Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské městské batůžky Eighty&Ninety v pěti barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hrubešová

Dobrý den,
psala jsem mail, ale nikdo nereaguje.Škoda, že jsem napsala celkem kladné hodnocení na šedý baťůžek. Při prvním nošení se rozjel zip (tato závada se dá napravit, takže jsem to přešla), zip však zadrhává a špatně se zapíná. Itobych dokázala snést.To, že upadl ze zipu hned první moment při zapínání ten ozdobný konec…no,tak připevníte zpátky. Ale bohužel, druhé nošení a trhá se ve švech. Upozorňuji, že batoh mám týden, měla jsem jej 2×, druhý den a dnes ráno, a to na procházku – takže peněženka, půl litr vody, rtěnka, krém na ruce, svačina. CCa kilo? kilo a půl? Takže recenzi bych už tentokrát tak kladnou nedala. Prosím o informaci, jak postupovat s reklamací Respektive vrácení zboží, protože vyměnit výrobek opravdu nechci. Děkuji Vám
Hrubešová

Asapstore.cz

Dobrý den,

před malou chvílí jsme Vám zaslali email s informacemi k reklamaci. Jakmile zboží obdržíme, Vaše objednávka bude stornována a vrátíme Vám zpět zaplacenou částku.

Přeji hezký den, Barbora

Lucie Javůrková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda se do batohu vejde sešit A4, abych v něm mohla pohodlně nosit i věci do školy?

Děkuji :)

Asapstore.cz

Dobrý den,

formát A4 se do batohu vejde. :-)

Přeji hezký den, Barbora

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru