Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Sedněte za volant nabušeného sporťáku: 30–60min. jízda snů v Mustang GT

4,8 / 5 TopSpeed (3 pobočky) Brno  (mapa) 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Alena Koníčková

Dobrý den, můžete mi prosím zaslat trasy pro Brno? email amatyskova@gmail.com děkuji.

TopSpeed

Máte je tam :)

Kateřina Ščučinská

Dobrý den, můžete mi prosím poslat trasu Olomouce? Máte jeste volné termíny v červenci? Scucinska.k@gmail.com
 Děkuji

TopSpeed

Dobrý den, trasy jsme Vám poslali. V Olomouci nyní sídlíme, takže v červenci můžete jet téměř kdykoli. Přejeme pěkný den, TS :)

Vendula Dvořáková

Dobrý den, mohu poprosit o trasy a termíny v Brně? Děkuji
 vendy.d@atlas.cz

TopSpeed

Máte je tam :)

Eva Vacova

Dobry den mohla bych poprosit o trasu olomouce?deku­ji vacova

TopSpeed

Dobrý den, pošlete nám prosím Váš mail.

Eva Vacova

vacova@email.cz dekuji

TopSpeed

Máte je tam :)

Kateřina Tomanová

Dobrý den, chci se zeptat na trasu po Ostravě, kdybych koupila 30ti minutovou verzi jako řidič s instruktorem. Děkuiji

TopSpeed

Dobrý den, pošlete nám prosím Váš mail.

Marek

Dobrý den, mohu poprosit o trasy a termíny v Olomouci?
filandr@email.cz
 Děkuji

TopSpeed

Máte je tam :)

Jan kouril

Prosím o plán cesty a termíny v ostravě.diky Jan.kouril@atlas.cz

TopSpeed

Máte je tam :)

Jan kouril

Dobrý den,můžete mi prosím poslat trasu jízdy a dny kdy se jezdí v Ostravě?a kolik km se může najet při hodinové jizde?

TopSpeed

Dobrý den, počet km je daný trasou. V Ostravě je to 62 km a trasa trvá 1h10min. Mapu a termíny Vám pošleme na Váš mail, buďto jej napište do odpovědi nebo nás kontaktujte: info@topspeedbrno.cz Přejeme pěkný den :)

Lucia Matická

Dobrý deň,

prosím o zaslanie trasy pre Brno na email: lucia.maticka@gmail.com .

Ďakujem

TopSpeed

Máte je tam :)

Leona

Dobry vecer, mohu poprosit o trasu v Ostrave a take terminy jizd v cervenci? Dekuji. Chame.leoni@email.cz

TopSpeed

Dobrý večer, máte je tam :)

Lejka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč je toto auto možné řídit až od 21. let a dále jaká je trasa v Olomouci. Předem děkuji za odpověď :)

Lenka Fritzová

Dobrý den, mohu vědět proč je možné toto auto řídit až od 21. let, a jaká je trasa v Olomouci? E-mail je Fritz.lenka@seznam.cz
Předem děkuji za odpověď

TopSpeed

Dobrý den, auto je možné řídit od 18 let a trasy Vám hned pošleme :)

Lena

Dobrý den, je možno ve variantě 30 minut jako spolujezdec svézt se mnou i 2 děti? Děkuji

TopSpeed

Ano, můžete vzít zdarma 2 pasažéry. Přejeme pěkný den :)

Tomáš

Dobrý den můžete poslat trasu na Brno?
Děkuji. t.vorba@centrum.cz

TopSpeed

Máte je tam :)

Marie Navrátilová

Dobrý den, můžete mi prosím poslat na e-mail mayanav@email.cz dny v červnu a červenci, kdy budete jezdit Olomouci? Děkuji

TopSpeed

Dobrý večer, termíny jsme Vám poslali :)

Andrea

Dobrý den prosím vás pošlete mi trasu po Brně?Děkuji a.Gregorová

TopSpeed

Dobrý den, prosím Vás o mailovou adresu.

Andrea

andrea-gregorova@seznam.cz děkuji😄

TopSpeed

Máte je tam :)

Elko

Dobrý den, prosím o mapu jízdy pro Brno, díky!

TopSpeed

Dobrý den, prosím Vás o mailovou adresu.

Pavlína Luňáková

Dobry den, můžu se zeptat na trasy po Brně. Přemýšlím, jestli koupit voucher na hodinu a nebo na půl hodiny.
Moc děkuji.

TopSpeed

Dobrý večer. Trasy Vám rádi pošleme na mail, pokud nám ho tady necháte. Doporučujeme hodinovou jízdu, kde máte více času si auto „osahat“ a potom beze strachu zrychlit :)

Pavlína Luňáková

Dobry vecer, děkuju. Prosim o zaslání trasy po Brně. Můj mail Pavlinka.lunakova@gmail.com
Moc děkuju.

Michaela

Dobrý den.

Prosím o trasu jízdy v Ostravě (micha.bohm@seznam.cz).

Děkuji.

TopSpeed

Máte je tam :)

Agnés Tabášková

Dobrý den,můžete mi poslat trasy v Ostravě? děkuji moooc
email: b.barry@seznam.cz

TopSpeed

Máte je tam :)

Danuše Horváthová

Dobrý den, kdy máte volno v Ostravě. Chtěla bych si rezervovat, nějaký datum. Děkuji

Danuše Horváthová

Dobrý den, kdy máte volno v Ostravě. Chtěla bych si rezwe

TopSpeed

Rezervaci prosím proveďte telefonicky: 735 947 016 nebo mailem: info@topspeedbrno.cz

Jiří Effenberger

Dobrý den můžete mi poslat trasy v Brně na email?

effeji@seznam.cz

Děkuji Effenberger

TopSpeed

Máte je tam :-)

Karel

Dobrý den,
uvádíte, že je možné z jízdy mít videozáznam. Ten bude na DVD dán v surovém stavu nebo záznam nějak stříháte, upravujete a dáváte tzv. do fazony ? Budou např. na úvod nějaké titulky, speciální ozvučení nebo něco v tom smyslu ?
Děkuji za odpověd

TopSpeed

Dobrý den. Záznam jízdy ukládáme na Google Drive a Vám posíláme odkaz ke stažení. Jde o sestřihy z každé kamery, kde vybíráme to nejzajímavější z jízdy. Dostanete tedy 3 sestřihy, každý má kolem 10 minut a jsou v HD kvalitě. K tomu Vám ještě vytvoříme bonusové video ve FullHD, které je sestříhané na hudbu a používáme v něm záběry ze všech kamer plus předtočené záběry s autem. Zvuk motoru je samozřejmě dobře slyšet. Dostáváme pouze pozitivní zpětnou vazbu :-) Přejeme pěkný den.

Ondřej Pavelka

Dobrý den, dostal jsem od přítelkyně voucher k narozeninám a chtěl bych požádat o zaslání trasy ve městě Brně.
Předem děkuji.
S pozdravem Ondřej Pavelka

TopSpeed

Kontaktujte nás prosím na mail info@topspeedbrno.cz

Marie Navrátilová

Dobrý den, píšete, že si řidič „vyzkouší vše“ – město, okresky, dálnici… Jak je to tedy s rychlostí na dálnici s tímto „živlem“, užije si řidič „koně pod kapotou“ i v omezené rychlosti 130km/h? A můžete mi prosím poslat mapu trasy na email? Děkuji za odpověď, Navrátilová

TopSpeed

Napište tedy prosím Váši mailovou adresu a město, ve kterém zamýšlíte jízdu.

Marie Navrátilová

Dobrý den, kontaktní email ke včerejšímu dotazu je – mayanav@email.cz, město k uplatnění voucheru je Olomouc. Děkuji Navrátilová

Dominik Adámek

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat: „Možnost svézt až 2 pasažéry“ znamená, že pojedou spolu zároveň (jeden vpředu, jeden vzadu) a nebo se prostřídají v průběhu časového intervalu?
Děkuji.

TopSpeed

Dobrý večer. Pasažéry je možné posadit pouze na zadní sedačky, na sedadle spolujezdce s Vámi jede instruktor.

Gabriela

A můžu se zeptat na počet kilometru?

TopSpeed

Ostrava 33, Brno 34, Olomouc 41. Rádi Vám na mail pošleme mapy tras. Je také možné se dohodnout na Vaší vlastní trase :-)

Gabriela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli obdarovany bude 30 minut ridit vůz nezávislé na počtu kilometru? Je v tom čase zahrnuta i instruktáž apod?

TopSpeed

Dobrý den, jezdí se na předem určené trase, takže jedete daný počet km. Nicméně trasy trvají přes 40 minut, když se jede předpisově. Instruktáž se do času jízdy nezapočítává.

Filip

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli existují nějaká pravidla, kde se jezdí (po jakém terénu,v dopravě atd. ) ,kolik může řidič jezdit max. rychlostí , jestli jsou omezené Km atd.
 Děkuji

TopSpeed

Dobrý den Filipe. Jezdíme po trasách, které jsme pečlivě naplánovali tak, abyste zkusili vše… město, klikaté okresky a dálnici. To vše za minimálního provozu. Pokud ale chcete jet svou trasou, není problém se domluvit. Styl jízdy je na Vás. Pěkný den :-)

MIROSLAV BLAZEK

Dobrý deň ideme teraz do Ostravy na víkend ma rozlúčku so slobodou. A chcel som dat tento zážitok nášmu kamošovi, lebo sníva o tom. Tak som sa a chcel spýtať, či bude možné v Ostrave, sobotu 21.4. poobede si rezervovať u vás termín. Na pol hodinu jazdu ako šofér. Vopred ďakujem. A mam si to za jednať priamo. Ú vás alebo cez zlavomat?

TopSpeed

Dobrý den, bohužel tento víkend jezdíme Olomouc a Brno. Ostravu až příští týden.

Danuše Horváthová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy by se to dalo rezervovat v Ostravě? Dekuji5

TopSpeed

Dobrý den, od 7. května si můžete vybrat termín, který Vám vyhovuje. Zavolejte nám nebo napište. Přejeme pěkný zbytek dne :-)

Gabriela Bugošova

Dobrý den, je nutné složit kauci? Pokud ano v jaké výši? Děkuji

TopSpeed

Dobrý den, kauce vybíráme pouze při dlouhodobém pronájmu na den atp. Na zážitkové jízdy ji nevybíráme. Přejeme pěkný den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru