Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Funpark Žirafa: dětské vstupné do světa her a zábavních atrakcí

4,7 / 5 FunPark Žirafa Čestlice  (mapa) 3 012 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den.kdyz s jedním dítětem půjdou 4 dospely, tak se koupi jeden voucher na dite a na místě 4×50kč pro 4 dospělé osoby?

FunPark Žirafa

Dobrý den, ano přesně tak. Každý dospělý platí 50,– kč.

Lenka

Dobrý den, objednala jsem 2 vstupenky a na email mi přišla jen jeden kod na 1 Dítě. Mam ještě počkat nebo se stal nekde problem? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, poslal jsem Vám vouchery ještě jednou. Najdete je také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Lenka

Dobrý den. V patek jsem objednala 2 vstupenky za 199,– zaplatila a ještě mi nepřišlo na email nic. Mam ještě počkat nebo stal někde problem? Děkuji

Eva

Dobrý den. Voucher na víkend a svátky za 199kč je také celodenní?

Slevomat.cz

Hezký den, Evo. Ano, platí. Dokonce park můžete v průběhu dne opouštět a znovu se vracet. :) Janča

Alča

Dobrý den, prosím, musí to být striktně káva? Nemůže to být čaj? Děkuji :)

FunPark Žirafa

Bohužel, jedná se pouze o kávu.

EM

Dobrý den,lze dopolední vstupné za 99,– uplatnit i 1.5. A 8.5.?

FunPark Žirafa

Dobrý den, nelze… Jedná se o státní svátky a to je potřeba zakoupit vstup za 199,–

Andrea

Dobrý den, je možné park během návštěvy opustit a zase se vrátit, aniž bychom museli znovu platit vstupné? Např. pokud přijdu v 10h, ve 12h odejdu a ve 14h bych se chtěla vrátit? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, jak je v popisku nabídky uvedeno – Park můžete v průběhu dne opouštět a znovu se vracet. Pěkný den, Tibor

Iveta Němčíková

Dobrý den, platí sleva i pro Ostravu nebo pouze v Praze? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Němčíková, tato akce platí bohužel pouze pro Prahu :( Snad to klapne příště! :) Hezkou neděli, Lucka

Andrea

Dobrý den, je možné park během návštěvy opustit a zase se vrátit, aniž bychom museli znovu platit vstupné? Např. pokud přijdu v 10h, ve 12h odejdu a ve 14h bych se chtěla vrátit? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, přímo v popisku je uvedeno – Park můžete v průběhu dne opouštět a znovu se vracet. Pěkný den

Kateřina

V pondělí 7.5. Před státním svátkem se počítá jako všední den, že? I když mají deti Prázdniny. Při koupi vstupneho za 99kc a příchodu v cca 10.00 hod mi bude vstupne platit celý den, že? Dekuji

FunPark Žirafa

Dobry den, ano 7.5. Se pocita jako normalni den, tudiz kdyz prijdete v 10:00 staci vstupenka za 99,– a muzete byt cely den ;-)

Andy

Dobrý den. Můžu se zeptat zda si mám kupovat voucher když budu jen doprovod své 10. leté dcerky . Díky Andy

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Andreo, děkuji za Váš dotaz. :) Voucher si kupovat nemusíte, pokud budete doprovod dcerky, tak platíte pouze 50 Kč přímo na místě. :)

Hezký večer, Jakub

Olinka

Dobrý den Zeptám se synovi je teď v dubnu rok když pojedeme v květnu už musí platit také vstupenku a chtěla jsem se zeptat když půjdeme treba od 9 do 7 Jaký mám koupit voucher? Mužů i za 99 nebo za těch 179 korun A do kdy platí tahle akce Moc vám děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den, děti nad 1 rok již platí plné vstupné. Pokud k nám přijdete už ráno (mezi 9:00–13:00) vstupné si můžete koupit za 99,– na celý den. Akce platí do konce června. Hezký den

Olga Bojková

Dobry den, nejak tomu moc nerozumim, asi jako vetsina lidi tady… Proc tedy nabizite vstupne za 179,– kdyz i za tech 99,– tam muze byt dite cely den?… Jaky je rozdil?

FunPark Žirafa

Dobrý den, voucher za 99,– platí při příchodu k nám do Žirafy od po-čt v čase 9:00–13:00 (HAPPY HOURS) , pokud přijdete ve 13:30 už je potřeba mít vstupenku za 179,– .

Tomas Kourek

Dobrý den,
pokud koupím voucher na víkend a svátky, mohu jej uplatnit i v ostatní dny, tedy pondělí-čtvrtek? Nebo je striktně pouze na víkend?
Děkuji.

FunPark Žirafa

Dobrý den, ano, pokud se bude jednat o voucher na víkend + svátky, je možné využít kdykoliv.

Eva Čepelková

Dobrý den. V ceně víkendového voucheru je káva pro dospělý doprovod. Jedná se o jednu kávu pro 1 dospěláka nebo dostane kávu každý doprovod kdo zaplatí vstupné 50kč? Děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den. Káva je pro dospělého k dětskému vstupu. Např. přijde 1 dospělý+3děti – dospělý dostane 3×kávu. Hezký den

Jana

Dobrý den, do kdy je možné kupovat vouchery do Žirafy Praha? Děkuji.

FunPark Žirafa

Dobrý den, koupit vouchery je možné do 31.5.2018. Uplatnit pak od 1.5.-30.6.2018

Monika Hulzerová

Dobrý den, zaujala mě nabídka a o velké prázdniny tu budu mít děti 11,13.let. Smí využívat všechny atrakce co jsou k dispozici? Jde mi o to, zda je nějaké omezení, někdy to je váha jindy počet dětí na daném místě,ale hlavně zda se akce bude opakovat. nyní je platnost pouze do června,kterou nevyužiju. Moc děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den, akce poběží letos pouze od 1.5.-30.6.2018 . Některé atrakce jsou potom zpoplatněny (vláček, 9D cinema, …). Hezký den

Lenka

Dobrý den, počítá se voucher do funn bodů? Mám už 4, tak nevím jestli koupit 1 nebo 2 vouchery ( po 2 děti ). Děkuju

FunPark Žirafa

Dobrý den, ano , bohužel nebudeme vstupy počítat do našeho věrnostního programu funny body , jedná se o zvýhodněné vstupy (slevomat). Hezký den

Jarda

A nevite zda tuto kartu berou primo ve funparku? Děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den, bohužel nebereme.

Jarda

Dobrý den jde u vas platit kartou ticket benefit card od Edenred?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jardo, pokud máte na mysli přímo tuto nabídku, tak ano. Pokud si převedete z Vaší benefitní karty body k nám na kredity, tak je můžete využít u nespočet nabídek. Odkaz, jak to provést, Vám vkládám níže. Hezký den, Jana

 https://www.slevomat.cz/benefity-cafe

Kateřina Zázvorková

Dobrý den přeji, kolik atrakcí zdarma je v ceně vstupu. Děkuji popřípadě odkaz se seznamem, pro 2.9 staré dítě.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, všechny informace jsou přehledně uvedeny na stránkách provozovatele http://www.funparkzirafa.cz. Stačí si vybrat o kterou pobočku máte zájem. Případně je možné je kontaktovat také telefonicky 272 702 623 nebo emailem info@funparkzirafa.cz. Pěkný den, Tibor

Katka

Dobrý den, jak se orientačně pohybují doplatky na atrakce?

FunPark Žirafa

Dobrý den, některé atrakce jsou na 20,– , vláček v patře za 30,– a 9D cinema za 110,–/2 filmy

Ilona Hancková-Nowak

Dobry den,ja jsem trosku mimo ;-) kdyz si koupim vstupenku pro dite za 99kc a prijdeme treba az v 11h.,tak muzeme klidne zustat az do vecera a nemusime odejit ve 13h.? Dekuji

FunPark Žirafa

Dobry den, ano… kdyz prijdete mezi 9–13 do Zirafy, je pak mozne zustat cely den. Pokud prijdete ve 13:30 musite vyuzit vstupne za 179,– . Hezky den

Petra

Dobrý den chci se zeptat mladší dceři byl ted v březnu 1 rok a chceme starší dceři koupit voucher za 199kč tak nevím jestli ho musím koupit i pro mladší dceru nebo jestli má vstup ještě zdarma.Předem děkuji za odpověd.

FunPark Žirafa

Dobry den, deti nad 1 rok plati už normalni vstupne. Dekujeme za pochopeni

Jana Freundová

Dobrý den, pokud koupím vstupenku na všední dny, mohu přijít i později než ve 13.00 a zůstat s dětmi do 19.00? Předem děkuji…

FunPark Žirafa

Dobry den, bohuzel… za 99,– lze vyuzit v case 9:00–13:00. Od 13:00–19:00 plati vstupenka za 179,–

Jan RUML

Zdravím Vás,

Voucher za 99,– Kč ( 09:00 – 13:00 hod.) je PLATNÝ i v ÚTERÝ 08.05.2018 ?? ??
Děkuji za Vasi odpověď.

Jan R.

FunPark Žirafa

Dobrý den, o státní svátky platí pouze vstupné víkendové 199,– Kč.

Pavla

Dobrý den,
chápu správně, že v rámci voucheru za 99,– Kč s omezením pondělí–čtvrtek, 9–13 h, můžeme být v parku 4 hodiny s tím, že musíme přijít v časovém rozpětí 9–13 h a poté se nám od času vstupu budou počítat 4 hodiny? Zmátla mě vaše odpověď na dotaz paní Andrei Saravanan, kde uvádíte, že v rámci toho voucheru za 99,– Kč můžeme zůstat i po 13 h bez doplatku…
Předem velice děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den, když uplatníte vstupenku za 99,– kdykoliv v čase 9:00–13:00 můžete zůstat v parku celý den. Hezký den

Věrka

Dobrý den, pokud koupím celodenní voucher Pá-Ne a náhodou se dostaneme k Vám v průběhu týdnu, pustíte nás s ním i když to bude jen všední den? :) Děkuji za odpověď.

FunPark Žirafa

Dobrý den, ano, pokud to bude voucher Pá- Ne o všední den Vás na něj pustíme;)

Andrea Saravanan

Dobry den.
Rada bych si ujasnila voucher po-ctv 9–13 hod. Pisete,ze behem teto doby je moznost navstevy parku..znamena to,ze kdyz prijdeme v tuto dobu,plati cena 99 Kc,a muzeme potom zustat i po 13.hodine? Doplacelo by se potom dodatecne za pretahnuti casu?
Mockrat dekuji za info,Zirafu milujeme 😆.
 Andrea

FunPark Žirafa

Dobrý den, ano je možné potom zůstat i po té 13hodině za voucher 99,– . Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru