutné si uvědomit, že na střelnici budou zároveň probíhat i další Dobrodružství. Upozorňuji na to zejména z důvodu velkého hluku při střelbě z velkorážných zbraní. Na všechny střelnice vozíme k zapůjčení ochranu sluchu a zraku v počtu 25–30 ks. Pro přímé účastníky střelby. Nikoliv pro diváky. Hezký zbytek dne přeje a zdraví.....za DobrodružstíNaS­třelnici.cz Voj­ta

Katerina Výdurková

Ráda bych koupila zážitek svému synovi.Voucher končí 31.8. a termíny jsou až pom prázdninách. Most.Vydurková

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, v tomto případě doporučuji domluvit se přímo s podnikem na čísle 383 136 302. Pěkný den, Tibor

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den paní Vydrkuková. V Mostě střílíme 14. 7. 2018 a 17. 8. 2018. Vojta z Dobrdružství­NaStřelnici.cz

Veronika

Dobrý den. Mohu s sebou na střelnici kromě staršího syna, který bude střílet ( 11 let ) i mladšího 7 letého? Děkuji.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Veroniko. Jako divák určitě sedmiletý na střelnici může. Hezký den přeje za Dobrodružství­NaStřelnici.cz Voj­ta

Šárka Voky

Dobrý den, chtěla bych voucher koupit přítelovi k narozeninám (na střelnici do Čelákovic), které má ale až na konci srpna. Plánujete akci opakovat i v dalších měsících? Nebo je možné po domluvě platnost voucheru prodloužit až na konec srpna?

Děkuji

 Šárka

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Zdravím Vás Šárko. Po dohodě se Slevomatem lze voucher snadno prodloužit. V Čelákovicích budeme jistě střílet i na podzim. Hezký den přeje Kamila z Dobrodružství­Nastřelnici.cz

Ivana Cupalová

Dobrý den, je možné balíček pro děti i pro 9ti letého chlapce?děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den paní Cupalová. Voucher technicky devítiletému chlapci koupit můžete. Zbraň mu půjčit můžeme až ve chvíli, kdy je mu deset let. Věk dítěte nám sdělují rodiče (zákonní zástupci) na střelnici ústně. Nejsme schopni nijak ověřit nebo vyvrátit jejich tvrzení.
Hezký den přeje Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Radmila

Dobrý den,
chtěla bych voucher koupit jako dárek a uplatnit na střelnici v Lysicích, ale první volný termín je až koncem července a voucher je do června?!

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Voucher Vám ve spolupráci se Slevomatem fyzicky prodloužíme.
Hezký den přeje Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru